Elite NC 6 9-Ball Pencil

Dato: 8.-9. nov 2014; Salong: Hyllestad Biljard, Sørbøvåg, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (47)
Finale Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-8 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-5 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
-------------------------------------Trekkes inn fra Runde 4 Tapersiden
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-4 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Espen Saltnes (MIL) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 9-3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Espen Saltnes (MIL) 9-3 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-1 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 9-6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-8 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
2 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-2 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Espen Saltnes (MIL) 9-1 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-3 Norway Petter Jespersen (Bergen)    Pencil
3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
4 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-8 Norway Jason Hansen (Svithun) Møter  Pencil
5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 9-6 Norway Joakim Haugen (Oslo)    Pencil
6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 9-4 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 9-2 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 26)
1 Norway Gjermund Flage (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Jason Hansen (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
8 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-0 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-5 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-6 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
7 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 9-7 Norway Petter Jespersen (Bergen)    Pencil
8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-8 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 9-8 Norway Gjermund Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-6 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 9-7 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-5 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
8 Norway Joakim Haugen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Roger Rasmussen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
11 Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-5 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
12 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
14 Norway Petter Jespersen (Bergen) 9-4 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
15 Norway Espen Saltnes (MIL) 9-0 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) Møter  Pencil
16 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil