Ole Tobias Gangfløt
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Fredrikstad BK; Mann;
Elitekvalik (20. nov 2016) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 7-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-6 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM i 9-Ball (17.-20. nov 2016) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Yousef Austrheim (Unique) 7-6 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 7-5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 1 (8.-9. okt 2016) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 6-4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 7-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Dag Arve Gjerde (Herøy)    Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
NM i 10-Ball (23.-25. sep 2016) Pencil
16-delsfinaler Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 8-7 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Runde A Serbia Goran Nikolic (Oslo) 7-5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Gutter U17 9-Ball (20.-22. mai 2016) Pencil
Semifinaler Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 7-5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Hans Øyvind Tveråen (Grenland)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Yousef Austrheim (Unique) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Sølve Andrè Dale (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Ali Jaber (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo) 6-4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Gutter U17 8-Ball (20.-22. mai 2016) Pencil
Semifinaler Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 6-5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Elias Rytterager Johnsen (Horten)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-1 Norway Sølve Andrè Dale (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-1 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) Møter  Pencil
NM Lag (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) v Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Didrik Vatne (Stoppball) 6-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 35-29 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 33-30 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) v Norway Anas Khan (Unique)    Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-1 Norway Yousef Austrheim (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Jeremiah Torres (Unique) Møter  Pencil
NM Lag Skjema 2 (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-8 Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) v Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) 4-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 2-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Didrik Vatne (Stoppball) v Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 41-15 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) v Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
NM Gutter U17 14.1 (26.-28. feb 2016) Pencil
Finale Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 50-25 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 50-44 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 33-21 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Gutter U17 10-Ball (26.-28. feb 2016) Pencil
Semifinaler Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 5-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-2 Norway Simon Thomassen (Alta)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-1 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-4 Norway Jeremiah Torres (Unique) Møter  Pencil
NM Gutter U17 14.1 Pulje 4 (26.-28. feb 2016) Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 50-29 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 50-28 Norway Ahad Rashid (Unique)    Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Ali Ahmed (Unique)    Pencil
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 7-4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div2 (10.-11. okt 2015) Pencil
Semifinaler Norway Aria Senemar (Oslo) 6-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Espen Gretzky Kristiansen (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-4 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Junior NM 8-Ball U17 (17.-19. apr 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U17 Pulje 3 (17.-19. apr 2015) Pencil
Pulje Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-4 Norway Anders Ulvik Fleten (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U17 Pulje 1 (17.-19. apr 2015) Pencil
Pulje Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 4-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-2 Norway Anders Ulvik Fleten (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 10-Ball U17 Pulje 2 (14.-15. feb 2015) Pencil
Pulje Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-1 Norway Simon Skivenesvåg (Hyllestad)    Pencil
Junior NM 14.1 U17 Pulje 4 (14.-15. feb 2015) Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-48 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-59 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-48 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 14.1 U17 (13.-15. feb 2015) Pencil
Semifinaler Norway Sajid Raheem (BEX) 75-35 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-39 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 6-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matias Sætre (Herøy) 7-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d) Møter  Pencil
Junior NM 10-Ball Gutter U 17 (18.-19. okt 2014) Pencil
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Henning Meek Dromnes (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Junior NM 14-1 Gutter U 17 Pulje 3 (17.-19. okt 2014) Pencil
Pulje Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 50-9 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 50-17 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Tobias Høie (Hyllestad) 41-27 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U17 (1.-4. mai 2014) Pencil
Kvartfinaler Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U17 (1.-4. mai 2014) Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U17 Pulje 4 (1.-4. mai 2014) Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Sajid Raheem (BEX) 6-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U17 Pulje 4 (1.-4. mai 2014) Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Tobias Høie (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Torstein Porten Øen (Hyllestad)    Pencil
NM Gutter 16 år i 9-ball (18.-20. okt 2013) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Henning Meek Dromnes (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 2 i 9-ball (4.-5. okt 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 7-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 7-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Elmers (18.-19. mai 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 3-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 4-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 3-0 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1) 4-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 8 (19.-20. apr 2013) Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 5-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 5-0 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball (16.-17. feb 2013) Pencil
Kvartfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 45-12 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 Pulje 3 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 45-31 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 45-20 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball pulje 4 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 4-3 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil