NM 10-Ball Pencil

Dato: 5.-7. sep 2014; Salong: Kong Oscar, Bergen, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (117)
Finale Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-1 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Pencil
(Siste 16)
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-4 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
2 Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-7 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
4 Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-7 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
6 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-4 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
16-delsfinaler Pencil
(Siste 32)
---------------------------------------------------------Trekkes inn fra runde 3 tapersiden
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-7 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 8-7 Norway Conrad Ott (Bergen)    Pencil
3 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-4 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
4 Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
6 Norway John Nordeide (MIL) 8-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-3 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
8 Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-7 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
9 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
10 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-5 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
11 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
12 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
13 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-6 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) Møter  Pencil
14 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-0 Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
15 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-6 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
16 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 48)
1 Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-6 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
2 Norway Ronny Algrøy (MIL) 8-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
4 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 8-0 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
5 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 8-7 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
6 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 8-4 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
7 Norway Olav Skrudland (Svithun) 8-5 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
8 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
9 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 8-4 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
10 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 8-6 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
11 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-4 Norway Reidar Rundsveen (Os)    Pencil
12 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 8-2 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
13 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-2 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
14 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 8-4 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
15 Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
16 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
2 Norway Conrad Ott (Bergen) 8-4 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
3 Norway Espen Saltnes (MIL) 8-5 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) Møter  Pencil
4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-6 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
6 Norway John Nordeide (MIL) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8 Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-2 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
9 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
10 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-3 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
11 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-4 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
12 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
13 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
14 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
15 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
16 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 64)
1 Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Ronny Algrøy (MIL) 8-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Sajid Raheem (BEX) 8-4 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
4 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 8-0 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
5 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 8-7 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
6 Norway Vegar Lind (Stoppball) 8-4 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
7 Norway Matias Sætre (Herøy) 8-2 Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
8 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-2 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
9 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 8-4 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen) Møter  Pencil
10 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 8-3 Norway Rune Dehghan (Reisa BK)    Pencil
11 Norway Reidar Rundsveen (Os) 8-7 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
12 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK) 8-5 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
13 Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 8-4 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
14 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 8-7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
15 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-1 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
16 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 8-6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 67)
1 Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-4 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
2 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 8-7 Norway Petter Jespersen (Bergen)    Pencil
3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 8-6 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-2 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 8-7 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
3 Norway Conrad Ott (Bergen) 8-0 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
4 Norway Olav Skrudland (Svithun) 8-5 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
5 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 8-6 Norway Roger Lysholm (Trondheim)    Pencil
6 Norway Espen Saltnes (MIL) 8-7 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
7 Norway Jason Hansen (Svithun) 8-3 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-3 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
9 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
10 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 8-0 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
11 Norway John Nordeide (MIL) 8-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
12 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-3 Norway Reidar Rundsveen (Os)    Pencil
13 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
14 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-3 Norway Rune Dehghan (Reisa BK)    Pencil
15 Norway Roger Jacobsen (Bergen) 8-3 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen)    Pencil
16 Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-1 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
17 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-4 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
18 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-4 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
19 Norway Even Wærnes (Stoppball) w/o Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker)    Pencil
20 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-5 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
21 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-2 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
22 Norway Jonas Holt (Hyllestad) 8-3 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
23 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-5 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
24 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
25 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-1 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
26 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 8-3 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
27 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-3 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
28 Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-3 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
29 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
30 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) w/o Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
31 Norway Jan Helge Kordts (Os) 8-4 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
32 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 8-3 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
2 Norway Fredrik Førde (Svithun) 8-6 Norway Petter Jespersen (Bergen)    Pencil
3 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 8-7 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil