Nordic Pool Championship Pencil

Dato: 17.-18. okt 2015; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: Internasjonal; Mer: Se også resultater (79)
Finale Pencil
Sweden Andreas Gerwén (BK Flamingo) 9-4 Finland Petri Makkonen (Unknown)    Pencil
Semifinaler Pencil
Finland Petri Makkonen (Unknown) 9-5 Sweden Marcus Chamat (Gefle Cue Club)    Pencil
Sweden Andreas Gerwén (BK Flamingo) 9-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Sweden Marcus Chamat (Gefle Cue Club) 9-7 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball)    Pencil
Finland Petri Makkonen (Unknown) 9-4 Sweden Christian Sparrenlöv Fisher (Norrtelje BK)    Pencil
Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Sweden Andreas Gerwén (BK Flamingo) 9-5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball)    Pencil
8-delsfinaler Pencil
1 Sweden Marcus Chamat (Gefle Cue Club) 9-5 Finland Jani Uski (Unknown)    Pencil
2 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-8 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
3 Sweden Christian Sparrenlöv Fisher (Norrtelje BK) 9-3 Finland Ville Hämäläinen    Pencil
4 Finland Petri Makkonen (Unknown) 9-3 Finland Jesse Takanen    Pencil
5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Sweden Tianfang Zhang (Stockholms BS)    Pencil
6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-6 Finland Sami Karttunen (Unknown)    Pencil
7 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-5 Sweden Marcus Sjöberg (Gefle Cue Club)    Pencil
8 Sweden Andreas Gerwén (BK Flamingo) 9-2 Sweden Jim Chawki (BK Milen) Møter  Pencil
16-delsfinaler Pencil
(Siste 32)
1 Sweden Marcus Chamat (Gefle Cue Club) 9-1 Finland Jan Veli Morelius    Pencil
2 Finland Jani Uski (Unknown) 9-8 Finland Casper Matikainen (Unknown)    Pencil
3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-7 Finland Jiri Marsalo    Pencil
4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
5 Sweden Christian Sparrenlöv Fisher (Norrtelje BK) 9-6 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
6 Finland Ville Hämäläinen 9-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
7 Finland Petri Makkonen (Unknown) 9-3 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK)    Pencil
8 Finland Jesse Takanen 9-2 Sweden Mikael Andersson (BK Milen)    Pencil
9 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
10 Sweden Tianfang Zhang (Stockholms BS) 9-3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad)    Pencil
11 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-7 Sweden Adam Rydström (BK Flamingo)    Pencil
12 Finland Sami Karttunen (Unknown) 9-6 Sweden Christopher Koba (BK Stöten)    Pencil
13 Sweden Marcus Sjöberg (Gefle Cue Club) 9-8 Norway Matias Sætre (Herøy)    Pencil
14 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-4 Finland Henrik Öhrnberg    Pencil
15 Sweden Jim Chawki (BK Milen) 9-8 Finland Teemu Pannula    Pencil
16 Sweden Andreas Gerwén (BK Flamingo) 9-2 Finland Jani Siekkinen (Unknown)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 48)
1 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK) 9-6 Sweden Senharip Azar (BK Stöten)    Pencil
2 Finland Jani Siekkinen (Unknown) 9-2 Finland Santtu Pyykönen (Unknown)    Pencil
3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-8 Finland Jusso Nuutinen (Unknown)    Pencil
4 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-6 Sweden Lukas Andersson (Malmö BK)    Pencil
5 Finland Henrik Öhrnberg 9-5 Finland Janne Kaipainen    Pencil
6 Sweden Christian Sparrenlöv Fisher (Norrtelje BK) 9-1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
7 Finland Jiri Marsalo 9-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
9 Sweden Christopher Koba (BK Stöten) w/o Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
10 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
11 Sweden Marcus Sjöberg (Gefle Cue Club) 9-8 Sweden Daniel Tångudd (BK Milen)    Pencil
12 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-4 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
13 Sweden Mikael Andersson (BK Milen) 9-5 Sweden Fredrik Andersson (Familjens)    Pencil
14 Finland Casper Matikainen (Unknown) 9-4 Sweden Morgan Norberg (Kville BC)    Pencil
15 Finland Teemu Pannula 9-7 Sweden Stefan Ericson (BK Stöten)    Pencil
16 Finland Jan Veli Morelius 9-8 Sweden Pontus Dalén (Familjens)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Sweden Marcus Chamat (Gefle Cue Club) 9-3 Sweden Pontus Dalén (Familjens)    Pencil
2 Finland Jani Uski (Unknown) 9-2 Sweden Stefan Ericson (BK Stöten)    Pencil
3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-6 Finland Casper Matikainen (Unknown)    Pencil
4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-5 Sweden Mikael Andersson (BK Milen)    Pencil
5 Norway Joakim Haugen (Oslo) 9-8 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Finland Ville Hämäläinen 9-4 Sweden Daniel Tångudd (BK Milen)    Pencil
7 Finland Petri Makkonen (Unknown) 9-3 Norway Roger Rasmussen (Oslo)    Pencil
8 Finland Jesse Takanen 9-3 Sweden Christopher Koba (BK Stöten)    Pencil
9 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
10 Sweden Tianfang Zhang (Stockholms BS) 9-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
11 Sweden Adam Rydström (BK Flamingo) 9-5 Sweden Christian Sparrenlöv Fisher (Norrtelje BK)    Pencil
12 Finland Sami Karttunen (Unknown) 9-5 Finland Henrik Öhrnberg    Pencil
13 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-8 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
14 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
15 Sweden Jim Chawki (BK Milen) 9-3 Finland Jani Siekkinen (Unknown)    Pencil
16 Sweden Andreas Gerwén (BK Flamingo) 9-8 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK)    Pencil
Runde A Pencil
1 Sweden Pontus Dalén (Familjens) 9-2 Sweden Senharip Azar (BK Stöten)    Pencil
2 Sweden Stefan Ericson (BK Stöten) 9-7 Finland Santtu Pyykönen (Unknown) Møter  Pencil
3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-4 Finland Jusso Nuutinen (Unknown)    Pencil
4 Sweden Mikael Andersson (BK Milen) 9-7 Sweden Lukas Andersson (Malmö BK)    Pencil
5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-6 Finland Janne Kaipainen    Pencil
6 Finland Ville Hämäläinen 9-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
7 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-6 Finland Jiri Marsalo    Pencil
8 Finland Jesse Takanen w/o Norway Steffen Wolff (Hyllestad)    Pencil
9 Norway Espen M Andersen (Trondheim) w/o Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
10 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
11 Sweden Adam Rydström (BK Flamingo) 9-6 Sweden Marcus Sjöberg (Gefle Cue Club)    Pencil
12 Finland Henrik Öhrnberg 9-5 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
13 Norway Matias Sætre (Herøy) 9-1 Sweden Fredrik Andersson (Familjens)    Pencil
14 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-6 Sweden Morgan Norberg (Kville BC)    Pencil
15 Finland Jani Siekkinen (Unknown) 9-7 Finland Teemu Pannula    Pencil
16 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK) 9-5 Finland Jan Veli Morelius    Pencil