Divisjonsmesterskap for Div2 Pencil

Dato: 10.-11. okt 2015; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: DM; Mer: Se også resultater (59)
Finale Pencil
Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Semifinaler Pencil
Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
Norway Aria Senemar (Oslo) 6-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Kvartfinaler Pencil
Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 6-2 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Norway Paul Townsend (Feios) 6-5 Norway Espen Gretzky Kristiansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Norway Aria Senemar (Oslo) 6-0 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Pencil
(Siste 12)
1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
2 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 6-1 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
3 Norway Paul Townsend (Feios) w/o Norway Jawad Hassan (Unique)    Pencil
4 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
(Siste 16)
1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 6-4 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 6-1 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
3 Norway Paul Townsend (Feios) 6-2 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 6-2 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Espen Gretzky Kristiansen (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
3 Norway Aria Senemar (Oslo) 6-0 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
4 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Jawad Hassan (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
(Siste 24)
1 Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d)    Pencil
2 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 6-2 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
3 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 6-0 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
4 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 6-2 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) Møter  Pencil
5 Norway Paul Townsend (Feios) 6-1 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
6 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad) 6-1 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
7 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
8 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 6-1 Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
(Siste 32)
1 Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 6-0 Norway Anders Wenngren (Kongsberg)    Pencil
2 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 6-5 Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
3 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 6-3 Norway Sølve Andrè Dale (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
5 Norway Paul Townsend (Feios) 6-2 Norway Christian Wikeby (Oslo)    Pencil
6 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Anas Khan (Unique)    Pencil
7 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
8 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) w/o Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 6-1 Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
2 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 6-5 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
3 Norway Espen Gretzky Kristiansen (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
5 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
6 Norway Aria Senemar (Oslo) 6-2 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
7 Norway Jawad Hassan (Unique) 6-1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
8 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
2 Norway Yousef Austrheim (Unique) 6-1 Norway Anders Wenngren (Kongsberg)    Pencil
3 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d) 6-5 Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
4 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 6-1 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
5 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad) 6-1 Norway Sølve Andrè Dale (Hyllestad)    Pencil
6 Norway Espen Gretzky Kristiansen (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
7 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
8 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
9 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
10 Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-4 Norway Christian Wikeby (Oslo)    Pencil
11 Norway Kent Hansen (Oslo) 6-3 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
12 Norway Aria Senemar (Oslo) 6-0 Norway Anas Khan (Unique)    Pencil
13 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 6-5 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
14 Norway Jawad Hassan (Unique) 6-1 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d) Møter  Pencil
15 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) w/o Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) Møter  Pencil
16 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil