Vis individuelle kamper  NM Lag Skjema 2 Pencil

Dato: 14.-16. mai 2016; Salong: Oslo Biljardsenter, Oslo, Norge; Type: NM (se hovedturnering); Mer: Se også resultater (13)
Runde 4 Tapersiden Pencil
1 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) 5-4 Norway Vestby BK 1 (Vestby)    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Ikke bestemt v Ikke bestemt    Pencil
Runde 3 Tapersiden Pencil
1 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) 5-2 Norway Strømmen 1    Pencil
Norway Philip Gangfløt 4-0 Norway Ingolf Höns    Pencil
Norway Philip Gangfløt 6-5 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Philip Gangfløt 4-2 Norway Jaroslaw Kapuscinski    Pencil
Norway Ingolf Höns 4-2 Norway Emil Andrè Gangfløt Møter  Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 7-6 Norway Emil Andrè Gangfløt    Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt v Norway Jaroslaw Kapuscinski    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 6-3 Norway Ingolf Höns    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt v Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 9-8 Norway Jaroslaw Kapuscinski    Pencil
Runde C Vinnersiden Pencil
1 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppballs) 5-1 Norway Vestby BK 1 (Vestby)    Pencil
Norway John Ove Løvdal v Norway Ronny Oldervik    Pencil
Norway Didrik Vatne 6-5 Norway John Ove Løvdal    Pencil
Norway John Ove Løvdal 4-3 Norway Even Wærnes    Pencil
Norway Ronny Oldervik 4-2 Norway BArild Sørum    Pencil
Norway Didrik Vatne 50-12 Norway BArild Sørum    Pencil
Norway BArild Sørum v Norway Even Wærnes    Pencil
Norway Ronny Oldervik 6-1 Norway Tormod Rygge    Pencil
Norway Tormod Rygge v Norway Didrik Vatne    Pencil
Norway Even Wærnes 17-15 Norway Tormod Rygge    Pencil
Runde 2 Tapersiden Pencil
1 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) 5-3 Norway Strømmen 2    Pencil
Norway Philip Gangfløt 29-13 Norway Jon Arnesen Møter  Pencil
Norway Jon Arnesen 4-2 Norway Emil Andrè Gangfløt    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 6-1 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Leif Erik Olsen v Norway Philip Gangfløt    Pencil
Norway Leif Erik Olsen 6-4 Norway Emil Andrè Gangfløt    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 2-0 Norway Leif Erik Olsen    Pencil
Norway Philip Gangfløt 6-1 Norway Ole Morten Strand    Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt 17-9 Norway Ole Morten Strand    Pencil
Norway Ole Morten Strand 4-2 Norway Ole Tobias Gangfløt    Pencil
11 Norway Strømmen 1 5-2 Norway Hyllestad 4    Pencil
Norway Jan Erik Hatlem v Norway Ingolf Höns    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 24-23 Norway Jan Erik Hatlem    Pencil
Norway Jan Erik Hatlem 4-3 Norway Jaroslaw Kapuscinski    Pencil
Norway Ingolf Höns 20-11 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Jaroslaw Kapuscinski 6-4 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Ingolf Höns 4-2 Norway Eirik Tonning Hatløy    Pencil
Norway Eirik Tonning Hatløy 6-4 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Eirik Tonning Hatløy v Norway Jaroslaw Kapuscinski    Pencil
Runde 1 Tapersiden Pencil
1 Norway Strømmen 2 5-3 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (GRBK The Third)    Pencil
Norway Leif Erik Olsen 1-0 Norway Marius Farås    Pencil
Norway Tor Andrè Lillevold 6-0 Norway Leif Erik Olsen    Pencil
Norway Leif Erik Olsen 6-3 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Marius Farås 5-3 Norway Behzad Rahmanian    Pencil
Norway Behzad Rahmanian v Norway Tor Andrè Lillevold    Pencil
Norway Behzad Rahmanian 4-1 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Marius Farås 1-0 Norway Ole Morten Strand    Pencil
Norway Ole Morten Strand 4-0 Norway Tor Andrè Lillevold    Pencil
Norway Ole Morten Strand 9-1 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
11 Norway Hyllestad 4 5-3 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (GRBK The Second)    Pencil
Norway Jan Werner Bjørklund 6-3 Norway Jan Erik Hatlem    Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal 4-3 Norway Jan Werner Bjørklund    Pencil
Norway Eirik Tonning Hatløy 3-2 Norway Jan Werner Bjørklund    Pencil
Norway Jan Erik Hatlem 11-3 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal 6-2 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Geir Tollefsrud 4-3 Norway Eirik Tonning Hatløy    Pencil
Norway Gustav Rydberg v Norway Jan Erik Hatlem    Pencil
Norway Jaran Gelin Rysjedal 9-5 Norway Gustav Rydberg    Pencil
Norway Gustav Rydberg 6-5 Norway Eirik Tonning Hatløy    Pencil
Runde B Vinnersiden Pencil
1 Norway Vestby BK 1 (Vestby) 5-3 Norway Strømmen 1    Pencil
Norway Ingolf Höns 6-3 Norway John Ove Løvdal    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 17-16 Norway John Ove Løvdal Møter  Pencil
Norway John Ove Løvdal 4-1 Norway Jaroslaw Kapuscinski    Pencil
Norway BArild Sørum v Norway Ingolf Höns    Pencil
Norway BArild Sørum 4-1 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway BArild Sørum 6-3 Norway Jaroslaw Kapuscinski    Pencil
Norway Tormod Rygge 4-3 Norway Ingolf Höns    Pencil
Norway Tormod Rygge 15-14 Norway Bernt Even Nilsen    Pencil
Norway Jaroslaw Kapuscinski 13-9 Norway Tormod Rygge    Pencil
11 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppballs) 5-0 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 1-0 Norway Philip Gangfløt Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 6-4 Norway Emil Andrè Gangfløt Møter  Pencil
Norway Ronny Oldervik 41-15 Norway Ole Tobias Gangfløt Møter  Pencil
Norway Didrik Vatne v Norway Philip Gangfløt Møter  Pencil
Norway Didrik Vatne v Norway Emil Andrè Gangfløt Møter  Pencil
Norway Didrik Vatne v Norway Ole Tobias Gangfløt Møter  Pencil
Norway Even Wærnes 4-0 Norway Philip Gangfløt Møter  Pencil
Norway Even Wærnes v Norway Emil Andrè Gangfløt Møter  Pencil
Norway Even Wærnes 6-1 Norway Ole Tobias Gangfløt Møter  Pencil
Runde A Pencil
1 Norway Vestby BK 1 (Vestby) 5-1 Norway Strømmen 2    Pencil
Norway BArild Sørum 9-1 Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway BArild Sørum v Norway Leif Erik Olsen Møter  Pencil
Norway BArild Sørum 4-0 Norway Behzad Rahmanian Møter  Pencil
Norway Jon Arnesen 6-4 Norway Nicolai Gundersen    Pencil
Norway Nicolai Gundersen 4-3 Norway Leif Erik Olsen    Pencil
Norway Nicolai Gundersen v Norway Behzad Rahmanian    Pencil
Norway Tormod Rygge v Norway Jon Arnesen    Pencil
Norway Tormod Rygge 12-4 Norway Leif Erik Olsen    Pencil
Norway Tormod Rygge 6-0 Norway Behzad Rahmanian    Pencil
11 Norway Strømmen 1 5-2 Norway Gjøvik/Raufoss 3 (GRBK The Third)    Pencil
Norway Ingolf Höns 19-18 Norway Marius Farås    Pencil
Norway Ingolf Höns 4-1 Norway Tor Andrè Lillevold    Pencil
Norway Per Steinar Brovold 6-5 Norway Ingolf Höns    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 4-3 Norway Marius Farås    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen v Norway Tor Andrè Lillevold    Pencil
Norway Bernt Even Nilsen 20-3 Norway Per Steinar Brovold    Pencil
Norway Jaroslaw Kapuscinski 6-3 Norway Marius Farås    Pencil
Norway Tor Andrè Lillevold 13-10 Norway Jaroslaw Kapuscinski    Pencil
Norway Jaroslaw Kapuscinski v Norway Per Steinar Brovold    Pencil
21 Norway Stoppball Nidaros 1 (Stoppballs) 5-2 Norway Gjøvik/Raufoss 2 (GRBK The Second)    Pencil
Norway Jan Werner Bjørklund v Norway Ronny Oldervik    Pencil
Norway Didrik Vatne 22-8 Norway Jan Werner Bjørklund    Pencil
Norway Even Wærnes 4-1 Norway Jan Werner Bjørklund    Pencil
Norway Geir Tollefsrud 8-6 Norway Ronny Oldervik    Pencil
Norway Didrik Vatne 4-0 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Even Wærnes 6-1 Norway Geir Tollefsrud    Pencil
Norway Ronny Oldervik 4-0 Norway Gustav Rydberg    Pencil
Norway Gustav Rydberg 6-3 Norway Didrik Vatne    Pencil
Norway Gustav Rydberg v Norway Even Wærnes    Pencil
31 Norway Fredrikstad BK 2 (FBK Yong Boys) 5-0 Norway Hyllestad 4    Pencil
Norway Philip Gangfløt v Norway Jan Erik Hatlem    Pencil
Norway Philip Gangfløt 3-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Philip Gangfløt 4-0 Norway Eirik Tonning Hatløy    Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt v Norway Jan Erik Hatlem    Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt v Norway Jaran Gelin Rysjedal    Pencil
Norway Emil Andrè Gangfløt 6-1 Norway Eirik Tonning Hatløy Møter  Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 4-3 Norway Jan Erik Hatlem    Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt 6-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal Møter  Pencil
Norway Ole Tobias Gangfløt v Norway Eirik Tonning Hatløy Møter  Pencil