Veteran NM 9-Ball Pencil

Dato: 17.-19. apr 2015; Salong: Kong Oscar, Bergen, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (39)
Finale Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-5 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-3 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-3 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-7 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-3 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-6 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes (MIL) 8-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Hans Olav Sundøy (Os) Møter  Pencil
2 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 7-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Hans Olav Sundøy (Os) 7-5 Norway Paul Townsend (Feios) Møter  Pencil
2 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-1 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-1 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) Møter  Pencil
4 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-1 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
2 Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-5 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
3 Norway John Nordeide (MIL) 7-5 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) Møter  Pencil
4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 22)
1 Norway Hans Olav Sundøy (Os) 7-5 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
2 Norway Paul Townsend (Feios) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) 7-4 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
4 Norway Robert Farinetti (BEX) 7-0 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
5 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-3 Norway Nevzat Yesil (MIL) Møter  Pencil
6 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) 7-4 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
7 Norway Rune Bødal (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-1 Norway Kjell Magnar Bøe (Bergen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-2 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
3 Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) Møter  Pencil
4 Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
5 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 7-6 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
6 Norway John Nordeide (MIL) 7-2 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
7 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-4 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
8 Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-5 Norway Hans Olav Sundøy (Os)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-6 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
3 Norway Rune Bødal (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) 7-5 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
7 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-6 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
8 Norway Vidar Blidensol (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Robert Farinetti (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 7-2 Norway Nevzat Yesil (MIL)    Pencil
11 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 7-4 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
12 Norway John Nordeide (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Paul Townsend (Feios) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Hans Olav Sundøy (Os) 7-2 Norway Kjell Magnar Bøe (Bergen)    Pencil
16 Norway Jørgen Nilsen (BEX) w/o Ingen spiller    Pencil