Mats Brujordet Schjetne
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Ask BC; Mann;
NM i 9-Ball (17.-20. nov 2016) Pencil
Kvartfinaler Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 8-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Henning Svensson (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Stig Ringebo (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
NC 6 Elite 10-Ball (29.-30. okt 2016) Pencil
Semifinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
NM i 10-Ball (23.-25. sep 2016) Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-0 Norway Espen Gretzky Kristiansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Didrik Vatne (Stoppball) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
NC 4 Elite 9-Ball (19.-21. aug 2016) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-8 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-1 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
NM i 14.1 (18.-20. mar 2016) Pencil
8-delsfinaler England Mark McGauley (Oslo) 125-75 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-50 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-20 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
NC 2 Elite 9-Ball (20.-21. feb 2016) Pencil
Kvartfinaler Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
NM i 8-Ball (15.-17. jan 2016) Pencil
Semifinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway Allan Søgnen (Grenland)    Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015) Pencil
Semifinaler Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-7 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Elite NC 6 10-Ball (24.-25. okt 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Conrad Ott (Bergen) 8-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Nordic Pool Championship (17.-18. okt 2015) Pencil
Semifinaler Sweden Andreas Gerwén (BK Flamingo) 9-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Sweden Tianfang Zhang (Stockholms BS)    Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Elite NC 4 9-Ball (22.-23. aug 2015) Pencil
Kvartfinaler Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-1 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
NC-5 Snooker (15.-16. aug 2015) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Espen Olsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Scotland David Frew (Oslo Snooker)    Pencil
NC-5 Snooker Pulje 4 (15.-16. aug 2015) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Roger André Strand (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Sweden Niklas Engström (Oslo Snooker)    Pencil
NM Snooker (28.-31. mai 2015) Pencil
8-delsfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil

Ken Simon Røed 71 break

NM Snooker, Pulje 3 (28.-30. mai 2015) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-1 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Roald Pettersen (Trh Snooker)    Pencil

Mats 56

Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) Møter  Pencil

Mats, 35 og 72 break

Lag-NM (23.-25. mai 2015) Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Henning Ingvorsen (Grenland)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-1 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-1 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-0 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Jason Hansen (Svithun) 0-0 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Lasse Høyvik (Svithun)    Pencil
Lag-NM Innledende gruppe 1 (23.-25. mai 2015) Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 0-0 Norway Stig Ringebo (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-1 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
NM 6 Rød (21.-22. mar 2015) Pencil
Semifinaler Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 3-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway John Fjermestad Aase (Trh Snooker)    Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-2 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker)    Pencil
NM 6 Rød - Gruppe 5 (21.-22. mar 2015) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway Svein Knudsen (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Terje Rønning (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Johann Nilsen (Trh Snooker) Møter  Pencil
NM i 14.1 (13.-15. mar 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-0 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil

Mats kom aldri på bordet. Vegar 125 serie. Vegar spiller videre for å lage høy serie. Stoppet på 139. Se på YouTube.

8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-50 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Mats 58

Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-57 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil

Mats 41

Runde C Vinnersiden Norway Matias Sætre (Herøy) 125-90 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil

Mats 41

Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-61 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Elite NC 2 9-Ball (21.-22. feb 2015) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-6 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015) Pencil
Finale Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Sluttspill (9.-11. jan 2015) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Sluttspill (9.-11. jan 2015) Pencil
Finale Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 100-11 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite Sluttspill 9-Ball (9.-11. jan 2015) Pencil
Finale Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite Sluttspill 10-Ball (9.-11. jan 2015) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Pulje 2 (9.-11. jan 2015) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-1 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Pulje 1 (9.-11. jan 2015) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 100-35 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 100-60 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 100-25 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 9-ball Pulje 1 (9.-11. jan 2015) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball Pulje 2 (9.-11. jan 2015) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-2 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014) Pencil
Semifinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Elite NC 6 9-Ball (8.-9. nov 2014) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-0 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Nordisk Mesterskap Menn (18.-20. sep 2014) Pencil
Semifinaler Sweden Andreas Gerwén (BK Flamingo) 9-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-7 Finland Sami Karttunen (Unknown)    Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Sweden Tomas Larsson (Gefle Cue Club)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-6 Denmark Jan Keller (Skaraborgs BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Finland Kim Laaksonen (Unknown) 9-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-6 Sweden Andreas Gerwén (BK Flamingo) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-8 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
NM 10-Ball (5.-7. sep 2014) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
NM Snooker (28. mai - 1. jun 2014) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 5-3 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker)    Pencil

Mats Schjetne 57 break

Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 5-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Norway Daniel G. Skaathun (Os)    Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway Nassim Sekat (Trh Snooker)    Pencil
NM Snooker, Pulje 6 (28.-31. mai 2014) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway Johann Nilsen (Trh Snooker) Møter  Pencil

Mats Schjetne 63 break

Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Espen Olsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Hans Eikegard (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
Elite NC 4 9-Ball (26.-27. apr 2014) Pencil
Kvartfinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
NM 14.1 (14.-16. mar 2014) Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-106 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-96 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil

Mats 69, Mikael 45,45

Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-30 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-91 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-26 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil

Mats 71

Runde A Norway Kim Garmark (Oslo) 125-91 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
Elite NC 2 10-Ball (22.-23. feb 2014) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
NM 8-Ball (24.-26. jan 2014) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-6 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Øivind Jensen (TSI) 7-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite (10.-12. jan 2014) Pencil
Kamp om 7/8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Pulje 2 (10.-12. jan 2014) Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 75-73 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 75-31 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 75-43 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Sluttspill (10.-12. jan 2014) Pencil
Kamp om 3/4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 100-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 9-ball Sluttspill (10.-12. jan 2014) Pencil
Kamp om 3/4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball Pulje 1 (10.-12. jan 2014) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 5-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 5-2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Sluttspill (10.-12. jan 2014) Pencil
Kamp om 3/4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Pulje 2 (10.-12. jan 2014) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 5-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Christian Johannessen (Oslo) 5-2 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 5-1 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 9-ball Pulje 2 (10.-12. jan 2014) Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 6-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-89 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil

Ronny 69

Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-91 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-30 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil

Mats 42

Runde 1 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-78 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 125-56 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
NC-6 Elite i 9-ball (28.-29. sep 2013) Pencil
Semifinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-7 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
NM i 10-ball (6.-8. sep 2013) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-1 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil

10-ball Dist 8

Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil

10-ball Dist 8

Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-6 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil

10-ball Dist 8 Stoppet

Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 5-4 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-2 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-1 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 0-0 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-0 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
NM i 8-ball (8.-10. mar 2013) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-0 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Øivind Jensen (TSI) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 8-4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
NC-8 Elite i 10-ball (13.-14. okt 2012) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012) Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-6 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
NM i snooker (14.-16. sep 2012) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker)    Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker)    Pencil

Schjetne 60 serie

Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-2 Norway Christopher Avis (Oslo)    Pencil

Schjetne 42 serie

8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Espen Kristoffersen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NM i snooker Pulje 2 (14.-16. sep 2012) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-1 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Mateen Wali (Trh Snooker)    Pencil
NC-6 Elite i 8-ball (1.-2. sep 2012) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
NM i 9-ball (22.-24. jun 2012) Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (26.-28. mai 2012) Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-53 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 11-1 Norway Petter Jespersen (Bergen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 5-3 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 75-17 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 75-24 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-2 Norway Petter Jespersen (Bergen) Møter  Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (12.-13. mai 2012) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
NC-3 Elite i 14-1 (14.-15. apr 2012) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-121 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-49 Norway Geir Holmqvist (Jessheim)    Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-100 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-14 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-113 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i 10-ball (24.-26. feb 2012) Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-2 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
NM i 9-ball (9.-11. des 2011) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Elite NC-8 (11.-12. nov 2011) Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Masters i pool (14.-15. okt 2011) Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-4 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
NM i 14.1 (17.-18. sep 2011) Pencil
Finale Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-52 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-94 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-33 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-110 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 125-35 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-68 Norway Pål Helgesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-19 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
Elite NC-5 (20.-21. aug 2011) Pencil
Semifinaler Norway Matey Ullah (Unique) 9-3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-0 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Christian Johannessen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-65 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
Elite NC-4 (28.-29. mai 2011) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-7 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-0 Norway Bjørn Roar Tharaldsvik (Jæren)    Pencil
Elite NC-3 (30. apr - 1. mai 2011) Pencil
Semifinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-58 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-15 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-41 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
NM i 10-ball (25.-27. feb 2011) Pencil
8-delsfinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-3 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011) Pencil
8-delsfinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-2 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
NC-3 i snooker - Midt (4. sep 2010) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-1 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
NC-3 i snooker - Midt, pulje 1 (4. sep 2010) Pencil
Pulje Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 2-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Erlend Børve (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Marius Vassli (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Midt (15. mai 2010) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Juuso Jaaskelainen (Dora)    Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Midt, pulje 2 (15. mai 2010) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Morten Marthinussen (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Marius Vassli (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 2-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
NC-1 i snooker - Midt, pulje 1 (5.-6. nov 2005) Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 1-0 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) 1-0 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 1-0 Norway Tom Hagman (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Espen M Andersen (Trondheim) 1-0 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil