Vis individuelle kamper  Lag-NM 2014 Grunnspill på Buddha Pencil

Dato: 7.-9. jun 2014; Salong: Buddha, Oslo, Norge; Type: NM (se hovedturnering); Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway BEX 2 (Bex 2) 5-2 Norway Oslo 3 (Oslo Outsiders)    Pencil
Norway Robert Farinetti v Norway Vidar Tom Stjernesund Møter  Pencil
Norway Robert Farinetti 4-2 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Robert Farinetti 4-3 Norway Ruben Waage    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 4-1 Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Lars-Harald Riiber v Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Ruben Waage 6-5 Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Navid Eslah 4-1 Norway Vidar Tom Stjernesund    Pencil
Norway Navid Eslah 6-3 Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Navid Eslah 4-3 Norway Ruben Waage    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway BEX 2 (Bex 2) 5-4 Norway Reisa BK 1 (Reisaekspressen)    Pencil
Norway Aleksander Kjørren 4-2 Norway Robert Farinetti    Pencil
Norway Lars-Harald Riiber 6-1 Norway Aleksander Kjørren    Pencil
Norway Aleksander Kjørren v Norway Navid Eslah    Pencil
Norway Arild Moilanen v Norway Robert Farinetti    Pencil
Norway Lars-Harald Riiber 4-2 Norway Arild Moilanen    Pencil
Norway Navid Eslah 4-0 Norway Arild Moilanen Møter  Pencil
Norway Robin Svedin 4-0 Norway Robert Farinetti    Pencil
Norway Robin Svedin v Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Robin Svedin 6-4 Norway Navid Eslah Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Oslo Biljard 1 1 (OB1 PS Elmstreet) 5-3 Norway Oslo 3 (Oslo Outsiders)    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 4-1 Norway Henning Ingvorsen Møter  Pencil
Norway Lars Harby 6-5 Norway Vidar Tom Stjernesund Møter  Pencil
Norway Eirik Johansen 4-3 Norway Vidar Tom Stjernesund    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 4-3 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-3 Norway Lars Harby Møter  Pencil
Norway Eirik Johansen 1-0 Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 6-3 Norway Ruben Waage    Pencil
Norway Ruben Waage v Norway Lars Harby    Pencil
Norway Ruben Waage 4-2 Norway Eirik Johansen    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Reisa BK 1 (Reisaekspressen) 5-1 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss 4)    Pencil
Norway Emil Bjørkmann v Norway Aleksander Kjørren    Pencil
Norway Emil Bjørkmann v Norway Arild Moilanen    Pencil
Norway Emil Bjørkmann v Norway Robin Svedin    Pencil
Norway Aleksander Kjørren 4-1 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Geir Tollefsrud v Norway Arild Moilanen Møter  Pencil
Norway Robin Svedin 6-1 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Mathias Holm v Norway Aleksander Kjørren    Pencil
Norway Arild Moilanen 4-0 Norway Mathias Holm    Pencil
Norway Robin Svedin 4-0 Norway Mathias Holm    Pencil
11 Norway BEX 2 (Bex 2) 5-0 Norway Unique 6 (Unique 6 Yiiii)    Pencil
Norway Robert Farinetti v Norway Kristoffer Asgari    Pencil
Norway Robert Farinetti 6-0 Norway Cafer Demir    Pencil
Norway Robert Farinetti 4-0 Norway Mads Johansen    Pencil
Norway Lars-Harald Riiber v Norway Kristoffer Asgari    Pencil
Norway Cafer Demir 4-0 Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Lars-Harald Riiber v Norway Mads Johansen    Pencil
Norway Navid Eslah 6-1 Norway Kristoffer Asgari    Pencil
Norway Navid Eslah v Norway Cafer Demir    Pencil
Norway Navid Eslah 4-0 Norway Mads Johansen    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss 4) 5-0 Norway Unique 5 (Unique 5 Selfie)    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 4-1 Norway Nithusha Subraminiam (d)    Pencil
Norway Nithusha Subraminiam (d) v Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Mathias Holm 6-5 Norway Nithusha Subraminiam (d)    Pencil
Norway Renate Backelin (d) v Norway Emil Bjørkmann    Pencil
Norway Geir Tollefsrud 4-3 Norway Renate Backelin (d)    Pencil
Norway Renate Backelin (d) v Norway Mathias Holm    Pencil
Norway Marte Larsen (d) v Norway Emil Bjørkmann    Pencil
Norway Marte Larsen (d) v Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Mathias Holm 1-0 Norway Marte Larsen (d)    Pencil
11 Norway BEX 2 (Bex 2) 6-3 Norway Unique 2 (Unique 2 Yolti)    Pencil
Norway Robert Farinetti 4-1 Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Lars-Harald Riiber 6-1 Norway BArild Sørum    Pencil
Norway BArild Sørum v Norway Navid Eslah    Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen v Norway Robert Farinetti    Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen 4-1 Norway Lars-Harald Riiber Møter  Pencil
Norway Navid Eslah 4-1 Norway Kent Roger Samuelsen    Pencil
Norway Robert Farinetti 4-2 Norway Haris Amini    Pencil
Norway Lars-Harald Riiber 4-1 Norway Haris Amini    Pencil
Norway Haris Amini 6-5 Norway Navid Eslah    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Oslo 3 (Oslo Outsiders) 5-0 Norway Unique 6 (Unique 6 Yiiii)    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 6-4 Norway Kristoffer Asgari    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-1 Norway Kristoffer Asgari    Pencil
Norway Kristoffer Asgari v Norway Ruben Waage    Pencil
Norway Cafer Demir v Norway Vidar Tom Stjernesund    Pencil
Norway Cafer Demir v Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Ruben Waage 6-5 Norway Cafer Demir    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 4-1 Norway Mads Johansen    Pencil
Norway Mads Johansen v Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Ruben Waage 4-2 Norway Mads Johansen    Pencil
11 Norway Oslo Biljard 1 1 (OB1 PS Elmstreet) 5-2 Norway Reisa BK 1 (Reisaekspressen)    Pencil
Norway Aleksander Kjørren v Norway Henning Ingvorsen    Pencil
Norway Aleksander Kjørren 4-1 Norway Lars Harby    Pencil
Norway Eirik Johansen 6-2 Norway Aleksander Kjørren    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 4-2 Norway Arild Moilanen    Pencil
Norway Arild Moilanen v Norway Lars Harby Møter  Pencil
Norway Eirik Johansen 4-2 Norway Arild Moilanen    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 6-4 Norway Robin Svedin    Pencil
Norway Robin Svedin 4-3 Norway Lars Harby    Pencil
Norway Eirik Johansen 1-0 Norway Robin Svedin    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Unique 6 (Unique 6 Yiiii) 5-1 Norway Unique 5 (Unique 5 Selfie)    Pencil
Norway Renate Backelin (d) 4-0 Norway Cafer Demir    Pencil
Norway Kristoffer Asgari 5-4 Norway Renate Backelin (d)    Pencil
Norway Renate Backelin (d) v Norway Mads Johansen    Pencil
Norway Cafer Demir 4-0 Norway Nithusha Subraminiam (d)    Pencil
Norway Nithusha Subraminiam (d) v Norway Kristoffer Asgari    Pencil
Norway Mads Johansen 6-5 Norway Nithusha Subraminiam (d)    Pencil
Norway Cafer Demir 1-0 Norway Marte Larsen (d)    Pencil
Norway Kristoffer Asgari 6-0 Norway Marte Larsen (d)    Pencil
Norway Marte Larsen (d) v Norway Mads Johansen    Pencil
11 Norway Oslo 3 (Oslo Outsiders) 5-4 Norway Gjøvik/Raufoss 4 (Gjøvik&Raufoss 4)    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-0 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-1 Norway Emil Bjørkmann    Pencil
Norway Mathias Holm 6-5 Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 6-3 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 4-3 Norway Vidar Tom Stjernesund    Pencil
Norway Vidar Tom Stjernesund 4-3 Norway Mathias Holm    Pencil
Norway Geir Tollefsrud 4-3 Norway Ruben Waage    Pencil
Norway Emil Bjørkmann 6-5 Norway Ruben Waage    Pencil
Norway Ruben Waage 4-1 Norway Mathias Holm    Pencil
21 Norway Reisa BK 1 (Reisaekspressen) 5-1 Norway Unique 2 (Unique 2 Yolti)    Pencil
Norway Arild Moilanen 4-3 Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Arild Moilanen v Norway Kent Roger Samuelsen Møter  Pencil
Norway Arild Moilanen 4-2 Norway Haris Amini Møter  Pencil
Norway Robin Svedin v Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Robin Svedin 4-2 Norway Kent Roger Samuelsen Møter  Pencil
Norway Haris Amini 6-2 Norway Robin Svedin Møter  Pencil
Norway Aleksander Kjørren 6-5 Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Aleksander Kjørren 4-2 Norway Kent Roger Samuelsen    Pencil
Norway Aleksander Kjørren v Norway Haris Amini    Pencil
31 Norway Oslo Biljard 1 1 (OB1 PS Elmstreet) 5-4 Norway BEX 2 (Bex 2)    Pencil
Norway Robert Farinetti 4-2 Norway Lars Harby    Pencil
Norway Lars Harby 1-0 Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Navid Eslah 6-4 Norway Lars Harby Møter  Pencil
Norway Robert Farinetti 4-2 Norway Henning Ingvorsen    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 4-3 Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Navid Eslah 4-3 Norway Henning Ingvorsen Møter  Pencil
Norway Eirik Johansen 6-5 Norway Robert Farinetti Møter  Pencil
Norway Eirik Johansen 4-2 Norway Lars-Harald Riiber    Pencil
Norway Eirik Johansen 4-3 Norway Navid Eslah    Pencil