Elite NC 4 9-Ball Pencil

Dato: 22.-23. aug 2015; Salong: Kong Oscar, Bergen, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (41)
Finale Pencil
Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo)    Pencil
Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-5 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-7 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-1 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-3 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-7 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-1 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-5 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway John Nordeide (MIL) w/o Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
2 Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
4 Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-5 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
2 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-7 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo)    Pencil
3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-7 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-0 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 23)
1 Norway John Nordeide (MIL) w/o Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo)    Pencil
2 Norway Ronny Algrøy (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 9-5 Norway Matias Sætre (Herøy)    Pencil
4 Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-8 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Fredrik Førde (Svithun) 9-8 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
7 Norway Espen M Andersen (Trondheim) w/o Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
8 Norway Olav Skrudland (Svithun) w/o England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-1 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
3 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-7 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
4 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-8 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-6 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) w/o Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
8 Norway Rune Bødal (MIL) w/o Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-1 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Espen Saltnes (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-2 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
7 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-3 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
8 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Roger Rasmussen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Ole Eidsheim (Bergen) 9-6 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
11 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-6 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
12 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Ronny Algrøy (MIL) w/o Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
15 Norway Rune Bødal (MIL) w/o England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
16 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil