Vis individuelle kamper  Lag-NM Pencil

Dato: 7.-9. jun 2014; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (79)
Finale Pencil
Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball!!!) 2-1 Norway Unique 1 (Unique 1 One hit wonder)    Pencil
Norway Ronny Oldervik 8-5 Norway Askild Sjøeng Hansen Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen 9-0 Norway Audun Risan Heimsjø Møter  Pencil
Norway Matey Ullah 8-3 Norway Martin Rottem Dahle Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Unique 1 (Unique 1 One hit wonder) 2-1 Norway BEX 1 (BEX)    Pencil
Norway Mikael Øgaard 8-2 Norway Askild Sjøeng Hansen    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 9-5 Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
Norway Matey Ullah 8-5 Norway Henrik Hagen    Pencil
Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball!!!) 2-0 Norway Hyllestad 1 (Hyllestad Kebabkings)    Pencil
Norway Martin Rottem Dahle 8-5 Norway Pål Hatteberg Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen 9-2 Norway Tommy Wolff Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 6-6 Norway Steffen Wolff Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Unique 1 (Unique 1 One hit wonder) 2-0 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen)    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen v Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 9-4 Norway Roger Rasmussen Møter  Pencil
Norway Matey Ullah 8-1 Norway Pål Helgesen    Pencil
Norway BEX 1 (BEX) 2-1 Norway Strømmen 2    Pencil
England Mark McGauley 8-7 Norway Mikael Øgaard    Pencil
Norway Jørgen Nilsen 9-7 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Henrik Hagen 8-4 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball!!!) 3-0 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1)    Pencil
Norway Vegar Kristiansen 8-2 Norway Tor Arne Jostad Møter  Pencil
Norway Martin Rottem Dahle 9-3 Norway Tom Bjerke    Pencil
Norway Ronny Oldervik 8-1 Norway Jan Kjetil Nordrum Møter  Pencil
Norway Hyllestad 1 (Hyllestad Kebabkings) 2-0 Norway Oslo 1    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 7-4 Norway Pål Hatteberg    Pencil
Norway Tommy Wolff 9-8 Norway Christian Johannessen Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff 8-6 Norway Kent Halldin Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen) 5-3 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger)    Pencil
Norway Jostein Jullum 4-1 Norway Kendall Onstad (d) Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen 6-2 Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Jostein Jullum 4-2 Norway Pål Helgesen    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 4-2 Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
Norway Roger Rasmussen 4-2 Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
Norway Pål Helgesen 6-5 Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
Norway Tommy Lilleeide 6-3 Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Roger Rasmussen 4-0 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Tommy Lilleeide v Norway Pål Helgesen    Pencil
11 Norway Hyllestad 1 (Hyllestad Kebabkings) 5-3 Norway Svithun 1    Pencil
Norway Steffen Wolff 4-3 Norway Jason Hansen    Pencil
Norway Tommy Wolff 4-0 Norway Jason Hansen Møter  Pencil
Norway Pål Hatteberg 6-4 Norway Jason Hansen    Pencil
Norway Steffen Wolff 6-0 Norway Rune Espeland    Pencil
Norway Rune Espeland 4-1 Norway Tommy Wolff    Pencil
Norway Pål Hatteberg 4-1 Norway Rune Espeland Møter  Pencil
Norway Olav Skrudland 4-1 Norway Steffen Wolff Møter  Pencil
Norway Olav Skrudland 6-3 Norway Tommy Wolff Møter  Pencil
Norway Olav Skrudland v Norway Pål Hatteberg Møter  Pencil
21 Norway Strømmen 2 5-4 Norway BEX 2 (Bex 2)    Pencil
Norway Jon Arnesen 4-1 Norway Robert Farinetti    Pencil
Norway Lars-Harald Riiber 4-1 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Navid Eslah 6-0 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Robert Farinetti 4-0 Norway Bernt Even Nilsen Møter  Pencil
Norway Lars-Harald Riiber 6-3 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 4-1 Norway Navid Eslah    Pencil
England Mark McGauley 6-3 Norway Robert Farinetti    Pencil
England Mark McGauley 4-2 Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
England Mark McGauley 4-3 Norway Navid Eslah    Pencil
31 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1) 5-1 Norway Bergen 1 (Bergen BK 1)    Pencil
Norway Tom Bjerke 4-2 Norway Vidar Blidensol Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Stian-Turbo Larsen Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke 6-1 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum 4-2 Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway Stian-Turbo Larsen 6-4 Norway Jan Kjetil Nordrum    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Espen Saltnes    Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway Tor Arne Jostad 4-2 Norway Stian-Turbo Larsen Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad 4-2 Norway Espen Saltnes    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger) 5-4 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (GRBK The Second)    Pencil
Norway Jostein Jullum 4-1 Norway Kenneth Rognstad    Pencil
Norway Håvard Lykke 4-1 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Jostein Jullum v Norway Runar Larsstuen    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen v Norway Kenneth Rognstad Møter  Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 6-2 Norway Håvard Lykke    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-0 Norway Runar Larsstuen    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 6-2 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Tommy Lilleeide v Norway Håvard Lykke    Pencil
Norway Runar Larsstuen 4-0 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
11 Norway Svithun 1 5-1 Norway Svithun 3 (Svithun Oldo's) Møter  Pencil
Norway Jason Hansen 4-3 Norway Kjetil Tjensvoll Møter  Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll v Norway Rune Espeland Møter  Pencil
Norway Olav Skrudland 6-4 Norway Kjetil Tjensvoll Møter  Pencil
Norway Jason Hansen 4-2 Norway Fredrik Førde Møter  Pencil
Norway Rune Espeland 6-5 Norway Fredrik Førde Møter  Pencil
Norway Fredrik Førde v Norway Olav Skrudland Møter  Pencil
Norway Nevzat Yesil v Norway Jason Hansen Møter  Pencil
Norway Rune Espeland 4-3 Norway Nevzat Yesil Møter  Pencil
Norway Nevzat Yesil 4-2 Norway Olav Skrudland Møter  Pencil
21 Norway Strømmen 2 5-1 Norway Oslo Biljard 1 1 (OB1 PS Elmstreet)    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 4-2 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Jon Arnesen 4-1 Norway Lars Harby    Pencil
Norway Jon Arnesen v Norway Eirik Johansen    Pencil
Norway Gøran Valberg v Norway Henning Ingvorsen    Pencil
Norway Gøran Valberg 6-3 Norway Lars Harby    Pencil
Norway Gøran Valberg 4-2 Norway Eirik Johansen    Pencil
England Mark McGauley 6-1 Norway Henning Ingvorsen Møter  Pencil
England Mark McGauley v Norway Lars Harby Møter  Pencil
England Mark McGauley 4-0 Norway Eirik Johansen    Pencil
31 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1) 5-2 Norway Trondheim 1 (Trondheim Oldies)    Pencil
Norway Knut Inge Røstvold 6-3 Norway Tom Bjerke Møter  Pencil
Norway Robert Grønlie 4-1 Norway Tom Bjerke Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Espen M Andersen Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum 4-3 Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Espen M Andersen 6-5 Norway Jan Kjetil Nordrum Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad 6-4 Norway Knut Inge Røstvold    Pencil
Norway Tor Arne Jostad 4-3 Norway Robert Grønlie    Pencil
Norway Tor Arne Jostad 4-1 Norway Espen M Andersen    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Unique 1 (Unique 1 One hit wonder) 5-2 Norway Hyllestad 1 (Hyllestad Kebabkings)    Pencil
Norway Tron Engebakk v Norway Steffen Wolff    Pencil
Norway Tron Engebakk 4-2 Norway Tommy Wolff    Pencil
Norway Tron Engebakk 4-0 Norway Pål Hatteberg Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff 4-3 Norway Audun Risan Heimsjø Møter  Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 6-5 Norway Tommy Wolff Møter  Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 4-1 Norway Pål Hatteberg Møter  Pencil
Norway Matey Ullah 4-1 Norway Steffen Wolff Møter  Pencil
Norway Matey Ullah v Norway Tommy Wolff Møter  Pencil
Norway Pål Hatteberg 6-4 Norway Matey Ullah Møter  Pencil
11 Norway BEX 1 (BEX) 5-1 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen)    Pencil
Norway Mikael Øgaard 4-3 Norway Kendall Onstad (d) Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard 4-1 Norway Roger Rasmussen Møter  Pencil
Norway Mikael Øgaard v Norway Pål Helgesen Møter  Pencil
Norway Jørgen Nilsen v Norway Kendall Onstad (d) Møter  Pencil
Norway Jørgen Nilsen 6-4 Norway Roger Rasmussen Møter  Pencil
Norway Pål Helgesen 4-3 Norway Jørgen Nilsen    Pencil
Norway Henrik Hagen 6-1 Norway Kendall Onstad (d) Møter  Pencil
Norway Henrik Hagen v Norway Roger Rasmussen Møter  Pencil
Norway Henrik Hagen 4-2 Norway Pål Helgesen Møter  Pencil
21 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball!!!) 5-1 Norway Bergen 1 (Bergen BK 1)    Pencil
Norway Vegar Kristiansen v Norway Vidar Blidensol Møter  Pencil
Norway Vegar Kristiansen 4-0 Norway Stian-Turbo Larsen    Pencil
Norway Vegar Kristiansen 6-1 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 4-1 Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway Ronny Oldervik 6-5 Norway Stian-Turbo Larsen    Pencil
Norway Espen Saltnes 4-2 Norway Ronny Oldervik    Pencil
Norway Martin Rottem Dahle v Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway Martin Rottem Dahle 4-1 Norway Stian-Turbo Larsen    Pencil
Norway Martin Rottem Dahle v Norway Espen Saltnes    Pencil
31 Norway Oslo 1 5-2 Norway BEX 2 (Bex 2)    Pencil
Norway Christian Johannessen 4-0 Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen 4-0 Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Navid Eslah 6-4 Norway Christian Johannessen    Pencil
Norway Kent Halldin 6-4 Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Kent Halldin 4-3 Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Kent Halldin v Norway Navid Eslah    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 4-1 Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran v Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Navid Eslah 4-3 Norway Thomas Aleksander Fjæran    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Unique 1 (Unique 1 One hit wonder) 5-1 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger)    Pencil
Norway Matey Ullah 4-3 Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
Norway Matey Ullah 6-3 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Matey Ullah v Norway Jon Andersen Eide    Pencil
Norway Tron Engebakk v Norway Knut Egil Michaelsen Møter  Pencil
Norway Tron Engebakk 4-1 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Tron Engebakk 4-0 Norway Jon Andersen Eide Møter  Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-2 Norway Audun Risan Heimsjø    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø v Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Audun Risan Heimsjø 6-2 Norway Jon Andersen Eide    Pencil
11 Norway Hyllestad 1 (Hyllestad Kebabkings) 6-3 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (GRBK The Second)    Pencil
Norway Steffen Wolff 4-0 Norway Kenneth Rognstad Møter  Pencil
Norway Kenneth Rognstad 6-2 Norway Tommy Wolff Møter  Pencil
Norway Kenneth Rognstad 4-1 Norway Pål Hatteberg Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff 4-2 Norway Håvard Lykke    Pencil
Norway Tommy Wolff 4-1 Norway Håvard Lykke    Pencil
Norway Håvard Lykke 6-5 Norway Pål Hatteberg    Pencil
Norway Runar Larsstuen v Norway Steffen Wolff    Pencil
Norway Tommy Wolff 4-3 Norway Runar Larsstuen    Pencil
Norway Pål Hatteberg 4-1 Norway Runar Larsstuen    Pencil
21 Norway BEX 1 (BEX) 5-1 Norway Svithun 3 (Svithun Oldo's)    Pencil
Norway Mikael Øgaard 4-0 Norway Kjetil Tjensvoll    Pencil
Norway Mikael Øgaard 5-2 Norway Fredrik Førde    Pencil
Norway Mikael Øgaard v Norway Nevzat Yesil    Pencil
Norway Jørgen Nilsen 4-1 Norway Kjetil Tjensvoll Møter  Pencil
Norway Jørgen Nilsen v Norway Fredrik Førde    Pencil
Norway Jørgen Nilsen 6-4 Norway Nevzat Yesil Møter  Pencil
Norway Henrik Hagen v Norway Kjetil Tjensvoll Møter  Pencil
Norway Fredrik Førde 4-1 Norway Henrik Hagen    Pencil
Norway Henrik Hagen 4-0 Norway Nevzat Yesil Møter  Pencil
31 Norway Strømmen 1 (Strømmen er drømmen) 5-1 Norway Svithun 1    Pencil
Norway Jason Hansen v Norway Roger Rasmussen Møter  Pencil
Norway Pål Helgesen 4-0 Norway Jason Hansen    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 4-2 Norway Jason Hansen    Pencil
Norway Roger Rasmussen 4-2 Norway Rune Espeland Møter  Pencil
Norway Rune Espeland v Norway Pål Helgesen    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 6-2 Norway Rune Espeland Møter  Pencil
Norway Olav Skrudland 4-2 Norway Roger Rasmussen Møter  Pencil
Norway Pål Helgesen 6-3 Norway Olav Skrudland    Pencil
Norway Olav Skrudland v Norway Kendall Onstad (d) Møter  Pencil
41 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppball!!!) 5-0 Norway Strømmen 2    Pencil
Norway Vegar Kristiansen 4-0 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Vegar Kristiansen 4-2 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Vegar Kristiansen v England Mark McGauley    Pencil
Norway Ronny Oldervik 6-3 Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Ronny Oldervik v Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Ronny Oldervik 4-3 England Mark McGauley Møter  Pencil
Norway Martin Rottem Dahle v Norway Gøran Valberg    Pencil
Norway Martin Rottem Dahle 6-2 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Martin Rottem Dahle v England Mark McGauley    Pencil
51 Norway Bergen 1 (Bergen BK 1) 5-1 Norway Oslo Biljard 1 1 (OB1 PS Elmstreet)    Pencil
Norway Vidar Blidensol 4-2 Norway Henning Ingvorsen    Pencil
Norway Henning Ingvorsen v Norway Stian-Turbo Larsen    Pencil
Norway Espen Saltnes 6-1 Norway Henning Ingvorsen    Pencil
Norway Lars Harby 4-1 Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway Stian-Turbo Larsen 6-2 Norway Lars Harby    Pencil
Norway Lars Harby v Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Eirik Johansen v Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway Stian-Turbo Larsen 4-1 Norway Eirik Johansen    Pencil
Norway Espen Saltnes 4-1 Norway Eirik Johansen    Pencil
61 Norway Oslo 1 5-2 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1)    Pencil
Norway Erik Gårdelöf 4-3 Norway Tom Bjerke Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum 4-2 Norway Erik Gårdelöf Møter  Pencil
Norway Erik Gårdelöf v Norway Tor Arne Jostad Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen 4-2 Norway Tom Bjerke Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen 6-3 Norway Jan Kjetil Nordrum Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen 4-2 Norway Tor Arne Jostad Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke 6-2 Norway Kent Halldin Møter  Pencil
Norway Kent Halldin v Norway Jan Kjetil Nordrum    Pencil
Norway Kent Halldin 4-3 Norway Tor Arne Jostad Møter  Pencil
71 Norway BEX 2 (Bex 2) 5-1 Norway Trondheim 1 (Trondheim Oldies)    Pencil
Norway Robert Farinetti v Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Robert Farinetti 6-3 Norway Robert Grønlie Møter  Pencil
Norway Robert Farinetti 4-2 Norway Espen M Andersen Møter  Pencil
Norway Lars-Harald Riiber 4-3 Norway Knut Inge Røstvold    Pencil
Norway Robert Grønlie 4-1 Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Lars-Harald Riiber v Norway Espen M Andersen    Pencil
Norway Navid Eslah 6-3 Norway Knut Inge Røstvold Møter  Pencil
Norway Navid Eslah v Norway Robert Grønlie Møter  Pencil
Norway Navid Eslah 4-3 Norway Espen M Andersen Møter  Pencil

Lag-NM 2014 Grunnspill på Buddha Pencil

Dato: 7.-9. jun 2014; Salong: Buddha, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway BEX 2 (Bex 2) 5-2 Norway Oslo 3 (Oslo Outsiders)    Pencil
Norway Robert Farinetti v Norway Vidar Tom Stjernesund Møter  Pencil
Norway Robert Farinetti 4-2 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Robert Farinetti 4-3 Norway Ruben Waage    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 4-1 Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Lars-Harald Riiber v Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Ruben Waage 6-5 Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Navid Eslah 4-1 Norway Vidar Tom Stjernesund    Pencil
Norway Navid Eslah 6-3 Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Navid Eslah 4-3 Norway Ruben Waage    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway BEX 2 (Bex 2) 5-4 Norway Reisa BK 1 (Reisaekspressen)    Pencil
Norway Aleksander Kjørren 4-2 Norway Robert Farinetti    Pencil
Norway Lars-Harald Riiber 6-1 Norway Aleksander Kjørren    Pencil
Norway Aleksander Kjørren v Norway Navid Eslah    Pencil
Norway Arild Moilanen v Norway Robert Farinetti    Pencil
Norway Lars-Harald Riiber 4-2 Norway Arild Moilanen    Pencil
Norway Navid Eslah 4-0 Norway Arild Moilanen Møter  Pencil
Norway Robin Svedin 4-0 Norway Robert Farinetti    Pencil
Norway Robin Svedin v Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Robin Svedin 6-4 Norway Navid Eslah Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Oslo Biljard 1 1 (OB1 PS Elmstreet) 5-3 Norway Oslo 3 (Oslo Outsiders)    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 4-1 Norway Henning Ingvorsen Møter  Pencil
Norway Lars Harby 6-5 Norway Vidar Tom Stjernesund Møter  Pencil
Norway Eirik Johansen 4-3 Norway Vidar Tom Stjernesund    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 4-3 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-3 Norway Lars Harby Møter  Pencil
Norway Eirik Johansen 1-0 Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 6-3 Norway Ruben Waage    Pencil
Norway Ruben Waage v Norway Lars Harby    Pencil
Norway Ruben Waage 4-2 Norway Eirik Johansen    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Reisa BK 1 (Reisaekspressen) 5-1 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss 4)    Pencil
Norway Emil Bjørkmann v Norway Aleksander Kjørren    Pencil
Norway Emil Bjørkmann v Norway Arild Moilanen    Pencil
Norway Emil Bjørkmann v Norway Robin Svedin    Pencil
Norway Aleksander Kjørren 4-1 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Geir Tollefsrud v Norway Arild Moilanen Møter  Pencil
Norway Robin Svedin 6-1 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Mathias Holm v Norway Aleksander Kjørren    Pencil
Norway Arild Moilanen 4-0 Norway Mathias Holm    Pencil
Norway Robin Svedin 4-0 Norway Mathias Holm    Pencil
11 Norway BEX 2 (Bex 2) 5-0 Norway Unique 6 (Unique 6 Yiiii)    Pencil
Norway Robert Farinetti v Norway Kristoffer Asgari    Pencil
Norway Robert Farinetti 6-0 Norway Cafer Demir    Pencil
Norway Robert Farinetti 4-0 Norway Mads Johansen    Pencil
Norway Lars-Harald Riiber v Norway Kristoffer Asgari    Pencil
Norway Cafer Demir 4-0 Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Lars-Harald Riiber v Norway Mads Johansen    Pencil
Norway Navid Eslah 6-1 Norway Kristoffer Asgari    Pencil
Norway Navid Eslah v Norway Cafer Demir    Pencil
Norway Navid Eslah 4-0 Norway Mads Johansen    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss 4) 5-0 Norway Unique 5 (Unique 5 Selfie)    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 4-1 Norway Nithusha Subraminiam (d)    Pencil
Norway Nithusha Subraminiam (d) v Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Mathias Holm 6-5 Norway Nithusha Subraminiam (d)    Pencil
Norway Renate Backelin (d) v Norway Emil Bjørkmann    Pencil
Norway Geir Tollefsrud 4-3 Norway Renate Backelin (d)    Pencil
Norway Renate Backelin (d) v Norway Mathias Holm    Pencil
Norway Marte Larsen (d) v Norway Emil Bjørkmann    Pencil
Norway Marte Larsen (d) v Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Mathias Holm 1-0 Norway Marte Larsen (d)    Pencil
11 Norway BEX 2 (Bex 2) 6-3 Norway Unique 2 (Unique 2 Yolti)    Pencil
Norway Robert Farinetti 4-1 Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Lars-Harald Riiber 6-1 Norway BArild Sørum    Pencil
Norway BArild Sørum v Norway Navid Eslah    Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen v Norway Robert Farinetti    Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen 4-1 Norway Lars-Harald Riiber Møter  Pencil
Norway Navid Eslah 4-1 Norway Kent Roger Samuelsen    Pencil
Norway Robert Farinetti 4-2 Norway Haris Amini    Pencil
Norway Lars-Harald Riiber 4-1 Norway Haris Amini    Pencil
Norway Haris Amini 6-5 Norway Navid Eslah    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Oslo 3 (Oslo Outsiders) 5-0 Norway Unique 6 (Unique 6 Yiiii)    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 6-4 Norway Kristoffer Asgari    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-1 Norway Kristoffer Asgari    Pencil
Norway Kristoffer Asgari v Norway Ruben Waage    Pencil
Norway Cafer Demir v Norway Vidar Tom Stjernesund    Pencil
Norway Cafer Demir v Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Ruben Waage 6-5 Norway Cafer Demir    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 4-1 Norway Mads Johansen    Pencil
Norway Mads Johansen v Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Ruben Waage 4-2 Norway Mads Johansen    Pencil
11 Norway Oslo Biljard 1 1 (OB1 PS Elmstreet) 5-2 Norway Reisa BK 1 (Reisaekspressen)    Pencil
Norway Aleksander Kjørren v Norway Henning Ingvorsen    Pencil
Norway Aleksander Kjørren 4-1 Norway Lars Harby    Pencil
Norway Eirik Johansen 6-2 Norway Aleksander Kjørren    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 4-2 Norway Arild Moilanen    Pencil
Norway Arild Moilanen v Norway Lars Harby Møter  Pencil
Norway Eirik Johansen 4-2 Norway Arild Moilanen    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 6-4 Norway Robin Svedin    Pencil
Norway Robin Svedin 4-3 Norway Lars Harby    Pencil
Norway Eirik Johansen 1-0 Norway Robin Svedin    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Unique 6 (Unique 6 Yiiii) 5-1 Norway Unique 5 (Unique 5 Selfie)    Pencil
Norway Renate Backelin (d) 4-0 Norway Cafer Demir    Pencil
Norway Kristoffer Asgari 5-4 Norway Renate Backelin (d)    Pencil
Norway Renate Backelin (d) v Norway Mads Johansen    Pencil
Norway Cafer Demir 4-0 Norway Nithusha Subraminiam (d)    Pencil
Norway Nithusha Subraminiam (d) v Norway Kristoffer Asgari    Pencil
Norway Mads Johansen 6-5 Norway Nithusha Subraminiam (d)    Pencil
Norway Cafer Demir 1-0 Norway Marte Larsen (d)    Pencil
Norway Kristoffer Asgari 6-0 Norway Marte Larsen (d)    Pencil
Norway Marte Larsen (d) v Norway Mads Johansen    Pencil
11 Norway Oslo 3 (Oslo Outsiders) 5-4 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss 4)    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-0 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-1 Norway Emil Bjørkmann    Pencil
Norway Mathias Holm 6-5 Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 6-3 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 4-3 Norway Vidar Tom Stjernesund    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 4-3 Norway Mathias Holm    Pencil
Norway Geir Tollefsrud 4-3 Norway Ruben Waage    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 6-5 Norway Ruben Waage    Pencil
Norway Ruben Waage 4-1 Norway Mathias Holm    Pencil
21 Norway Reisa BK 1 (Reisaekspressen) 5-1 Norway Unique 2 (Unique 2 Yolti)    Pencil
Norway Arild Moilanen 4-3 Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Arild Moilanen v Norway Kent Roger Samuelsen Møter  Pencil
Norway Arild Moilanen 4-2 Norway Haris Amini Møter  Pencil
Norway Robin Svedin v Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Robin Svedin 4-2 Norway Kent Roger Samuelsen Møter  Pencil
Norway Haris Amini 6-2 Norway Robin Svedin Møter  Pencil
Norway Aleksander Kjørren 6-5 Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Aleksander Kjørren 4-2 Norway Kent Roger Samuelsen    Pencil
Norway Aleksander Kjørren v Norway Haris Amini    Pencil
31 Norway Oslo Biljard 1 1 (OB1 PS Elmstreet) 5-4 Norway BEX 2 (Bex 2)    Pencil
Norway Robert Farinetti 4-2 Norway Lars Harby    Pencil
Norway Lars Harby 1-0 Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Navid Eslah 6-4 Norway Lars Harby Møter  Pencil
Norway Robert Farinetti 4-2 Norway Henning Ingvorsen    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 4-3 Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Navid Eslah 4-3 Norway Henning Ingvorsen Møter  Pencil
Norway Eirik Johansen 6-5 Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Eirik Johansen 4-2 Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Eirik Johansen 4-3 Norway Navid Eslah    Pencil

Lag-NM 2014 Grunnspill på Strømmen Pencil

Dato: 7.-9. jun 2014; Salong: Strømmen, Strømmen, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Svithun 3 (Svithun Oldo's) 5-0 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team)    Pencil
Norway Jan Atle Kofoed v Norway Kjetil Tjensvoll    Pencil
Norway Fredrik Førde 4-3 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Nevzat Yesil 4-2 Norway Jan Atle Kofoed Møter  Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll 6-1 Norway Rune Løe    Pencil
Norway Rune Løe v Norway Fredrik Førde    Pencil
Norway Rune Løe v Norway Nevzat Yesil    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll 4-1 Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Stig Ringebo v Norway Fredrik Førde    Pencil
Norway Nevzat Yesil 6-1 Norway Stig Ringebo    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team) 5-0 Norway Oslo Biljard 1 3 (OB PS Roadkill)    Pencil
Norway Jan Atle Kofoed v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Jan Atle Kofoed v Norway Jan Thomassen Møter  Pencil
Norway Jan Atle Kofoed v Norway Nedzat Cimilji    Pencil
Norway Rune Løe v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Rune Løe v Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Rune Løe v Norway Nedzat Cimilji    Pencil
Norway Stig Ringebo v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Stig Ringebo v Norway Jan Thomassen Møter  Pencil
Norway Stig Ringebo v Norway Nedzat Cimilji    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Svithun 1 5-3 Norway Svithun 3 (Svithun Oldo's) Møter  Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll v Norway Jason Hansen Møter  Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll v Norway Rune Espeland Møter  Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll v Norway Olav Skrudland Møter  Pencil
Norway Fredrik Førde v Norway Jason Hansen Møter  Pencil
Norway Fredrik Førde v Norway Rune Espeland Møter  Pencil
Norway Fredrik Førde v Norway Olav Skrudland Møter  Pencil
Norway Nevzat Yesil v Norway Jason Hansen Møter  Pencil
Norway Nevzat Yesil v Norway Rune Espeland Møter  Pencil
Norway Nevzat Yesil v Norway Olav Skrudland Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team) 9-0 Norway Oslo 5 (Oslo Psychos)    Pencil
Norway Arild Kråkvik v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Arild Kråkvik v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Arild Kråkvik v Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Sturla Haukebø v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Sturla Haukebø v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Sturla Haukebø v Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Hasan Emre Vural v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Hasan Emre Vural v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Hasan Emre Vural v Norway Stig Ringebo    Pencil
11 Norway Oslo Biljard 1 3 (OB PS Roadkill) 5-0 Norway Trondheim 2 (Trondheim K og S)    Pencil
Norway Terje Haugen v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Terje Haugen v Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Terje Haugen v Norway Nedzat Cimilji    Pencil
Norway Christoffer Johnsen v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Christoffer Johnsen v Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Christoffer Johnsen v Norway Nedzat Cimilji    Pencil
Norway Espen Eriksen v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Espen Eriksen v Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Espen Eriksen v Norway Nedzat Cimilji    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 5 (Oslo Psychos) 5-4 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (GRBK The Third)    Pencil
Norway Arild Kråkvik v Norway Espen Holmen Grøtberg    Pencil
Norway Arild Kråkvik v Norway Ole Kristian Elnæs    Pencil
Norway Arild Kråkvik v Norway Stig Andrè Lykke    Pencil
Norway Sturla Haukebø v Norway Espen Holmen Grøtberg Møter  Pencil
Norway Sturla Haukebø v Norway Ole Kristian Elnæs    Pencil
Norway Sturla Haukebø v Norway Stig Andrè Lykke    Pencil
Norway Hasan Emre Vural v Norway Espen Holmen Grøtberg    Pencil
Norway Hasan Emre Vural v Norway Ole Kristian Elnæs    Pencil
Norway Hasan Emre Vural v Norway Stig Andrè Lykke    Pencil
11 Norway Trondheim 2 (Trondheim K og S) 5-4 Norway Unique 3 (Unique 3 Biceps AS)    Pencil
Norway Terje Haugen v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Terje Haugen v Norway Robin K. Nathan    Pencil
Norway Terje Haugen v Norway Jawad Hassan    Pencil
Norway Christoffer Johnsen v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Christoffer Johnsen v Norway Robin K. Nathan    Pencil
Norway Christoffer Johnsen v Norway Jawad Hassan    Pencil
Norway Espen Eriksen v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Espen Eriksen v Norway Robin K. Nathan    Pencil
Norway Espen Eriksen v Norway Jawad Hassan    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Svithun 3 (Svithun Oldo's) 6-3 Norway Oslo Biljard 1 3 (OB PS Roadkill)    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll v Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll v Norway Nedzat Cimilji    Pencil
Norway Fredrik Førde v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Fredrik Førde v Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Fredrik Førde v Norway Nedzat Cimilji    Pencil
Norway Nevzat Yesil v Norway Kjartan Maraas Møter  Pencil
Norway Nevzat Yesil v Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Nevzat Yesil v Norway Nedzat Cimilji    Pencil
11 Norway Svithun 1 6-3 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team)    Pencil
Norway Jason Hansen v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Jason Hansen v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Jason Hansen v Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Rune Espeland v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Rune Espeland v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Rune Espeland v Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Olav Skrudland v Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Olav Skrudland v Norway Rune Løe    Pencil
Norway Olav Skrudland v Norway Stig Ringebo    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Svithun 3 (Svithun Oldo's) 5-2 Norway Oslo 5 (Oslo Psychos)    Pencil
Norway Fredrik Førde v Norway Sturla Haukebø    Pencil
Norway Fredrik Førde v Norway Hasan Emre Vural Møter  Pencil
Norway Fredrik Førde v Norway Arild Kråkvik    Pencil
Norway Nevzat Yesil v Norway Sturla Haukebø    Pencil
Norway Nevzat Yesil v Norway Hasan Emre Vural    Pencil
Norway Nevzat Yesil v Norway Arild Kråkvik    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll v Norway Sturla Haukebø    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll v Norway Hasan Emre Vural    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll v Norway Arild Kråkvik    Pencil
11 Norway Oslo Biljard 1 3 (OB PS Roadkill) 6-3 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (GRBK The Third)    Pencil
Norway Espen Holmen Grøtberg v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Espen Holmen Grøtberg v Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Espen Holmen Grøtberg v Norway Nedzat Cimilji    Pencil
Norway Ole Kristian Elnæs v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Ole Kristian Elnæs v Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Ole Kristian Elnæs v Norway Nedzat Cimilji    Pencil
Norway Stig Andrè Lykke v Norway Kjartan Maraas    Pencil
Norway Stig Andrè Lykke v Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Stig Andrè Lykke v Norway Nedzat Cimilji    Pencil
21 Norway Svithun 1 5-1 Norway Trondheim 2 (Trondheim K og S)    Pencil
Norway Olav Skrudland v Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Olav Skrudland v Norway Terje Haugen    Pencil
Norway Olav Skrudland v Norway Christoffer Johnsen    Pencil
Norway Jason Hansen v Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Jason Hansen v Norway Terje Haugen    Pencil
Norway Jason Hansen v Norway Christoffer Johnsen    Pencil
Norway Rune Espeland v Norway Espen Eriksen    Pencil
Norway Rune Espeland v Norway Terje Haugen    Pencil
Norway Rune Espeland v Norway Christoffer Johnsen    Pencil
31 Norway Oslo 7 (Oslo Chinese Team) 5-2 Norway Unique 3 (Unique 3 Biceps AS)    Pencil
Norway Jan Atle Kofoed v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Jan Atle Kofoed v Norway Robin K. Nathan    Pencil
Norway Jan Atle Kofoed v Norway Jawad Hassan    Pencil
Norway Rune Løe v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Rune Løe v Norway Robin K. Nathan    Pencil
Norway Rune Løe v Norway Jawad Hassan    Pencil
Norway Stig Ringebo v Norway Tuan Duc Nguyen    Pencil
Norway Stig Ringebo v Norway Robin K. Nathan    Pencil
Norway Stig Ringebo v Norway Jawad Hassan    Pencil

Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 1 Pencil

Dato: 7.-9. jun 2014; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger) 5-3 Norway Horten 1 (Horten BK 1)    Pencil
Norway Jostein Jullum 4-1 Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 6-1 Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Tommy Lilleeide 4-1 Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 6-2 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-1 Norway Bjørnar Seeberg    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 4-3 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Eirik Riisnæs v Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen w/o Norway Eirik Riisnæs    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 6-1 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Horten 1 (Horten BK 1) 5-0 Norway Oslo 2 (Oslo Spinners)    Pencil
Norway Frank Hjeldnes v Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 6-2 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-1 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen v Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen v Norway Bjørnar Seeberg    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-3 Norway Hans Gunnar Bernhardsen    Pencil
Norway Dag Hugo Aspheim 4-3 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 4-3 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen v Norway Eirik Riisnæs Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1) 5-4 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger)    Pencil
Norway Tom Bjerke 6-2 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum 4-3 Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad 4-3 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-2 Norway Tom Bjerke Møter  Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-3 Norway Jan Kjetil Nordrum    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 6-5 Norway Tor Arne Jostad    Pencil
Norway Tommy Lilleeide 4-2 Norway Tom Bjerke    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum 6-2 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Tor Arne Jostad 4-2 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 2 (Oslo Spinners) 5-2 Norway Oslo 6 (Oslo Turbo Spinn)    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-3 Norway Bjørn Strandhus    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen 6-2 Norway Bjørn Strandhus Møter  Pencil
Norway Bjørn Strandhus 4-2 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Larry Skogheim v Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen 4-2 Norway Larry Skogheim Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 6-3 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Martin Asphaug 6-3 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen 4-0 Norway Martin Asphaug    Pencil
Norway Martin Asphaug v Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
11 Norway Horten 1 (Horten BK 1) 5-2 Norway Fjordane 1 (Fjordane Pondus)    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 4-3 Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Geir Inge Torrisen 4-3 Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Dag Hugo Aspheim v Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg v Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 6-0 Norway Geir Inge Torrisen    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 6-2 Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-1 Norway Geir Inge Torrisen    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 6 (Oslo Turbo Spinn) 5-2 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK 2 Good)    Pencil
Norway Bjørn Strandhus v Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Bjørn Strandhus 4-0 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Bjørn Strandhus 4-3 Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Norway Larry Skogheim 4-0 Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Larry Skogheim v Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Larry Skogheim 6-4 Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Norway Roy Karlsen 4-2 Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen 6-5 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød 4-2 Norway Roy Karlsen    Pencil
11 Norway Horten 1 (Horten BK 1) 5-0 Norway Svithun 2    Pencil
Norway Dag Hugo Aspheim v Norway Tor Einar Bjerke    Pencil
Norway Dag Hugo Aspheim 4-2 Norway Christoffer Sørensen    Pencil
Norway Dag Hugo Aspheim 4-3 Norway Jone Ree Skjelbred    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 4-1 Norway Tor Einar Bjerke    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg v Norway Christoffer Sørensen    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 6-1 Norway Jone Ree Skjelbred Møter  Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-0 Norway Tor Einar Bjerke    Pencil
Norway Eirik Riisnæs v Norway Christoffer Sørensen    Pencil
Norway Eirik Riisnæs v Norway Jone Ree Skjelbred    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger) 5-1 Norway Fjordane 1 (Fjordane Pondus)    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal v Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-0 Norway Robert Gelin Rysjedal Møter  Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 6-2 Norway Jon Andersen Eide    Pencil
Norway Jostein Jullum 4-0 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal v Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
Norway Jon Andersen Eide 4-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Jostein Jullum 6-3 Norway Stian Strømmen Wie    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-1 Norway Stian Strømmen Wie    Pencil
Norway Stian Strømmen Wie v Norway Jon Andersen Eide    Pencil
11 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1) 5-4 Norway Oslo 2 (Oslo Spinners)    Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Hans Gunnar Bernhardsen    Pencil
Norway Tom Bjerke v Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Hans Gunnar Bernhardsen Møter  Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum v Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Hans Gunnar Bernhardsen    Pencil
Norway Tor Arne Jostad v Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Fjordane 1 (Fjordane Pondus) 5-4 Norway Oslo 6 (Oslo Turbo Spinn)    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 4-1 Norway Roy Karlsen Møter  Pencil
Norway Larry Skogheim 4-3 Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 6-3 Norway Martin Asphaug    Pencil
Norway Stian Strømmen Wie 4-2 Norway Roy Karlsen    Pencil
Norway Stian Strømmen Wie 6-5 Norway Larry Skogheim    Pencil
Norway Stian Strømmen Wie 4-3 Norway Martin Asphaug    Pencil
Norway Roy Karlsen 6-3 Norway Geir Inge Torrisen    Pencil
Norway Larry Skogheim 4-1 Norway Geir Inge Torrisen    Pencil
Norway Martin Asphaug 4-2 Norway Geir Inge Torrisen    Pencil
11 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger) 5-3 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK 2 Good)    Pencil
Norway Tommy Lilleeide 4-3 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Tommy Lilleeide 4-0 Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Norway Moises Farfan 6-5 Norway Tommy Lilleeide    Pencil
Norway Jon Andersen Eide 6-2 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Jon Andersen Eide v Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Norway Moises Farfan 4-3 Norway Jon Andersen Eide    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-0 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 6-1 Norway Trond-Michael Stensrød Møter  Pencil
Norway Moises Farfan 4-3 Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
21 Norway Gjøvik/Raufoss 1 (Gjøvik&Raufoss BK 1) 5-4 Norway Horten 1 (Horten BK 1)    Pencil
Norway Bjørnar Seeberg 6-2 Norway Jan Kjetil Nordrum    Pencil
Norway Tor Arne Jostad 4-0 Norway Bjørnar Seeberg    Pencil
Norway Tom Bjerke 4-1 Norway Bjørnar Seeberg    Pencil
Norway Jan Kjetil Nordrum 4-0 Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Tor Arne Jostad 6-5 Norway Dag Hugo Aspheim    Pencil
Norway Dag Hugo Aspheim 4-3 Norway Tom Bjerke Møter  Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-1 Norway Jan Kjetil Nordrum    Pencil
Norway Eirik Riisnæs 4-3 Norway Tor Arne Jostad    Pencil
Norway Tom Bjerke 6-4 Norway Eirik Riisnæs Møter  Pencil
31 Norway Oslo 2 (Oslo Spinners) 8-0 Norway Svithun 2    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 4-1 Norway Tor Einar Bjerke Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen v Norway Christoffer Sørensen Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen v Norway Jone Ree Skjelbred    Pencil
Norway Frank Hjeldnes v Norway Tor Einar Bjerke Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 6-4 Norway Christoffer Sørensen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes v Norway Jone Ree Skjelbred    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen v Norway Tor Einar Bjerke    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen v Norway Christoffer Sørensen    Pencil
Norway Hans Gunnar Bernhardsen 4-2 Norway Jone Ree Skjelbred    Pencil

Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 2 Pencil

Dato: 7.-9. jun 2014; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (GRBK The Second) 5-1 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK 1) Møter  Pencil
Norway Kenneth Rognstad 4-1 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 6-5 Norway Kenneth Rognstad Møter  Pencil
Norway Kenneth Rognstad v Norway Jonas Sanchez Gangfløt Møter  Pencil
Norway Håvard Lykke v Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Håvard Lykke 4-2 Norway Pål Andrè Martinsen Møter  Pencil
Norway Håvard Lykke 4-2 Norway Jonas Sanchez Gangfløt Møter  Pencil
Norway Runar Larsstuen 4-2 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Runar Larsstuen v Norway Pål Andrè Martinsen Møter  Pencil
Norway Runar Larsstuen 6-4 Norway Jonas Sanchez Gangfløt Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (GRBK The Second) 5-4 Norway Oslo Biljard1 2 (OB1 Lucky Fluke)    Pencil
Norway Roy Grimsen 4-3 Norway Kenneth Rognstad    Pencil
Norway Roy Grimsen 6-5 Norway Håvard Lykke    Pencil
Norway Runar Larsstuen 4-2 Norway Roy Grimsen    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 4-0 Norway Asle G. Skogen    Pencil
Norway Håvard Lykke 4-1 Norway Asle G. Skogen Møter  Pencil
Norway Runar Larsstuen 6-1 Norway Asle G. Skogen Møter  Pencil
Norway Kenneth Rognstad 6-1 Norway Thorbjørn Eriksen Møter  Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 4-3 Norway Håvard Lykke Møter  Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 4-0 Norway Runar Larsstuen Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Strømmen 2 5-2 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK 1)    Pencil
Norway Jon Arnesen 6-2 Norway Jan Morten Arnesen    Pencil
Norway Gøran Valberg 4-3 Norway Jan Morten Arnesen    Pencil
England Mark McGauley 4-3 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen v Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 4-1 Norway Gøran Valberg    Pencil
England Mark McGauley 6-2 Norway Pål Andrè Martinsen    Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 4-3 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt v Norway Gøran Valberg    Pencil
England Mark McGauley 4-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo Biljard1 2 (OB1 Lucky Fluke) 5-4 Norway Vestby BK 1 (Vestby Rangers)    Pencil
Norway John Ove Løvdal 6-0 Norway Roy Grimsen    Pencil
Norway Raymond Kandola 4-3 Norway Roy Grimsen    Pencil
Norway Roy Grimsen 4-0 Norway Pål Berg    Pencil
Norway Asle G. Skogen 4-1 Norway John Ove Løvdal    Pencil
Norway Asle G. Skogen 4-1 Norway Raymond Kandola Møter  Pencil
Norway Asle G. Skogen 6-3 Norway Pål Berg    Pencil
Norway John Ove Løvdal 4-2 Norway Thorbjørn Eriksen    Pencil
Norway Raymond Kandola 6-5 Norway Thorbjørn Eriksen Møter  Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 4-2 Norway Pål Berg    Pencil
11 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (GRBK The Second) 5-1 Norway Unique 4 (Unique 4 Psykos)    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 4-0 Norway Ole Brage Hagen    Pencil
Norway Ole Brage Hagen 4-1 Norway Håvard Lykke    Pencil
Norway Ole Brage Hagen v Norway Runar Larsstuen    Pencil
Norway Kenneth Rognstad 6-1 Norway Bjørn Bratteberg Møter  Pencil
Norway Bjørn Bratteberg v Norway Håvard Lykke    Pencil
Norway Runar Larsstuen 4-3 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Kent Hansen v Norway Kenneth Rognstad Møter  Pencil
Norway Håvard Lykke 6-5 Norway Kent Hansen Møter  Pencil
Norway Runar Larsstuen 4-2 Norway Kent Hansen Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo Biljard1 2 (OB1 Lucky Fluke) 6-3 Norway Vestby BK 2 (Vestby Gullrekka)    Pencil
Norway Roy Grimsen 4-0 Norway Hans Kristian Hansen    Pencil
Norway Roy Grimsen 4-0 Norway Franck Nybo    Pencil
Norway Lars Erik Strand 6-3 Norway Roy Grimsen    Pencil
Norway Hans Kristian Hansen 6-5 Norway Asle G. Skogen    Pencil
Norway Asle G. Skogen 4-0 Norway Franck Nybo    Pencil
Norway Asle G. Skogen 4-1 Norway Lars Erik Strand    Pencil
Norway Hans Kristian Hansen 4-2 Norway Thorbjørn Eriksen    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 6-3 Norway Franck Nybo    Pencil
Norway Thorbjørn Eriksen 4-0 Norway Lars Erik Strand    Pencil
11 Norway Unique 4 (Unique 4 Psykos) 5-4 Norway Horten 2 (Horten BK 2)    Pencil
Norway Nils Petter Herlofsen 6-4 Norway Ole Brage Hagen    Pencil
Norway Bjørn Bratteberg 4-2 Norway Nils Petter Herlofsen    Pencil
Norway Kent Hansen 4-0 Norway Nils Petter Herlofsen    Pencil
Norway Ole Brage Hagen 4-0 Norway Ole Jacob Lindhjem    Pencil
Norway Ole Jacob Lindhjem 6-4 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Kent Hansen 4-1 Norway