Vis individuelle kamper  Lag-NM Pencil

Dato: 23.-25. mai 2015; Salong: Inside Stavanger Rock Cafe & Kong Oscar, Stavanger, Norge; Type: NM; Mer: Se også resultater (47)
Finale Pencil
Norway Oslo 1 2-1 Norway Unique 1    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 8-4 Norway Tron Engebakk Møter  Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 9-5 Norway Matey Ullah Møter  Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen 8-1 Norway Erik Gårdelöf    Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Unique 1 2-1 Norway Ask BC 1 (ABC)    Pencil
Norway Tron Engebakk 8-4 Norway Elkhem Eisajan    Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 9-2 Norway Askild Sjøeng Hansen Møter  Pencil
Norway Matey Ullah 8-7 Norway Terje Hjerpbakk Møter  Pencil
Norway Oslo 1 2-0 Norway Hyllestad 1    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 7-6 Norway Steffen Wolff Møter  Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 9-2 Norway Tommy Wolff Møter  Pencil
Norway Erik Gårdelöf 8-5 Norway Dag-Jøran Aralden Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Unique 1 2-1 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger BK)    Pencil
Norway Tron Engebakk 8-4 Norway Knut Egil Michaelsen Møter  Pencil
Norway Henrik Hagen 9-4 Norway Askild Sjøeng Hansen Møter  Pencil
Norway Matey Ullah 8-0 Norway Jostein Jullum Møter  Pencil
Norway Ask BC 1 (ABC) 2-0 Norway Oslo Biljard1 1 (OB1 Elmstreet)    Pencil
Norway Elkhem Eisajan 4-3 Norway Lars Harby Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 9-3 Norway Henning Ingvorsen    Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 8-2 Norway Erik Johansen    Pencil
Norway Hyllestad 1 2-0 Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff 8-0 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Trond Larsen 7-4 Norway Tommy Wolff    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 8-2 Norway Vidar Blidensol Møter  Pencil
Norway Oslo 1 2-1 Norway BEX (BEX)    Pencil
Norway Robert Farinetti 8-4 Norway Thomas Aleksander Fjæran Møter  Pencil
Norway Erik Gårdelöf 9-8 Norway Navid Eslah    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 8-0 Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
Vinnere trekkes inn i kvartfinalen
1 Norway Oslo 1 5-0 Norway MIL 2 (Kong Oscar 2)    Pencil
Norway Sveinung Arnesson Østgård 0-0 Norway Kristoffer Mindrebøe    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 4-0 Norway Sveinung Arnesson Østgård    Pencil
Norway Erik Gårdelöf 4-1 Norway Sveinung Arnesson Østgård    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 4-2 Norway Jocelyn Munoz Larsen (d)    Pencil
Norway Jocelyn Munoz Larsen (d) 0-0 Norway Thomas Aleksander Fjæran    Pencil
Norway Jocelyn Munoz Larsen (d) 0-0 Norway Erik Gårdelöf    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 4-2 Norway Rune Bødal Møter  Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 6-4 Norway Rune Bødal    Pencil
Norway Rune Bødal 0-0 Norway Erik Gårdelöf    Pencil
11 Norway Oslo Biljard1 1 (OB1 Elmstreet) 5-4 Norway Oslo 2 (Oslo BK 2)    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 6-3 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-3 Norway Lars Harby    Pencil
Norway Erik Johansen 4-2 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-1 Norway Henning Ingvorsen Møter  Pencil
Norway Lars Harby 4-3 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 6-5 Norway Erik Johansen    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 4-2 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Lars Harby 6-1 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 4-2 Norway Erik Johansen    Pencil
21 Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) 5-2 Norway Hyllestad 2    Pencil
Norway Vidar Blidensol 6-1 Norway Jardar Eiken Flage Møter  Pencil
Norway Trond Larsen 4-2 Norway Jardar Eiken Flage    Pencil
Norway Espen Saltnes 4-1 Norway Jardar Eiken Flage Møter  Pencil
Norway Gard Eiken Flage 4-3 Norway Vidar Blidensol Møter  Pencil
Norway Trond Larsen 6-4 Norway Gard Eiken Flage    Pencil
Norway Gard Eiken Flage 0-0 Norway Espen Saltnes    Pencil
Norway Jonas Holt 4-1 Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway Jonas Holt 0-0 Norway Trond Larsen Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes 6-4 Norway Jonas Holt    Pencil
31 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger BK) 5-2 Norway Bergen 1 (Bergen BK)    Pencil
Norway Øystein Aasbø 4-3 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Jostein Jullum 6-4 Norway Ole Eidsheim    Pencil
Norway Jostein Jullum 0-0 Norway Thomas Fantolini    Pencil
Norway Henrik Hagen 4-0 Norway Øystein Aasbø    Pencil
Norway Henrik Hagen 4-0 Norway Ole Eidsheim Møter  Pencil
Norway Henrik Hagen 6-1 Norway Thomas Fantolini    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 0-0 Norway Øystein Aasbø    Pencil
Norway Ole Eidsheim 4-3 Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-1 Norway Thomas Fantolini    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway MIL 2 (Kong Oscar 2) 5-2 Norway Hyllestad 4    Pencil
Norway Sveinung Arnesson Østgård 6-5 Norway Pål Hatteberg    Pencil
Norway Pål Hatteberg 4-2 Norway Jocelyn Munoz Larsen (d)    Pencil
Norway Pål Hatteberg 0-0 Norway Rune Bødal    Pencil
Norway Sveinung Arnesson Østgård 4-1 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil
Norway Olav Mjell Hofsvik 0-0 Norway Jocelyn Munoz Larsen (d)    Pencil
Norway Rune Bødal 4-0 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil
Norway Sveinung Arnesson Østgård 4-2 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk    Pencil
Norway Stein-Tore Christensen Nybakk 4-3 Norway Jocelyn Munoz Larsen (d)    Pencil
Norway Rune Bødal 6-0 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk    Pencil
11 Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) 5-2 Norway Svithun 1    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-3 Norway Jason Hansen    Pencil
Norway Jason Hansen 4-1 Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 6-4 Norway Jason Hansen    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 6-5 Norway Fredrik Førde Møter  Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-3 Norway Fredrik Førde Møter  Pencil
Norway Fredrik Førde 0-0 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Olav Skrudland 4-1 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Olav Skrudland 0-0 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 4-3 Norway Olav Skrudland    Pencil
21 Norway Hyllestad 2 5-1 Norway Oslo Biljard 1 2 (OB1 BFTM) Møter  Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 4-0 Norway Thomas Pedersen Møter  Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 0-0 Norway Jan Thomassen Møter  Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 4-0 Norway Daniel Salole Møter  Pencil
Norway Gard Eiken Flage 0-0 Norway Thomas Pedersen Møter  Pencil
Norway Gard Eiken Flage 4-3 Norway Jan Thomassen Møter  Pencil
Norway Gard Eiken Flage 6-3 Norway Daniel Salole Møter  Pencil
Norway Jonas Holt 6-2 Norway Thomas Pedersen Møter  Pencil
Norway Jan Thomassen 4-3 Norway Jonas Holt Møter  Pencil
Norway Jonas Holt 0-0 Norway Daniel Salole Møter  Pencil
31 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger BK) 5-2 Norway MIL 2 (Kong Oscar 99)    Pencil
Norway Jostein Jullum 0-0 Norway Roy Steffensen    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll 6-2 Norway Jostein Jullum    Pencil
Norway Jostein Jullum 4-1 Norway Nevzat Yesil    Pencil
Norway Henrik Hagen 4-1 Norway Roy Steffensen    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll 4-3 Norway Henrik Hagen Møter  Pencil
Norway Henrik Hagen 6-2 Norway Nevzat Yesil Møter  Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 6-3 Norway Roy Steffensen    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 0-0 Norway Kjetil Tjensvoll    Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 4-0 Norway Nevzat Yesil    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Unique 1 5-2 Norway Oslo Biljard1 1 (OB1 Elmstreet)    Pencil
Norway Matey Ullah 4-2 Norway Henning Ingvorsen    Pencil
Norway Matey Ullah 0-0 Norway Lars Harby Møter  Pencil
Norway Matey Ullah 6-0 Norway Erik Johansen    Pencil
Norway Tron Engebakk 4-1 Norway Henning Ingvorsen    Pencil
Norway Tron Engebakk 6-1 Norway Lars Harby    Pencil
Norway Tron Engebakk 0-0 Norway Erik Johansen    Pencil
Norway Askild Sjøeng Hansen 6-4 Norway Henning Ingvorsen    Pencil
Norway Lars Harby 4-3 Norway Askild Sjøeng Hansen Møter  Pencil
Norway Erik Johansen 4-3 Norway Askild Sjøeng Hansen    Pencil
11 Norway Ask BC 1 (ABC) 5-3 Norway Oslo 1    Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 4-0 Norway Terje Hjerpbakk Møter  Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 4-2 Norway Terje Hjerpbakk Møter  Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 6-5 Norway Erik Gårdelöf    Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 6-4 Norway Kristoffer Mindrebøe Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 4-1 Norway Thomas Aleksander Fjæran Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 4-1 Norway Erik Gårdelöf Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 4-0 Norway Elkhem Eisajan    Pencil
Norway Elkhem Eisajan 6-5 Norway Thomas Aleksander Fjæran Møter  Pencil
Norway Elkhem Eisajan 0-0 Norway Erik Gårdelöf    Pencil
21 Norway Hyllestad 1 5-2 Norway Bergen 1 (Bergen BK)    Pencil
Norway Steffen Wolff 4-1 Norway Øystein Aasbø    Pencil
Norway Steffen Wolff 6-4 Norway Ole Eidsheim Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff 0-0 Norway Thomas Fantolini    Pencil
Norway Tommy Wolff 4-1 Norway Øystein Aasbø    Pencil
Norway Tommy Wolff 4-2 Norway Ole Eidsheim Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff 6-0 Norway Thomas Fantolini    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 0-0 Norway Øystein Aasbø    Pencil
Norway Ole Eidsheim 4-3 Norway Dag-Jøran Aralden Møter  Pencil
Norway Thomas Fantolini 4-3 Norway Dag-Jøran Aralden    Pencil
31 Norway BEX (BEX) 5-3 Norway MIL 1 (Kong Oscar 1)    Pencil
Norway Robert Farinetti 4-0 Norway Vidar Blidensol Møter  Pencil
Norway Jørgen Nilsen 4-2 Norway Vidar Blidensol Møter  Pencil
Norway Navid Eslah 6-4 Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway Trond Larsen 4-0 Norway Robert Farinetti    Pencil
Norway Jørgen Nilsen 6-4 Norway Trond Larsen    Pencil
Norway Trond Larsen 0-0 Norway Navid Eslah    Pencil
Norway Robert Farinetti 6-0 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes 4-1 Norway Jørgen Nilsen Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes 4-0 Norway Navid Eslah    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Unique 1 5-1 Norway Hyllestad 4    Pencil
Norway Matey Ullah 4-0 Norway Pål Hatteberg Møter  Pencil
Norway Matey Ullah 0-0 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil
Norway Matey Ullah 6-0 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk    Pencil
Norway Tron Engebakk 0-0 Norway Pål Hatteberg Møter  Pencil
Norway Tron Engebakk 6-0 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil
Norway Tron Engebakk 0-0 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk    Pencil
Norway Pål Hatteberg 4-3 Norway Robin K. Nathan    Pencil
Norway Robin K. Nathan 4-3 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil
Norway Robin K. Nathan 4-0 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk    Pencil
11 Norway Oslo Biljard1 1 (OB1 Elmstreet) 5-0 Norway MIL 2 (Kong Oscar 2)    Pencil
Norway Lars Harby 4-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård    Pencil
Norway Lars Harby 0-0 Norway Jocelyn Munoz Larsen (d)    Pencil
Norway Lars Harby 0-0 Norway Rune Bødal Møter  Pencil
Norway Henning Ingvorsen 6-4 Norway Sveinung Arnesson Østgård    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 4-1 Norway Jocelyn Munoz Larsen (d)    Pencil
Norway Henning Ingvorsen 0-0 Norway Rune Bødal    Pencil
Norway Erik Johansen 0-0 Norway Sveinung Arnesson Østgård    Pencil
Norway Erik Johansen 4-2 Norway Jocelyn Munoz Larsen (d)    Pencil
Norway Erik Johansen 6-2 Norway Rune Bødal    Pencil
21 Norway Ask BC 1 (ABC) 5-1 Norway Svithun 1    Pencil
Norway Lasse Høyvik 0-0 Norway Terje Hjerpbakk    Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 6-3 Norway Lasse Høyvik    Pencil
Norway Lasse Høyvik 4-2 Norway Elkhem Eisajan    Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 6-5 Norway Jason Hansen    Pencil
Norway Jason Hansen 0-0 Norway Mats Brujordet Schjetne    Pencil
Norway Elkhem Eisajan 4-1 Norway Jason Hansen    Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 4-2 Norway Olav Skrudland Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 4-0 Norway Olav Skrudland Møter  Pencil
Norway Olav Skrudland 0-0 Norway Elkhem Eisajan    Pencil
31 Norway Oslo 1 5-2 Norway Oslo 2 (Oslo BK 2)    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-2 Norway Erik Gårdelöf    Pencil
Norway Erik Gårdelöf 0-0 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Erik Gårdelöf 4-1 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 6-5 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 4-1 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran 4-0 Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 0-0 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-3 Norway Kristoffer Mindrebøe Møter  Pencil
Norway Kristoffer Mindrebøe 6-2 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
41 Norway Hyllestad 1 5-0 Norway Hyllestad 2    Pencil
Norway Steffen Wolff 5-3 Norway Jardar Eiken Flage    Pencil
Norway Steffen Wolff 4-0 Norway Gard Eiken Flage Møter  Pencil
Norway Steffen Wolff 0-0 Norway Jonas Holt Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff 0-0 Norway Jardar Eiken Flage Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff 4-0 Norway Gard Eiken Flage Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff 6-3 Norway Jonas Holt    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 4-2 Norway Jardar Eiken Flage    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 0-0 Norway Gard Eiken Flage    Pencil
Norway Dag-Jøran Aralden 4-1 Norway Jonas Holt    Pencil
51 Norway Bergen 1 (Bergen BK) 5-2 Norway Oslo Biljard 1 2 (OB1 BFTM)    Pencil
Norway Ole Eidsheim 4-3 Norway Thomas Pedersen    Pencil
Norway Ole Eidsheim 0-0 Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Ole Eidsheim 4-1 Norway Daniel Salole    Pencil
Norway Øystein Aasbø 6-5 Norway Thomas Pedersen    Pencil
Norway Øystein Aasbø 4-3 Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Øystein Aasbø 4-2 Norway Daniel Salole    Pencil
Norway Thomas Fantolini 0-0 Norway Thomas Pedersen    Pencil
Norway Jan Thomassen 4-1 Norway Thomas Fantolini    Pencil
Norway Daniel Salole 6-3 Norway Thomas Fantolini    Pencil
61 Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) 5-2 Norway Kongsvinger 1 (Kongsvinger BK)    Pencil
Norway Vidar Blidensol 4-2 Norway Knut Egil Michaelsen Møter  Pencil
Norway Knut Egil Michaelsen 0-0 Norway Trond Larsen    Pencil
Norway Espen Saltnes 6-2 Norway Knut Egil Michaelsen    Pencil
Norway Henrik Hagen 0-0 Norway Vidar Blidensol Møter  Pencil
Norway Henrik Hagen 4-2 Norway Trond Larsen    Pencil
Norway Henrik Hagen 0-0 Norway Espen Saltnes    Pencil
Norway Vidar Blidensol 4-2 Norway Jon Andersen Eide    Pencil
Norway Trond Larsen 6-1 Norway Jon Andersen Eide    Pencil
Norway Espen Saltnes 4-0 Norway Jon Andersen Eide    Pencil
71 Norway BEX (BEX) 5-0 Norway MIL 2 (Kong Oscar 99)    Pencil
Norway Jørgen Nilsen 0-0 Norway Roy Steffensen    Pencil
Norway Jørgen Nilsen 6-1 Norway Kjetil Tjensvoll Møter  Pencil
Norway Jørgen Nilsen 4-2 Norway Nevzat Yesil Møter  Pencil
Norway Robert Farinetti 0-0 Norway Roy Steffensen    Pencil
Norway Robert Farinetti 0-0 Norway Kjetil Tjensvoll    Pencil
Norway Robert Farinetti 4-2 Norway Nevzat Yesil    Pencil
Norway Navid Eslah 4-0 Norway Roy Steffensen    Pencil
Norway Navid Eslah 4-0 Norway Kjetil Tjensvoll    Pencil
Norway Navid Eslah 0-0 Norway Nevzat Yesil    Pencil

Lag-NM Innledende gruppe 1 Pencil

Dato: 23.-25. mai 2015; Salong: Inside Stavanger Rock Cafe & Kong Oscar, Stavanger, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (10)
Runde 2 Tapersiden Pencil
Vinnere går til sluttspill.
1 Norway MIL 2 (Kong Oscar 99) 6-3 Norway Unique 2 (Unique Psychos)    Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen 6-2 Norway Roy Steffensen    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll 4-3 Norway Kent Roger Samuelsen    Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen 4-1 Norway Nevzat Yesil    Pencil
Norway Roy Steffensen 4-1 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll 4-3 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Nevzat Yesil 6-3 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Roy Steffensen 4-2 Norway Kent Hansen    Pencil
Norway Kent Hansen 6-5 Norway Kjetil Tjensvoll    Pencil
Norway Nevzat Yesil 4-2 Norway Kent Hansen Møter  Pencil
11 Norway Oslo Biljard 1 2 (OB1 BFTM) 5-4 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3)    Pencil
Norway Thomas Pedersen 4-2 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Thomas Pedersen 4-2 Norway Egil Arne Sørensen Møter  Pencil
Norway Thomas Pedersen 6-4 Norway Stig Ringebo Møter  Pencil
Norway Jan Atle Kofoed 4-3 Norway Jan Thomassen Møter  Pencil
Norway Egil Arne Sørensen 6-4 Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Stig Ringebo 4-3 Norway Jan Thomassen Møter  Pencil
Norway Daniel Salole 6-2 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen 4-2 Norway Daniel Salole    Pencil
Norway Daniel Salole 4-3 Norway Stig Ringebo    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Unique 2 (Unique Psychos) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Oslo Biljard 1 2 (OB1 BFTM) 5-2 Norway Oslo Biljard 1 3 (OB1 MMA)    Pencil
Norway Asle G. Skogen 0-0 Norway Thomas Pedersen    Pencil
Norway Jan Thomassen 4-3 Norway Asle G. Skogen Møter  Pencil
Norway Asle G. Skogen 4-2 Norway Daniel Salole    Pencil
Norway Thomas Pedersen 4-1 Norway Marius Fredriksen    Pencil
Norway Marius Fredriksen 0-0 Norway Jan Thomassen    Pencil
Norway Daniel Salole 6-1 Norway Marius Fredriksen    Pencil
Norway Marius Nørsterud 4-1 Norway Thomas Pedersen Møter  Pencil
Norway Jan Thomassen 6-2 Norway Marius Nørsterud Møter  Pencil
Norway Daniel Salole 4-1 Norway Marius Nørsterud    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
Vinnere går til sluttspill.
1 Norway Ask BC 1 (ABC) 5-0 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3)    Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 0-0 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 0-0 Norway Egil Arne Sørensen Møter  Pencil
Norway Terje Hjerpbakk 4-1 Norway Stig Ringebo    Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 4-1 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 4-1 Norway Egil Arne Sørensen Møter  Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne 0-0 Norway Stig Ringebo Møter  Pencil
Norway Elkhem Eisajan 6-5 Norway Jan Atle Kofoed Møter  Pencil
Norway Elkhem Eisajan 0-0 Norway Egil Arne Sørensen    Pencil
Norway Elkhem Eisajan 4-1 Norway Stig Ringebo    Pencil
11 Norway Hyllestad 2 6-3 Norway MIL 2 (Kong Oscar 99)    Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 4-3 Norway Roy Steffensen    Pencil
Norway Gard Eiken Flage 6-3 Norway Roy Steffensen    Pencil
Norway Jonas Holt 4-2 Norway Roy Steffensen    Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 6-2 Norway Kjetil Tjensvoll    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll 4-2 Norway Gard Eiken Flage    Pencil
Norway Jonas Holt 4-2 Norway Kjetil Tjensvoll    Pencil
Norway Nevzat Yesil 4-2 Norway Jardar Eiken Flage    Pencil
Norway Nevzat Yesil 4-0 Norway Gard Eiken Flage    Pencil
Norway Jonas Holt 6-5 Norway Nevzat Yesil    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Ask BC 1 (ABC) w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Oslo 3 (Oslo BK 3) 5-4 Norway Unique 2 (Unique Psychos)    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen 4-0 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Jan Atle Kofoed 6-2 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Stig Ringebo 4-2 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Egil Arne Sørensen 4-0 Norway Kent Hansen Møter  Pencil
Norway Kent Hansen 4-2 Norway Jan Atle Kofoed    Pencil
Norway Stig Ringebo 6-2 Norway Kent Hansen    Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen 6-5 Norway Egil Arne Sørensen    Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen 4-1 Norway Jan Atle Kofoed Møter  Pencil
Norway Kent Roger Samuelsen 4-2 Norway Stig Ringebo    Pencil
12 Norway MIL 2 (Kong Oscar 99) 5-2 Norway Oslo Biljard 1 3 (OB1 MMA)    Pencil
Norway Marius Fredriksen 4-2 Norway Kjetil Tjensvoll    Pencil
Norway Nevzat Yesil 6-2 Norway Marius Fredriksen    Pencil
Norway Roy Steffensen 4-1 Norway Marius Fredriksen    Pencil
Norway Kjetil Tjensvoll 4-3 Norway Marius Nørsterud    Pencil
Norway Marius Nørsterud 0-0 Norway Nevzat Yesil    Pencil
Norway Marius Nørsterud 6-5 Norway Roy Steffensen    Pencil
Norway Asle G. Skogen 0-0 Norway Kjetil Tjensvoll    Pencil
Norway Nevzat Yesil 4-1 Norway Asle G. Skogen    Pencil
Norway Roy Steffensen 4-3 Norway Asle G. Skogen    Pencil
22 Norway Hyllestad 2 6-0 Norway Oslo Biljard 1 2 (OB1 BFTM) Møter  Pencil
Norway Jonas Holt 6-2 Norway Thomas Pedersen Møter  Pencil
Norway Jonas Holt 4-2 Norway Daniel Salole Møter  Pencil
Norway Jonas Holt 0-0 Norway Jan Thomassen Møter  Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 4-2 Norway Thomas Pedersen Møter  Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 0-0 Norway Daniel Salole Møter  Pencil
Norway Jardar Eiken Flage 4-3 Norway Jan Thomassen Møter  Pencil
Norway Gard Eiken Flage 0-0 Norway Thomas Pedersen Møter  Pencil
Norway Gard Eiken Flage 4-0 Norway Daniel Salole Møter  Pencil
Norway Gard Eiken Flage 6-5 Norway Jan Thomassen Møter  Pencil

Lag-NM Innledende gruppe 2 Pencil

Dato: 23.-25. mai 2015; Salong: Inside Stavanger Rock Cafe & Kong Oscar, Stavanger, Norge; Vis på egen side; Mer: Se også resultater (10)
Runde 2 Tapersiden Pencil
Vinnere går til sluttspill.
1 Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) 6-3 Norway Svithun 2    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-1 Norway Tor Einar Bjerke Møter  Pencil
Norway Tor Einar Bjerke 4-0 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 6-2 Norway Tor Einar Bjerke Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-3 Norway Christoffer Sørensen Møter  Pencil
Norway Christoffer Sørensen 6-4 Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Christoffer Sørensen 4-3 Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 6-1 Norway Petter O Helgevold    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-2 Norway Petter O Helgevold    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 4-3 Norway Petter O Helgevold    Pencil
11 Norway Hyllestad 4 6-0 Norway Hyllestad 3    Pencil
Norway Pål Hatteberg 4-3 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Pål Hatteberg 0-0 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (d)    Pencil
Norway Pål Hatteberg 6-2 Norway Nina Torvund (d)    Pencil
Norway Olav Mjell Hofsvik 4-1 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Olav Mjell Hofsvik 6-3 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (d)    Pencil
Norway Olav Mjell Hofsvik 0-0 Norway Nina Torvund (d)    Pencil
Norway Stein-Tore Christensen Nybakk 0-0 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Stein-Tore Christensen Nybakk 4-2 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (d)    Pencil
Norway Stein-Tore Christensen Nybakk 4-1 Norway Nina Torvund (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Svithun 2 w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Hyllestad 4 5-4 Norway Fjordane 1 (Fjordane Wheelers)    Pencil
Norway Pål Hatteberg 4-1 Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 6-0 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 4-2 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk    Pencil
Norway Pål Hatteberg 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal Møter  Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal 4-3 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil
Norway Stein-Tore Christensen Nybakk 6-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal Møter  Pencil
Norway Pål Hatteberg 6-2 Norway Kim Ronny Nygård Møter  Pencil
Norway Kim Ronny Nygård 4-1 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil
Norway Stein-Tore Christensen Nybakk 4-1 Norway Kim Ronny Nygård    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
Vinnere går til sluttspill.
1 Norway MIL 2 (Kong Oscar 2) 6-0 Norway Hyllestad 3    Pencil
Norway Sveinung Arnesson Østgård 6-0 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Jocelyn Munoz Larsen (d) 4-1 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Arnhild Eiken (d) 0-0 Norway Rune Bødal    Pencil
Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (d) 0-0 Norway Sveinung Arnesson Østgård    Pencil
Norway Jocelyn Munoz Larsen (d) 4-0 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (d)    Pencil
Norway Rune Bødal 6-2 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (d)    Pencil
Norway Sveinung Arnesson Østgård 4-0 Norway Nina Torvund (d)    Pencil
Norway Nina Torvund (d) 0-0 Norway Jocelyn Munoz Larsen (d)    Pencil
Norway Rune Bødal 4-0 Norway Nina Torvund (d)    Pencil
11 Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) 5-1 Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 0-0 Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway Trond Larsen 4-0 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Espen Saltnes 4-0 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Vidar Blidensol 4-3 Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 6-4 Norway Trond Larsen    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 0-0 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Vidar Blidensol 4-2 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 0-0 Norway Trond Larsen    Pencil
Norway Espen Saltnes 6-5 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Hyllestad 3 w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway MIL 2 (Kong Oscar 2) 5-2 Norway Svithun 2    Pencil
Norway Sveinung Arnesson Østgård 6-2 Norway Jone Ree Skjelbred    Pencil
Norway Tor Einar Bjerke 4-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård    Pencil
Norway Stein Espeland 4-2 Norway Sveinung Arnesson Østgård Møter  Pencil
Norway Jocelyn Munoz Larsen (d) 4-2 Norway Jone Ree Skjelbred    Pencil
Norway Jocelyn Munoz Larsen (d) 0-0 Norway Tor Einar Bjerke    Pencil
Norway Jocelyn Munoz Larsen (d) 6-1 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Rune Bødal 4-3 Norway Jone Ree Skjelbred    Pencil
Norway Rune Bødal 6-3 Norway Tor Einar Bjerke    Pencil
Norway Rune Bødal 3-2 Norway Stein Espeland    Pencil
12 Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) 5-1 Norway Fjordane 1 (Fjordane Wheelers)    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 4-3 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-0 Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 0-0 Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 6-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal 0-0 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-0 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Kim Ronny Nygård 0-0 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 6-2 Norway Kim Ronny Nygård    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-1 Norway Kim Ronny Nygård Møter  Pencil
22 Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) 8-1 Norway Hyllestad 4    Pencil
Norway Vidar Blidensol 4-1 Norway Pål Hatteberg Møter  Pencil
Norway Vidar Blidensol 6-0 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk    Pencil
Norway Vidar Blidensol 4-0 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil
Norway Pål Hatteberg 4-0 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes 4-3 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk    Pencil
Norway Espen Saltnes 6-1 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil
Norway Trond Larsen 6-3 Norway Pål Hatteberg Møter  Pencil
Norway Trond Larsen 4-0 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk    Pencil
Norway Trond Larsen 4-1 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil