Elite NC 2 9-Ball Pencil

Dato: 21.-22. feb 2015; Salong: Raufoss, Raufoss, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (43)
Finale Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-6 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-8 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-6 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
2 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-4 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-4 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
4 England Mark McGauley (Oslo) 9-7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-5 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
4 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
3 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-7 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-7 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
6 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
7 England Mark McGauley (Oslo) 9-2 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-7 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
2 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-6 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
3 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Matias Sætre (Herøy)    Pencil
7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
3 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-7 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
4 Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
7 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8 Norway Roger Rasmussen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-2 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
11 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
12 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-3 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
15 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
16 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil