Vis individuelle kamper  Lag-NM Innledende gruppe 2 Pencil

Dato: 23.-25. mai 2015; Salong: Inside Stavanger Rock Cafe & Kong Oscar, Stavanger, Norge; Type: NM (se hovedturnering); Mer: Se også resultater (10)
Runde 2 Tapersiden Pencil
Vinnere går til sluttspill.
1 Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) 6-3 Norway Svithun 2    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-1 Norway Tor Einar Bjerke Møter  Pencil
Norway Tor Einar Bjerke 4-0 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 6-2 Norway Tor Einar Bjerke Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-3 Norway Christoffer Sørensen Møter  Pencil
Norway Christoffer Sørensen 6-4 Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Christoffer Sørensen 4-3 Norway Thomas Stavang Pedersen Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 6-1 Norway Petter O Helgevold    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-2 Norway Petter O Helgevold    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 4-3 Norway Petter O Helgevold    Pencil
11 Norway Hyllestad 4 6-0 Norway Hyllestad 3    Pencil
Norway Pål Hatteberg 4-3 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Pål Hatteberg 0-0 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (d)    Pencil
Norway Pål Hatteberg 6-2 Norway Nina Torvund (d)    Pencil
Norway Olav Mjell Hofsvik 4-1 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Olav Mjell Hofsvik 6-3 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (d)    Pencil
Norway Olav Mjell Hofsvik 0-0 Norway Nina Torvund (d)    Pencil
Norway Stein-Tore Christensen Nybakk 0-0 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Stein-Tore Christensen Nybakk 4-2 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (d)    Pencil
Norway Stein-Tore Christensen Nybakk 4-1 Norway Nina Torvund (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Svithun 2 w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway Hyllestad 4 5-4 Norway Fjordane 1 (Fjordane Wheelers)    Pencil
Norway Pål Hatteberg 4-1 Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 6-0 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 4-2 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk    Pencil
Norway Pål Hatteberg 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal Møter  Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal 4-3 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil
Norway Stein-Tore Christensen Nybakk 6-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal Møter  Pencil
Norway Pål Hatteberg 6-2 Norway Kim Ronny Nygård Møter  Pencil
Norway Kim Ronny Nygård 4-1 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil
Norway Stein-Tore Christensen Nybakk 4-1 Norway Kim Ronny Nygård    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
Vinnere går til sluttspill.
1 Norway MIL 2 (Kong Oscar 2) 6-0 Norway Hyllestad 3    Pencil
Norway Sveinung Arnesson Østgård 6-0 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Jocelyn Munoz Larsen (d) 4-1 Norway Arnhild Eiken (d)    Pencil
Norway Arnhild Eiken (d) 0-0 Norway Rune Bødal    Pencil
Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (d) 0-0 Norway Sveinung Arnesson Østgård    Pencil
Norway Jocelyn Munoz Larsen (d) 4-0 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (d)    Pencil
Norway Rune Bødal 6-2 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (d)    Pencil
Norway Sveinung Arnesson Østgård 4-0 Norway Nina Torvund (d)    Pencil
Norway Nina Torvund (d) 0-0 Norway Jocelyn Munoz Larsen (d)    Pencil
Norway Rune Bødal 4-0 Norway Nina Torvund (d)    Pencil
11 Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) 5-1 Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) Møter  Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 0-0 Norway Vidar Blidensol    Pencil
Norway Trond Larsen 4-0 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Espen Saltnes 4-0 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Vidar Blidensol 4-3 Norway Frank Hjeldnes Møter  Pencil
Norway Frank Hjeldnes 6-4 Norway Trond Larsen    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 0-0 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Vidar Blidensol 4-2 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 0-0 Norway Trond Larsen    Pencil
Norway Espen Saltnes 6-5 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Hyllestad 3 w/o Unknown Ikke noe lag    Pencil
2 Norway MIL 2 (Kong Oscar 2) 5-2 Norway Svithun 2    Pencil
Norway Sveinung Arnesson Østgård 6-2 Norway Jone Ree Skjelbred    Pencil
Norway Tor Einar Bjerke 4-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård    Pencil
Norway Stein Espeland 4-2 Norway Sveinung Arnesson Østgård Møter  Pencil
Norway Jocelyn Munoz Larsen (d) 4-2 Norway Jone Ree Skjelbred    Pencil
Norway Jocelyn Munoz Larsen (d) 0-0 Norway Tor Einar Bjerke    Pencil
Norway Jocelyn Munoz Larsen (d) 6-1 Norway Stein Espeland    Pencil
Norway Rune Bødal 4-3 Norway Jone Ree Skjelbred    Pencil
Norway Rune Bødal 6-3 Norway Tor Einar Bjerke    Pencil
Norway Rune Bødal 3-2 Norway Stein Espeland    Pencil
12 Norway Oslo 2 (Oslo BK 2) 5-1 Norway Fjordane 1 (Fjordane Wheelers)    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 4-3 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 4-0 Norway Robert Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Robert Gelin Rysjedal 0-0 Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Thomas Stavang Pedersen 6-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal 0-0 Norway Frank Hjeldnes    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-0 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Kim Ronny Nygård 0-0 Norway Thomas Stavang Pedersen    Pencil
Norway Frank Hjeldnes 6-2 Norway Kim Ronny Nygård    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-1 Norway Kim Ronny Nygård Møter  Pencil
22 Norway MIL 1 (Kong Oscar 1) 8-1 Norway Hyllestad 4    Pencil
Norway Vidar Blidensol 4-1 Norway Pål Hatteberg Møter  Pencil
Norway Vidar Blidensol 6-0 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk    Pencil
Norway Vidar Blidensol 4-0 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil
Norway Pål Hatteberg 4-0 Norway Espen Saltnes Møter  Pencil
Norway Espen Saltnes 4-3 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk    Pencil
Norway Espen Saltnes 6-1 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil
Norway Trond Larsen 6-3 Norway Pål Hatteberg Møter  Pencil
Norway Trond Larsen 4-0 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk    Pencil
Norway Trond Larsen 4-1 Norway Olav Mjell Hofsvik    Pencil