Junior NM 10-Ball Gutter U 17 Pencil

Dato: 18.-19. okt 2014; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (43)
Finale Pencil
Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-3 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-4 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Sajid Raheem (BEX) 6-4 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
-------------------------------------Trekkes inn fra Runde 4 Tapersiden
Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 6-4 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Sajid Raheem (BEX) 6-3 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
2 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 5-0 Norway Sindre Granum (Unique)    Pencil
3 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 5-3 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
4 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Tobias Høie (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 4-3 Norway Jesse Kostich (Unique)    Pencil
2 Norway Sindre Granum (Unique) 4-0 Norway Anders Klemetrud (Unique)    Pencil
3 Norway Umar Khalid (Unique) 4-3 Norway Henning Meek Dromnes (Unique)    Pencil
4 Norway Tobias Høie (Hyllestad) 4-1 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-0 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
3 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 5-2 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Sajid Raheem (BEX) 5-1 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 4-0 Norway Aleksander Wang (Unique)    Pencil
2 Norway Jesse Kostich (Unique) 4-2 Norway Jon Bjørnar Bråthen (Unique)    Pencil
3 Norway Anders Klemetrud (Unique) 4-0 Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
4 Norway Sindre Granum (Unique) 4-3 Norway Nasser Abarrak (Unique)    Pencil
5 Norway Umar Khalid (Unique) 4-1 Norway Anas Khan (Unique)    Pencil
6 Norway Henning Meek Dromnes (Unique) 4-1 Norway Sølve Andrè Dale (Hyllestad)    Pencil
7 Norway Tobias Høie (Hyllestad) 4-2 Norway Damir Alibasic (Unique)    Pencil
8 Norway Jeenu Mahadevan (Unique) 4-2 Norway Olav Mjell Hofsvik (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-1 Norway Olav Mjell Hofsvik (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 5-1 Norway Damir Alibasic (Unique)    Pencil
3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Henning Meek Dromnes (Unique) Møter  Pencil
4 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-1 Norway Anas Khan (Unique) Møter  Pencil
5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Sindre Granum (Unique)    Pencil
6 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 5-2 Norway Anders Klemetrud (Unique)    Pencil
7 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 5-3 Norway Jesse Kostich (Unique)    Pencil
8 Norway Sajid Raheem (BEX) 5-3 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Olav Mjell Hofsvik (Hyllestad) 5-0 Norway Aleksander Wang (Unique)    Pencil
3 Norway Damir Alibasic (Unique) 5-2 Norway Jon Bjørnar Bråthen (Unique)    Pencil
4 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Henning Meek Dromnes (Unique) 5-3 Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
7 Norway Anas Khan (Unique) 5-3 Norway Nasser Abarrak (Unique)    Pencil
8 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Sindre Granum (Unique) 5-1 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
11 Norway Anders Klemetrud (Unique) 5-1 Norway Sølve Andrè Dale (Hyllestad)    Pencil
12 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Jesse Kostich (Unique) 5-4 Norway Tobias Høie (Hyllestad)    Pencil
15 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 5-2 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
16 Norway Sajid Raheem (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil