Junior NM 14.1 U19 Pencil

Dato: 17.-19. okt 2014; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (15)
Finale Pencil
Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 100-88 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 75-64 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 75-41 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil

Junior NM 14.1 U19 Pulje 1 Pencil

Dato: 17.-19. okt 2014; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Matias Sætre 3 3 0 250 225 25 200 0,00 3
2 Norway Bjørnar Tveraas 3 2 1 274 161 113 48 0,00 2
3 Norway Alexander Lundekvam Hansen 3 1 2 266 97 169 -72 0,00 1
4 Norway Mads Nikola Johansen 3 0 3 252 38 214 -176 0,00 0
5 Norway Matias Sætre (Herøy) 75-11 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
6 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) 64-19 Norway Mads Nikola Johansen (Unique)    Pencil
3 Norway Matias Sætre (Herøy) 75-10 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 75-15 Norway Mads Nikola Johansen (Unique) Møter  Pencil
1 Norway Matias Sætre (Herøy) 75-4 Norway Mads Nikola Johansen (Unique)    Pencil
2 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 75-23 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil

Junior NM 14.1 U19 Pulje 2 Pencil

Dato: 17.-19. okt 2014; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt 3 3 0 367 220 147 73 0,00 3
2 Norway Jardar Eiken Flage 3 2 1 394 218 176 42 0,00 2
3 Norway Haris Amini 3 1 2 330 152 178 -26 0,00 1
4 Norway Jonas Holt 3 0 3 351 131 220 -89 0,00 0
6 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 75-63 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 70-65 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Haris Amini (Unique) 75-28 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-68 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 75-38 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-14 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil