Tommy Lilleeide
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Kongsvinger; Mann;
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015) Pencil
16-delsfinaler Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 6-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 6-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 6-1 Norway Frode Hansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 7-6 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Lag-NM (7.-9. jun 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) v Norway Pål Helgesen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 4-0 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 6-3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) v Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Tron Engebakk (Unique) 4-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 6-3 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 1 (7.-9. jun 2014) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 6-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-3 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 4-1 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 4-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 4-0 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 4-3 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 2 i 9-ball (4.-5. okt 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Strømmen (18.-19. mai 2013) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 3-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) 3-0 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss) 3-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 4-2 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
NM i 9-ball på Buddha - Innledende (19. jan 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø) 7-5 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-2 Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 7-0 Norway Jone Ree Skjelbred (Svithun)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken