Vis individuelle kamper  NM Lag Skjema 1 Pencil

Dato: 14.-16. mai 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM (se hovedturnering); Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 5-2 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) Møter  Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 4-3 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 11-4 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 6-3 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 29-21 Norway Henrik Olsson Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 6-4 Norway Henrik Olsson Møter  Pencil
Norway Henrik Olsson v Norway Jonas Sanchez Gangfløt Møter  Pencil
Norway Hasan Emre Vural v Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Hasan Emre Vural 4-3 Norway Pål Andrè Martinsen Møter  Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 50-24 Norway Hasan Emre Vural Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 5-2 Norway Oslo 6 (Oslo Turbo Spinn)    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 17-4 Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen v Norway Håkon Walland    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 1-0 Norway Bård Onsum    Pencil
Norway Henrik Olsson 1-0 Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Håkon Walland 6-2 Norway Henrik Olsson    Pencil
Norway Henrik Olsson 18-9 Norway Bård Onsum    Pencil
Norway Hasan Emre Vural v Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Håkon Walland 20-19 Norway Hasan Emre Vural Møter  Pencil
Ikke bestemt 1-0 Norway Bård Onsum    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Grenland 1 5-4 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite)    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 6-3 Norway Bjørn Erik Bergh    Pencil
Norway Bjørn Erik Bergh 4-1 Norway Pål Andrè Martinsen    Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 50-31 Norway Bjørn Erik Bergh    Pencil
Norway Allan Søgnen 27-18 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Allan Søgnen 6-0 Norway Pål Andrè Martinsen    Pencil
Norway Allan Søgnen 4-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 4-2 Norway Tommy Myhre    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 36-23 Norway Tommy Myhre    Pencil
Norway Tommy Myhre 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 5-0 Norway Oslo 5 (Oslo Psychos)    Pencil
Norway Arild Kråkvik v Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Henrik Olsson 4-3 Norway Arild Kråkvik    Pencil
Norway Arild Kråkvik v Norway Hasan Emre Vural    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 28-7 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Bjørn Bratteberg v Norway Henrik Olsson    Pencil
Norway Hasan Emre Vural 4-2 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Sturla Haukebø v Norway Pål Daud Fillipsveen    Pencil
Norway Henrik Olsson 12-11 Norway Sturla Haukebø    Pencil
Norway Hasan Emre Vural 6-0 Norway Sturla Haukebø    Pencil
11 Norway Oslo 6 (Oslo Turbo Spinn) 5-0 Norway Fredrikstad BK 3 (FBK Old Boys)    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) v Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 14-12 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 1-0 Norway Eystein Gangfløt    Pencil
Norway Håkon Walland 14-5 Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Håkon Walland v Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Håkon Walland v Norway Eystein Gangfløt    Pencil
Norway Bård Onsum 6-4 Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Bård Onsum 1-0 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Bård Onsum v Norway Eystein Gangfløt    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Unknown Ikke bestemt w/o Norway Oslo 5 (Oslo Psychos)    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
11 Norway Oslo 6 (Oslo Turbo Spinn) 5-0 Norway Fredrikstad BK 4 (FBK Generation Team)    Pencil
Norway Albert Roman Stensrød v Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Albert Roman Stensrød v Norway Håkon Walland    Pencil
Norway Bård Onsum 6-2 Norway Albert Roman Stensrød    Pencil
Norway Kendall Onstad (d) 4-1 Norway Emil Andreassen    Pencil
Norway Håkon Walland 6-1 Norway Emil Andreassen    Pencil
Norway Emil Andreassen v Norway Bård Onsum    Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød v Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Håkon Walland 12-2 Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Norway Bård Onsum 4-2 Norway Trond-Michael Stensrød    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Grenland 1 5-0 Norway Fredrikstad BK 3 (FBK Old Boys)    Pencil
Norway Bjørn Erik Bergh 6-2 Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Bjørn Erik Bergh 4-1 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Bjørn Erik Bergh v Norway Eystein Gangfløt    Pencil
Norway Allan Søgnen 27-9 Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Allan Søgnen v Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Allan Søgnen v Norway Eystein Gangfløt Møter  Pencil
Norway Tommy Myhre v Norway Moises Farfan    Pencil
Norway Tommy Myhre 13-12 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Tommy Myhre 6-3 Norway Eystein Gangfløt    Pencil
11 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 5-2 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) Møter  Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen v Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 4-3 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 34-28 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Henrik Olsson 4-3 Norway Jan Morten Arnesen Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 11-10 Norway Henrik Olsson Møter  Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 6-2 Norway Henrik Olsson Møter  Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 16-3 Norway Hasan Emre Vural Møter  Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 6-1 Norway Hasan Emre Vural Møter  Pencil
Norway Hasan Emre Vural v Norway Jonas Sanchez Gangfløt Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Grenland 1 w/o Unknown Ikke bestemt    Pencil
Norway Bjørn Erik Bergh v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Norway Allan Søgnen v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Norway Tommy Myhre v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
11 Norway Fredrikstad BK 3 (FBK Old Boys) 5-1 Norway Oslo 5 (Oslo Psychos)    Pencil
Norway Moises Farfan v Norway Arild Kråkvik    Pencil
Norway Moises Farfan 32-21 Norway Bjørn Bratteberg    Pencil
Norway Moises Farfan 1-0 Norway Sturla Haukebø    Pencil
Norway Arild Kråkvik 1-0 Norway Arne Wiese-Hansen    Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen 1-0 Norway Bjørn Bratteberg Møter  Pencil
Norway Arne Wiese-Hansen v Norway Bjørn Bratteberg Møter  Pencil
Norway Eystein Gangfløt 12-4 Norway Arild Kråkvik    Pencil
Norway Eystein Gangfløt v Norway Bjørn Bratteberg Møter  Pencil
Norway Eystein Gangfløt 1-0 Norway Sturla Haukebø    Pencil
21 Norway Oslo 4 (Oslo BK 4) 5-3 Norway Fredrikstad BK 4 (FBK Generation Team)    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 6-5 Norway Albert Roman Stensrød    Pencil
Norway Albert Roman Stensrød 9-5 Norway Henrik Olsson    Pencil
Norway Hasan Emre Vural 4-1 Norway Albert Roman Stensrød    Pencil
Norway Pål Daud Fillipsveen 30-1 Norway Emil Andreassen    Pencil
Norway Henrik Olsson 4-0 Norway Emil Andreassen    Pencil
Norway Hasan Emre Vural 6-0 Norway Emil Andreassen    Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød 4-2 Norway Pål Daud Fillipsveen Møter  Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød v Norway Henrik Olsson    Pencil
Norway Trond-Michael Stensrød 8-6 Norway Hasan Emre Vural    Pencil
31 Norway Fredrikstad BK 1 (FBK Elite) 5-1 Norway Oslo 6 (Oslo Turbo Spinn)    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 4-0 Norway Kendall Onstad (d) Møter  Pencil
Norway Kendall Onstad (d) v Norway Pål Andrè Martinsen    Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 6-3 Norway Kendall Onstad (d)    Pencil
Norway Jan Morten Arnesen 31-18 Norway Håkon Walland    Pencil
Norway Håkon Walland 6-5 Norway Pål Andrè Martinsen    Pencil
Norway Håkon Walland v Norway Jonas Sanchez Gangfløt    Pencil
Norway Bård Onsum v Norway Jan Morten Arnesen    Pencil
Norway Pål Andrè Martinsen 4-2 Norway Bård Onsum    Pencil
Norway Jonas Sanchez Gangfløt 22-6 Norway Bård Onsum Møter  Pencil