Junior NM 10-Ball U19 Pencil

Dato: 17.-19. okt 2014; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (15)
Finale Pencil
Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-6 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Matias Sætre (Herøy) 7-2 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-4 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil

Junior NM 10-Ball U19 Pulje 1 Pencil

Dato: 17.-19. okt 2014; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Matias Sætre 3 3 0 21 18 3 15 0,00 3
2 Norway Jardar Eiken Flage 3 2 1 25 14 11 3 0,00 2
3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt 3 1 2 25 11 14 -3 0,00 1
4 Norway Alexander Lundekvam Hansen 3 0 3 21 3 18 -15 0,00 0
1 Norway Matias Sætre (Herøy) 6-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Matias Sætre (Herøy) 6-0 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
5 Norway Matias Sætre (Herøy) 6-2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil

Junior NM 10-Ball U19 Pulje 2 Pencil

Dato: 17.-19. okt 2014; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Haris Amini 3 3 0 24 18 6 12 0,00 3
2 Norway Bjørnar Tveraas 3 2 1 28 16 12 4 0,00 2
3 Norway Jonas Holt 3 1 2 24 12 12 0 0,00 1
4 Norway Mads Nikola Johansen 3 0 3 20 2 18 -16 0,00 0
1 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 6-5 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Haris Amini (Unique) 6-1 Norway Mads Nikola Johansen (Unique)    Pencil
3 Norway Haris Amini (Unique) 6-1 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 6-1 Norway Mads Nikola Johansen (Unique) Møter  Pencil
5 Norway Jonas Holt (Hyllestad) 6-0 Norway Mads Nikola Johansen (Unique)    Pencil
6 Norway Haris Amini (Unique) 6-4 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil