Elite NC 6 10-Ball Pencil

Dato: 24.-25. okt 2015; Salong: Hyllestad Biljard, Sørbøvåg, Norge; Type: NC; Mer: Se også resultater (31)
Finale Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-0 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 8-5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-7 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 8-7 Norway Conrad Ott (Bergen)    Pencil
3 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 8-7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 8-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 8-3 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-7 Norway Conrad Ott (Bergen)    Pencil
2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-1 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 18)
1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-5 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) Møter  Pencil
2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Conrad Ott (Bergen) 8-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
2 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-5 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-5 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-3 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) Møter  Pencil
5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
6 Norway Matias Sætre (Herøy) 8-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
2 Norway Conrad Ott (Bergen) 8-3 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
3 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
4 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
5 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
6 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) w/o Ingen spiller    Pencil
7 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) w/o Ingen spiller    Pencil
8 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) w/o Ingen spiller    Pencil
9 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
10 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
11 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
12 Norway Matias Sætre (Herøy) w/o Ingen spiller    Pencil
13 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) w/o Ingen spiller    Pencil
14 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
15 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
16 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil