Mats Brujordet Schjetne
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Ask BC; Mann;
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015) Pencil
Semifinaler Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-7 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Elite NC 6 10-Ball (24.-25. okt 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-7 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-3 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Conrad Ott (Bergen) 8-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Nordic Pool Championship (17.-18. okt 2015) Pencil
Semifinaler Sweden Andreas Gerwén (BK Flamingo) 9-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Sweden Tianfang Zhang (Stockholms BS)    Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Tron Engebakk (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Elite NC 4 9-Ball (22.-23. aug 2015) Pencil
Kvartfinaler Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 9-8 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-1 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-1 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
NC-5 Snooker (15.-16. aug 2015) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Espen Olsen (Sarpsborg) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Scotland David Frew (Oslo Snooker)    Pencil
NC-5 Snooker Pulje 4 (15.-16. aug 2015) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Roger André Strand (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Sweden Niklas Engström (Oslo Snooker)    Pencil
NM Snooker (28.-31. mai 2015) Pencil
8-delsfinaler Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 3-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil

Ken Simon Røed 71 break

NM Snooker, Pulje 3 (28.-30. mai 2015) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-1 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Roald Pettersen (Trh Snooker)    Pencil

Mats 56

Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Hermund Årdalen (Oslo Snooker) Møter  Pencil

Mats, 35 og 72 break

Lag-NM (23.-25. mai 2015) Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Henning Ingvorsen (Grenland)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-1 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-1 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-0 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Jason Hansen (Svithun) 0-0 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Lasse Høyvik (Svithun)    Pencil
Lag-NM Innledende gruppe 1 (23.-25. mai 2015) Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 0-0 Norway Stig Ringebo (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-1 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
NM 6 Rød (21.-22. mar 2015) Pencil
Semifinaler Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 3-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway John Fjermestad Aase (Trh Snooker)    Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-2 Norway Edwin Ingebrigtsen (Oslo Snooker)    Pencil
NM 6 Rød - Gruppe 5 (21.-22. mar 2015) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway Svein Knudsen (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Terje Rønning (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-1 Norway Johann Nilsen (Trh Snooker) Møter  Pencil
NM i 14.1 (13.-15. mar 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-0 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil

Mats kom aldri på bordet. Vegar 125 serie. Vegar spiller videre for å lage høy serie. Stoppet på 139. Se på YouTube.

8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-50 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Mats 58

Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-57 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil

Mats 41

Runde C Vinnersiden Norway Matias Sætre (Herøy) 125-90 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil

Mats 41

Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-61 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Elite NC 2 9-Ball (21.-22. feb 2015) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-6 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015) Pencil
Finale Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Sluttspill (9.-11. jan 2015) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Sluttspill (9.-11. jan 2015) Pencil
Finale Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 100-11 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite Sluttspill 9-Ball (9.-11. jan 2015) Pencil
Finale Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite Sluttspill 10-Ball (9.-11. jan 2015) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-5 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Pulje 2 (9.-11. jan 2015) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-1 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Pulje 1 (9.-11. jan 2015) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 100-35 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 100-60 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 100-25 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 9-ball Pulje 1 (9.-11. jan 2015) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball Pulje 2 (9.-11. jan 2015) Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-3 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-2 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) Møter  Pencil