Nordisk Mesterskap Damer Pencil

Dato: 19.-20. sep 2014; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: Internasjonal; Mer: Se også resultater (39)
Finale Pencil
Sweden Louise Furberg (TriQ) (d) 7-5 Sweden Helena Benjamin (Stockholms BS) (d) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Sweden Helena Benjamin (Stockholms BS) (d) 7-4 Sweden Caroline Roos (Norrtelje BK) (d)    Pencil
Sweden Louise Furberg (TriQ) (d) 7-4 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d)    Pencil
Kvartfinaler Pencil
-------------------Trekkes inn fra Runde 3 Tapersiden
Sweden Helena Benjamin (Stockholms BS) (d) 7-2 Finland Marjella Frosterus (Unknown) (d) Møter  Pencil
Sweden Caroline Roos (Norrtelje BK) (d) 7-2 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Sweden Louise Furberg (TriQ) (d) 7-4 Sweden Monika Margeta (Kville BC) (d)    Pencil
Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-5 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Finland Marjella Frosterus (Unknown) (d) 7-2 Sweden Annika Nilsson (Familjens) (d)    Pencil
2 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-4 Finland Riikka Saaranen (Unknown) (d)    Pencil
3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-3 Sweden Ann-Sofie Löfgren (TriQ) (d)    Pencil
4 Sweden Louise Furberg (TriQ) (d) 7-3 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Sweden Helena Benjamin (Stockholms BS) (d) 7-1 Finland Riikka Saaranen (Unknown) (d)    Pencil
2 Sweden Caroline Roos (Norrtelje BK) (d) 7-1 Sweden Annika Nilsson (Familjens) (d)    Pencil
3 Sweden Monika Margeta (Kville BC) (d) 7-5 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
4 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Finland Marjella Frosterus (Unknown) (d) 7-2 Sweden Silje Helene Munk (Malmö BK) (d)    Pencil
2 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-3 Sweden Lisa Skaale (Norrtelje BK) (d)    Pencil
3 Sweden Ann-Sofie Löfgren (TriQ) (d) 7-3 Sweden My Nguyen (BK Stöten) (d)    Pencil
4 Sweden Louise Furberg (TriQ) (d) 7-6 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Finland Marjella Frosterus (Unknown) (d) 7-6 Sweden Jessika Nilsson (Familjens) (d)    Pencil
2 Sweden Silje Helene Munk (Malmö BK) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Sweden Lisa Skaale (Norrtelje BK) (d) 7-4 Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d)    Pencil
4 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-1 Finland Janna Virtanen (Unknown) (d)    Pencil
5 Sweden Ann-Sofie Löfgren (TriQ) (d) 7-2 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
6 Sweden My Nguyen (BK Stöten) (d) 7-1 Finland Mari Haapanen (Unknown) (d)    Pencil
7 Norway Mona Bergstø (Os) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Sweden Louise Furberg (TriQ) (d) 7-1 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Sweden Helena Benjamin (Stockholms BS) (d) 7-1 Sweden Louise Furberg (TriQ) (d) Møter  Pencil
2 Finland Riikka Saaranen (Unknown) (d) 7-2 Norway Mona Bergstø (Os) (d)    Pencil
3 Sweden Caroline Roos (Norrtelje BK) (d) 7-3 Finland Mari Haapanen (Unknown) (d)    Pencil
4 Sweden Annika Nilsson (Familjens) (d) 7-2 Sweden Ann-Sofie Löfgren (TriQ) (d)    Pencil
5 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) 7-5 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
6 Sweden Monika Margeta (Kville BC) (d) 7-4 Sweden Lisa Skaale (Norrtelje BK) (d)    Pencil
7 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-5 Sweden Silje Helene Munk (Malmö BK) (d)    Pencil
8 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-0 Sweden Jessika Nilsson (Familjens) (d)    Pencil
Runde A Pencil
1 Sweden Helena Benjamin (Stockholms BS) (d) 7-4 Finland Marjella Frosterus (Unknown) (d) Møter  Pencil
2 Norway Mona Bergstø (Os) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Sweden Caroline Roos (Norrtelje BK) (d) 7-1 Norway Helene Soleng Lyngmo (Reisa BK) (d)    Pencil
4 Sweden Ann-Sofie Löfgren (TriQ) (d) 7-6 Finland Janna Virtanen (Unknown) (d)    Pencil
5 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-4 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
6 Sweden Monika Margeta (Kville BC) (d) 7-3 Sweden My Nguyen (BK Stöten) (d)    Pencil
7 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-1 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil