NM Veteran 9-Ball Pencil

Dato: 17.-19. okt 2014; Salong: Strømmen, Strømmen, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (53)
Finale Pencil
Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-0 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-0 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
4 Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-6 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
2 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-2 Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway John Nordeide (MIL) 7-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
-------------------------------------Trekkes inn fra Runde 4 Tapersiden
1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-1 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-3 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-6 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-1 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
2 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-5 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-1 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-6 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-0 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK) Møter  Pencil
6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
8 Norway John Nordeide (MIL) 7-0 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 29)
1 Norway Roar Hvalstad (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
3 Norway Ingolf Höns (Strømmen) 7-1 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-1 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
5 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-2 Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
7 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-0 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-0 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-0 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-3 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 7-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway John Nordeide (MIL) 7-5 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-5 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
6 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-3 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
7 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-5 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
8 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-1 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
9 Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Kent Hansen (Oslo) 7-6 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
11 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-3 Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
12 Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
13 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
14 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 7-6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
15 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 7-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
16 Norway Ole Eidsheim (Bergen) w/o Ingen spiller    Pencil