Åpent norgesmesterskap i 10-ball Pencil

Dato: 25.-27. feb 2011; Salong: Arctic Biljardsalong og Royal Bowling og Biljard, Bodø, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (55)
Finale Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil

Siste parti ligger på YouTube
Se biljardforbundet.no/forum for oppdateringer

Semifinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-7 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-3 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-4 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
8-delsfinaler Pencil
1 Norway Matey Ullah (Unique) 8-4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
2 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-5 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-6 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
6 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-4 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
8 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 8-5 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil

Score er ikke verifisert

Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-4 Norway Marius Jacobsen (Arctic)    Pencil
2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-4 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
3 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 7-2 Norway Mikael Øgaard (BEX)    Pencil
4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-1 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
5 Norway Matey Ullah (Unique) 7-4 Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic)    Pencil
6 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
7 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-0 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil

Score er ikke verifisert

8 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-4 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil

Score er ikke verifisert

Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Marius Jacobsen (Arctic) 7-3 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-2 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
3 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-3 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
5 Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic) 7-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
7 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Geir Allan Lande (Fauske)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
4 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 7-5 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-3 Norway Anders Brannfjell (Arctic) Møter  Pencil
6 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 7-4 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-6 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-2 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-1 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-4 Norway Marius Jacobsen (Arctic)    Pencil
3 Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
5 Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
7 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-3 Norway Alexander Hansen (Arctic)    Pencil
8 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 7-2 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
9 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-3 Norway Amund Linaker Jenssen (Arctic)    Pencil
10 Norway Anders Brannfjell (Arctic) 7-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
11 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 7-5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
12 Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Score er ikke verifisert

13 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-4 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil

Score er ikke verifisert

14 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-6 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
15 Norway Matey Ullah (Unique) 7-3 Norway Geir Allan Lande (Fauske)    Pencil
16 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil