Nordic Pool Championship for Ladies Pencil

Dato: 17.-18. okt 2015; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: Internasjonal; Mer: Se også resultater (27)
Finale Pencil
Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 7-2 Sweden Lisa Skaale (Norrtelje BK) (d)    Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 7-4 Sweden Louise Furberg (TriQ) (d)    Pencil
Sweden Lisa Skaale (Norrtelje BK) (d) 7-1 Sweden Caroline Roos (Norrtelje BK) (d) Møter  Pencil
Kvartfinaler Pencil
Sweden Louise Furberg (TriQ) (d) 7-5 Sweden Helena Benjamin (Stockholms BS) (d) Møter  Pencil
Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 7-2 Finland Riikka Saaranen (Unknown) (d)    Pencil
Sweden Caroline Roos (Norrtelje BK) (d) 7-5 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d)    Pencil
Sweden Lisa Skaale (Norrtelje BK) (d) 7-3 Finland Marika Poikkijoki (TriQ) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Sweden Helena Benjamin (Stockholms BS) (d) 7-6 Sweden Ann-Sofie Löfgren (TriQ) (d)    Pencil
2 Sweden Lisa Skaale (Norrtelje BK) (d) 7-5 Finland Tuija Tiihonen (d)    Pencil
3 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-3 Finland Tuuliina Panula (d)    Pencil
4 Finland Riikka Saaranen (Unknown) (d) 7-2 Finland Johanna Vartiainen (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Sweden Ann-Sofie Löfgren (TriQ) (d) 7-2 Norway Renate Backelin (Unique) (d)    Pencil
2 Finland Tuija Tiihonen (d) w/o Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
3 Finland Tuuliina Panula (d) 7-2 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
4 Finland Riikka Saaranen (Unknown) (d) 7-1 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Sweden Louise Furberg (TriQ) (d) 7-2 Finland Johanna Vartiainen (d)    Pencil
2 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 7-6 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) Møter  Pencil
3 Sweden Caroline Roos (Norrtelje BK) (d) 7-0 Sweden Lisa Skaale (Norrtelje BK) (d) Møter  Pencil
4 Finland Marika Poikkijoki (TriQ) (d) 7-5 Sweden Helena Benjamin (Stockholms BS) (d)    Pencil
Runde A Pencil
1 Sweden Louise Furberg (TriQ) (d) 7-0 Norway Renate Backelin (Unique) (d)    Pencil
2 Finland Johanna Vartiainen (d) 7-4 Sweden Ann-Sofie Löfgren (TriQ) (d)    Pencil
3 Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 7-1 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
4 Norway Martine Christiansen (Svithun) (d) 7-2 Finland Tuija Tiihonen (d)    Pencil
5 Sweden Caroline Roos (Norrtelje BK) (d) 7-4 Finland Tuuliina Panula (d)    Pencil
6 Sweden Lisa Skaale (Norrtelje BK) (d) 7-3 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
7 Finland Marika Poikkijoki (TriQ) (d) 7-4 Finland Riikka Saaranen (Unknown) (d)    Pencil
8 Sweden Helena Benjamin (Stockholms BS) (d) 7-0 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil