Junior NM 9-Ball U17 Pencil

Dato: 1.-4. mai 2014; Salong: Hyllestad Biljard, Sørbøvåg, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (31)
Finale Pencil
Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Sajid Raheem (BEX) 7-5 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-2 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen) Møter  Pencil
Norway Sajid Raheem (BEX) 6-1 Norway Kjartan Solheim (Hyllestad)    Pencil
Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil

Junior NM 9-Ball U17 Pulje 1 Pencil

Dato: 1.-4. mai 2014; Salong: Hyllestad Biljard, Sørbøvåg, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Elkhem Eisajan 3 3 0 20 18 2 16 0,00 3
2 Norway Hasan Emre Vural 3 2 1 24 14 10 4 0,00 2
3 Norway Aleksander Tonning Hatløy 3 1 2 21 9 12 -3 0,00 1
4 Norway Torstein Porten Øen 3 0 3 19 1 18 -17 0,00 0
1 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-2 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 6-0 Norway Torstein Porten Øen (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-0 Norway Torstein Porten Øen (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 6-3 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-0 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 6-1 Norway Torstein Porten Øen (Hyllestad)    Pencil

Junior NM 9-Ball U17 Pulje 2 Pencil

Dato: 1.-4. mai 2014; Salong: Hyllestad Biljard, Sørbøvåg, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Emil Bjørkmann 3 3 0 21 18 3 15 0,00 3
2 Norway Kjartan Solheim 3 2 1 27 12 15 -3 0,00 2
3 Norway Simon Skivenesvåg 3 1 2 28 11 17 -6 0,00 1
4 Norway Tobias Høie 3 0 3 30 12 18 -6 0,00 0
1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Simon Skivenesvåg (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Kjartan Solheim (Hyllestad) 6-5 Norway Tobias Høie (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-0 Norway Kjartan Solheim (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Simon Skivenesvåg (Hyllestad) 6-5 Norway Tobias Høie (Hyllestad)    Pencil
5 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Tobias Høie (Hyllestad)    Pencil
6 Norway Kjartan Solheim (Hyllestad) 6-4 Norway Simon Skivenesvåg (Hyllestad)    Pencil

Junior NM 9-Ball U17 Pulje 3 Pencil

Dato: 1.-4. mai 2014; Salong: Hyllestad Biljard, Sørbøvåg, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Gard Eiken Flage 3 3 0 28 18 10 8 0,00 3
2 Norway Andreas Foldnes Oppedal 3 2 1 23 16 7 9 0,00 2
3 Norway Jaran Gelin Rysjedal 3 1 2 22 10 12 -2 0,00 1
4 Norway Yousef Austrheim 3 0 3 21 3 18 -15 0,00 0
1 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen) Møter  Pencil
2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-0 Norway Yousef Austrheim (Unique) Møter  Pencil
3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen) 6-0 Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Yousef Austrheim (Unique) Møter  Pencil
6 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen) 6-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil

Junior NM 9-Ball U17 Pulje 4 Pencil

Dato: 1.-4. mai 2014; Salong: Hyllestad Biljard, Sørbøvåg, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Sajid Raheem 3 3 0 28 18 10 8 0,00 3
2 Norway Ole Tobias Gangfløt 3 2 1 28 15 13 2 0,00 2
3 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk 3 1 2 30 14 16 -2 0,00 1
4 Norway Eirik Tonning Hatløy 3 0 3 28 10 18 -8 0,00 0
1 Norway Sajid Raheem (BEX) 6-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
2 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 6-4 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Sajid Raheem (BEX) 6-2 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Sajid Raheem (BEX) 6-5 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) Møter  Pencil