Erik Gårdelöf
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Oslo; Mann;
NM i 9-Ball (17.-20. nov 2016) Pencil
Semifinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-6 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-7 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-6 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-0 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
NC 6 Elite 10-Ball (29.-30. okt 2016) Pencil
Finale Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-4 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-7 Norway Jørgen Nilsen (BEX)    Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-5 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NM i 10-Ball (23.-25. sep 2016) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) w/o Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
NM Lag (14.-16. mai 2016) Pencil
Kvartfinaler Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-101 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 4-1 Norway Tommy Myhre (Grenland)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) v Norway Allan Søgnen (Grenland)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Erik Bergh (Grenland) 23-18 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Even Wærnes (Stoppball) 21-12 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) v Norway Didrik Vatne (Stoppball)    Pencil
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 6-1 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
NM i 14.1 (18.-20. mar 2016) Pencil
Kvartfinaler Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 125-89 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-81 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-107 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-80 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
NC 2 Elite 9-Ball (20.-21. feb 2016) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-1 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-0 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
NM i 8-Ball (15.-17. jan 2016) Pencil
Kvartfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-7 Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
16-delsfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-1 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-1 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Elite NC 6 10-Ball (24.-25. okt 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 8-6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-7 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-5 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Nordic Pool Championship (17.-18. okt 2015) Pencil
8-delsfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-8 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-7 Finland Jiri Marsalo    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-6 Finland Casper Matikainen (Unknown)    Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-4 Finland Jusso Nuutinen (Unknown)    Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015) Pencil
16-delsfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 9-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-7 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-0 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Elite NC 4 9-Ball (22.-23. aug 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-7 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-7 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-6 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Lag-NM (23.-25. mai 2015) Pencil
Finale Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 8-1 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Semifinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-5 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-8 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Rune Bødal (MIL) 0-0 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jocelyn Munoz Larsen (Svithun) (d) 0-0 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 4-1 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 0-0 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-1 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 6-5 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 4-1 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 0-0 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 4-2 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
NM i 14.1 (13.-15. mar 2015) Pencil
8-delsfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-34 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-121 Norway Espen Saltnes (MIL)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-111 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Elite NC 2 9-Ball (21.-22. feb 2015) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Matias Sætre (Herøy) 9-3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-7 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-2 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015) Pencil
8-delsfinaler Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-1 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-5 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-5 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014) Pencil
8-delsfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-4 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-0 Norway Petter Jespersen (Bergen)    Pencil
Elite NC 6 9-Ball (8.-9. nov 2014) Pencil
Semifinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-5 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-5 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-5 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Nordisk Mesterskap Menn (18.-20. sep 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Sweden Jim Chawki (BK Milen) 9-3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-6 Denmark Mathias Spanggaard (Unknown)    Pencil
Runde A Sweden Christian Sparrenlöv Fisher (Norrtelje BK) 9-5 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
NM 10-Ball (5.-7. sep 2014) Pencil
16-delsfinaler Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-4 Norway Reidar Rundsveen (Os)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-3 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
Lag-NM (7.-9. jun 2014) Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) v Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 4-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-73 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-112 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil

Erik 48
Mikael 40

Runde 2 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-91 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-42 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 125-59 Norway Kim Garmark (Oslo) Møter  Pencil
NM i 10-ball (6.-8. sep 2013) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Morten Børja (Oslo) 7-2 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (11.-12. mai 2013) Pencil
Kvartfinaler Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-5 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-5 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Ingen spiller v Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 9-3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
NC-2 Elite i 10-ball (9.-10. feb 2013) Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-3 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-6 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-4 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-7 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Strømmen - Innledende (19. jan 2013) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Michael Pettersen (Tromsø)    Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-35 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-88 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Oslo Open (3.-4. nov 2012) Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-2 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-3 Sweden Robert Haag    Pencil
Oslo Open innledende på Fabrikken (3. nov 2012) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-2 Sweden Dan Andersson    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-6 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Kim Garmark (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kim Garmark (Oslo) 7-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-5 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-0 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil