Veteran NM i 14.1 Pencil

Dato: 13.-15. feb 2015; Salong: Fredrikstad, Fredrikstad, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (36)
Finale Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-86 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-97 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-16 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-38 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes (MIL) 100-99 Norway Hans Olav Sundøy (Os) Møter  Pencil
Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-53 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Norway Robert Farinetti (BEX) 100-92 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 100-74 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 100-41 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
3 Norway Hans Olav Sundøy (Os) 100-83 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
4 Norway Dag Johnsen (Oslo Biljard 1) 100-81 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-53 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway John Nordeide (MIL) 100-92 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
3 Norway Hans Olav Sundøy (Os) 100-75 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-97 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 100-83 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Espen Saltnes (MIL) 100-53 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-48 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Robert Farinetti (BEX) 100-55 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 21)
1 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-64 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Kent Hansen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway John Nordeide (MIL) 100-49 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
4 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 100-86 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
6 Norway Hans Olav Sundøy (Os) w/o Ingen spiller    Pencil
7 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-74 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 100-55 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 100-37 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Espen Saltnes (MIL) 100-90 Norway Hans Olav Sundøy (Os) Møter  Pencil
4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 100-34 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-42 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
6 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-86 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
7 Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
8 Norway Rune Espeland (Svithun) 100-82 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-48 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Hans Olav Sundøy (Os) 100-63 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
7 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) w/o Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
8 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Roger Lysholm (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-24 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
11 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
12 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Kent Hansen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Rune Espeland (Svithun) 100-78 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
16 Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil