Norgesmesterskap 8-Ball Pencil

Dato: 23.-25. jan 2015; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (167)
Finale Pencil
Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
England Mark McGauley (Oslo) 8-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-3 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
8-delsfinaler Pencil
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
2 England Mark McGauley (Oslo) 8-6 Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
3 Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-6 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 8-6 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
8 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
16-delsfinaler Pencil
(Siste 32)
...........................................................................Trekkes inn fra 3.runde Tapersiden
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-5 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-6 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
3 England Mark McGauley (Oslo) 8-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
4 Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-0 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
5 Norway Joakim Haugen (Oslo) 8-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
6 Norway Espen Saltnes (MIL) 8-4 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
7 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
9 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
10 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-1 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
11 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
12 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 8-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
13 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 8-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
14 Norway Matias Sætre (Herøy) 8-6 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
15 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
16 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-2 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 48)
1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Børre Kofoed Karaka (Oslo)    Pencil
2 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-2 Norway Timo Mäkelä (Oslo)    Pencil
3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-3 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Jørn Betten (Arctic) 6-2 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Jawad Hassan (Unique)    Pencil
7 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-3 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
8 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-2 Norway Aria Senemar (Oslo) Møter  Pencil
9 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 6-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
10 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
11 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-4 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
12 Norway Fredrik Førde (Svithun) 6-2 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
13 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
14 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
15 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-4 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo)    Pencil
16 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
3 England Mark McGauley (Oslo) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-0 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
5 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-1 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
6 Norway Espen Saltnes (MIL) 7-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
9 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
10 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-5 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
11 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-0 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
12 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-1 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
13 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
14 Norway Matias Sætre (Herøy) 7-2 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
15 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-6 Norway Robert Grønlie (Trondheim) Møter  Pencil
16 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 80)
1 Norway Børre Kofoed Karaka (Oslo) 6-2 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
2 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 6-1 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-4 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-3 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
5 Norway Jonas Holt (Hyllestad) 6-4 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
6 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 3-6 Norway Jawad Hassan (Unique)    Pencil
7 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-1 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
8 Norway Aria Senemar (Oslo) 6-4 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
9 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 6-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
10 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-3 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
11 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
12 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-3 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
13 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
14 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
15 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
16 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 93)
1 Norway Børre Kofoed Karaka (Oslo) 6-3 Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
2 Norway Umar Khalid (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 6-0 Norway Christian Wikeby (Oslo)    Pencil
4 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 6-5 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
5 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-1 Norway Sjur Helland (Oslo)    Pencil
6 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 6-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
7 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) 6-3 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
8 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-3 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
9 Norway Øzgür Simsek (Oslo) 6-2 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
10 Norway Jonas Holt (Hyllestad) 6-5 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
11 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-0 Norway Hamza Jalal (Unique)    Pencil
12 Ingen spiller scr Norway Jawad Hassan (Unique)    Pencil
13 Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
14 Norway Ingolf Höns (Strømmen) 6-4 Norway Stig Ringebo (Oslo)    Pencil
15 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Aleksander Wang (Unique)    Pencil
16 Norway Aria Senemar (Oslo) 6-2 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
17 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 6-1 Norway Frode Hansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
18 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) w/o Ingen spiller    Pencil
19 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 6-1 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
20 Norway Navid Eslah (BEX) 6-0 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
21 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-0 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
22 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 6-0 Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
23 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
24 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 6-2 Norway Ronny Korsmo (Strømmen)    Pencil
25 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
26 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
27 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
28 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 6-5 Norway Tommy Myhre (Grenland)    Pencil
29 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-1 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
30 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-3 Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
31 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) w/o Ingen spiller    Pencil
32 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-6 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 7-6 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
3 Norway Olav Skrudland (Svithun) 7-3 Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
6 England Mark McGauley (Oslo) 7-0 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
7 Norway Jørn Betten (Arctic) 7-3 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
8 Norway Christian Johannessen (Oslo) 7-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
9 Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-0 Norway Ronny Korsmo (Strømmen)    Pencil
10 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
11 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-1 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
12 Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
13 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 7-6 Norway Navid Eslah (BEX) Møter  Pencil
14 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-1 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
15 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
16 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
17 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-2 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
18 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-0 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
19 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 7-4 Norway Stig Ringebo (Oslo)    Pencil
20 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-5 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
21 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 7-2 Norway Jawad Hassan (Unique)    Pencil
22 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 7-1 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
23 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
24 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-3 Norway Øzgür Simsek (Oslo) Møter  Pencil
25 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
26 Norway Fredrik Førde (Svithun) 7-0 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
27 Norway Matias Sætre (Herøy) 7-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
28 Norway Sajid Raheem (BEX) 7-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
29 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-2 Norway Timo Mäkelä (Oslo)    Pencil
30 Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-3 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
31 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-4 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
32 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-5 Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-3 Norway Børre Kofoed Karaka (Oslo)    Pencil
2 Norway Arild Kråkvik (Oslo) 7-2 Norway Christian Wikeby (Oslo)    Pencil
3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-1 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-3 Norway Sjur Helland (Oslo)    Pencil
5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-6 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
7 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-1 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
8 Norway Ronny Korsmo (Strømmen) 7-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
9 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
10 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-2 Norway Hamza Jalal (Unique)    Pencil
11 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) w/o Norway Alexander Sherman (Vestby BK)    Pencil
12 Norway Navid Eslah (BEX) 7-0 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
13 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-3 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
14 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 7-0 Norway Aleksander Wang (Unique)    Pencil
15 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 7-6 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
16 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 7-1 Norway Frode Hansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
17 Norway Stig Ringebo (Oslo) 7-3 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
18 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-4 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
19 Norway Jawad Hassan (Unique) 7-3 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
20 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 7-5 Norway Yousef Austrheim (Unique) Møter  Pencil
21 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-5 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
22 Norway Øzgür Simsek (Oslo) 7-6 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
23 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
24 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK) w/o Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
25 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
26 Norway Sajid Raheem (BEX) 7-5 Norway Tommy Myhre (Grenland)    Pencil
27 Norway Timo Mäkelä (Oslo) 7-2 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
28 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-6 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
29 Norway Robin K. Nathan (Unique) 7-3 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil