Eystein Gangfløt
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Fredrikstad BK; Mann;
Divisjonsmesterskapet for Div 2 (8.-9. okt 2016) Pencil
Kvartfinaler Finland Aleksanteri Piilola (Grenland) 6-4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
DM Div 2 Pulje 3 (8.-9. okt 2016) Pencil
Pulje Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
Pulje Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 6-5 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NM i 10-Ball (23.-25. sep 2016) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-0 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) 8-4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Lag Skjema 1 (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bård Onsum (Oslo) v Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Håkon Walland (Oslo) v Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 1-0 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Myhre (Grenland) 6-3 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Allan Søgnen (Grenland) v Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Erik Bergh (Grenland) v Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 1-0 Norway Sturla Haukebø (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) v Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 12-4 Norway Arild Kråkvik (Oslo)    Pencil
NM Veteran 10-Ball (26.-28. feb 2016) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Allan Søgnen (Grenland) 6-4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Torstein Hall (Asker)    Pencil
Runde A Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-6 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div2 (10.-11. okt 2015) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Aria Senemar (Oslo) 6-0 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stig Ringebo (Oslo) 9-2 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-3 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 7-1 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) 7-4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013) Pencil
8-delsfinaler Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-2 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 2 i 9-ball (4.-5. okt 2013) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-1 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
Runde A Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Veteran NM i 9-ball (17.-18. nov 2012) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-2 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Mats Hultin (Groruddalen) 9-5 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil