Junior NM 8-Ball U19 Pencil

Dato: 17.-19. apr 2015; Salong: Lillehammer, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (31)
Finale Pencil
Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-5 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 6-1 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Umar Khalid (Unique) 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 6-1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Junior NM 8-Ball U19 Pulje 1 Pencil

Dato: 17.-19. apr 2015; Salong: Lillehammer, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Jardar Eiken Flage 3 3 0 16 15 1 14 0,00 3
2 Norway Aleksander Tonning Hatløy 3 2 1 18 11 7 4 0,00 2
3 Norway Per Kristian Nilsen 3 1 2 18 7 11 -4 0,00 1
4 Norway Ogu Diker 3 0 3 16 1 15 -14 0,00 0
1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Per Kristian Nilsen (Gjøvik/Raufoss) 5-1 Norway Ogu Diker (Unique)    Pencil
3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-0 Norway Per Kristian Nilsen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
4 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 5-0 Norway Ogu Diker (Unique)    Pencil
5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-0 Norway Ogu Diker (Unique)    Pencil
6 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 5-2 Norway Per Kristian Nilsen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil

Junior NM 8-Ball U19 Pulje 2 Pencil

Dato: 17.-19. apr 2015; Salong: Lillehammer, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Bjørnar Tveraas 3 3 0 18 15 3 12 0,00 3
2 Norway Umar Khalid 3 2 1 21 12 9 3 0,00 2
3 Norway Gustav Rydberg 3 1 2 21 8 13 -5 0,00 1
4 Norway Jeenu Mahadevan 3 0 3 20 5 15 -10 0,00 0
1 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 5-1 Norway Gustav Rydberg (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
2 Norway Umar Khalid (Unique) 5-2 Norway Jeenu Mahadevan (Unique) Møter  Pencil
3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 5-2 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
4 Norway Gustav Rydberg (Gjøvik/Raufoss) 5-3 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
5 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 5-0 Norway Jeenu Mahadevan (Unique) Møter  Pencil
6 Norway Umar Khalid (Unique) 5-2 Norway Gustav Rydberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil

Junior NM 8-Ball U19 Pulje 3 Pencil

Dato: 17.-19. apr 2015; Salong: Lillehammer, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Elkhem Eisajan 3 3 0 17 15 2 13 0,00 3
2 Norway Alexander Lundekvam Hansen 3 2 1 19 12 7 5 0,00 2
3 Norway Tor Andrè Lillevold 3 1 2 20 6 14 -8 0,00 1
4 Norway Håvard Thomlevold 3 0 3 20 5 15 -10 0,00 0
1 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-2 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) 5-4 Norway Håvard Thomlevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
3 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
4 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) 5-1 Norway Håvard Thomlevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
5 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-0 Norway Håvard Thomlevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
6 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) 5-1 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Junior NM 8-Ball U19 Pulje 4 Pencil

Dato: 17.-19. apr 2015; Salong: Lillehammer, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (6)
Pulje Pencil
# Spiller Kamper Partier Gjsn
S V T S V T ±
1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt 3 3 0 20 15 5 10 0,00 3
2 Norway Emil Bjørkmann 3 2 1 19 13 6 7 0,00 2
3 Norway Mats Tonning Solstad 3 1 2 19 7 12 -5 0,00 1
4 Norway Hamza Jalal 3 0 3 18 3 15 -12 0,00 0
1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-2 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 5-1 Norway Hamza Jalal (Unique)    Pencil
3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Hamza Jalal (Unique)    Pencil
4 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 5-0 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad)    Pencil
5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
6 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad) 5-2 Norway Hamza Jalal (Unique)    Pencil