NM Veteran 8-Ball Pencil

Dato: 17.-19. okt 2014; Salong: Strømmen, Strømmen, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (51)
Finale Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-2 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-2 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 6-4 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-5 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
2 Norway Ingolf Höns (Strømmen) 6-1 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
3 Norway Ole Brage Hagen (Unique) 6-4 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
-------------------------------------Trekkes inn fra Runde 4 Tapersiden
1 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-5 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) Møter  Pencil
3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-0 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 6-3 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
2 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-0 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Norway Ingolf Höns (Strømmen) 6-4 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
5 Norway Ole Brage Hagen (Unique) 6-4 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
6 Norway Jørn Betten (Arctic) 6-4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Espen Eriksen (Trondheim) 6-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-0 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 28)
1 Norway Kent Hansen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-4 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
4 Norway Ingolf Höns (Strømmen) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Ole Brage Hagen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-0 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
7 Norway Espen Eriksen (Trondheim) 6-0 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
8 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-4 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 6-3 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-0 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-4 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
6 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
7 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
8 Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-4 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-1 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-4 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Jørn Betten (Arctic) 6-1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
6 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 6-5 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
7 Norway Roar Hvalstad (Unique) 6-3 Norway Ingolf Höns (Strømmen) Møter  Pencil
8 Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway John Nordeide (MIL) 6-3 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
11 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-3 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
12 Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
13 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-4 Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
14 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-1 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
15 Norway Christian Johannessen (Oslo) w/o Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
16 Norway Ole Eidsheim (Bergen) w/o Ingen spiller    Pencil