Bjørnar Seeberg
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Horten; Mann;
NM Lag Skjema 4 (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 1-0 Norway Bjørnar Seeberg (Horten) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 27-18 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 1-0 Norway Bjørnar Seeberg (Horten) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-0 Norway Morten Heramb (Grenland)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 6-2 Norway Thomas Ness Kristoffersen (Grenland)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) v Norway Tommy Andersen (Grenland)    Pencil
Runde A Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde A Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 20-13 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde A Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
NM i 8-Ball (15.-17. jan 2016) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-4 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 8-0 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 7-6 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Bjørnar Seeberg (Horten) Møter  Pencil
Runde A Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-2 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 1 (7.-9. jun 2014) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-3 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-1 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 6-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-3 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) v Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 6-2 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 6-0 Norway Geir Inge Torrisen (Fjordane)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) v Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 6-1 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) v Norway Christoffer Sørensen (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-1 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 4-1 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde A Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde A Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 6-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 2 i 9-ball (4.-5. okt 2013) Pencil
Semifinaler Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-0 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-3 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 7-6 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Bjørnar Seeberg (Horten) w/o Ingen spiller    Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 6-3 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 5-3 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-2 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 5-2 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde A Norway Joakim Haugen (Oslo) 4-0 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-1 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Buddha (18.-19. mai 2013) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 3-0 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 4-2 Norway Bjørnar Seeberg (Horten) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 3-2 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-3 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ali Asghar (Unique) 3-1 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 3-1 Norway Haris Amini (Unique)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 3-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 3-0 Norway Kent Richard Lindbäck (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-1 Norway Stig Andrè Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-3 Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 3-0 Norway Bjørnar Seeberg (Horten) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Bjørnar Seeberg (Horten) Møter  Pencil
Runde A Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-1 Norway Bjørnar Brudal (Horten)    Pencil
Runde A Norway Ole Smaavik (Horten) 3-1 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Runde A Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 3-2 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 2 i 10-ball (26.-28. okt 2012) Pencil
Semifinaler Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-4 Norway Bjørnar Seeberg (Horten)    Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-6 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-2 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-5 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil