Jonas Sanchez Gangfløt
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Fredrikstad BK; Mann;
Elitekvalik (20. nov 2016) Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) v Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM i 9-Ball (17.-20. nov 2016) Pencil
16-delsfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 8-3 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 8-2 Norway Henrik Olsson (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Bård Onsum (Oslo) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 1 (8.-9. okt 2016) Pencil
Finale Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Geir Bentzen (Os)    Pencil
Kvartfinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Daniel Huldal Schjelderup (Herøy)    Pencil
NM Gutter U23 8-Ball Pulje 1 (20.-22. mai 2016) Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) w/o Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) w/o Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Geir Stangvik (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
NM Gutter U23 9-Ball Pulje 1 (20.-22. mai 2016) Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Kjell Martin Andersen (Grenland)    Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Geir Stangvik (Unique) Møter  Pencil
NM Lag (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 4-0 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 50-6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) v Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 18-17 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 1-0 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 4-0 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 1-0 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
NM Lag Skjema 1 (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 50-24 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Henrik Olsson (Oslo) v Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tommy Myhre (Grenland) 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Allan Søgnen (Grenland) 4-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 50-31 Norway Bjørn Erik Bergh (Grenland)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Hasan Emre Vural (Oslo) v Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Henrik Olsson (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 34-28 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 22-6 Norway Bård Onsum (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Håkon Walland (Oslo) v Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
NM Junior Gutter U23 10-Ball (26.-28. feb 2016) Pencil
Finale Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
NM Junior Gutter U23 14.1 (26.-28. feb 2016) Pencil
Semifinaler Norway Matias Sætre (Herøy) 75-51 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior Gutter U23 10-Ball Pulje 1 (26.-28. feb 2016) Pencil
Pulje Norway Jonas Holt (Hyllestad) 6-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Magnus Sæther (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Stig Hellebust (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Junior Gutter U23 14.1 Pulje 2 (26.-28. feb 2016) Pencil
Pulje Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 75-10 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-44 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-20 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-14 Norway Magnus Sæther (Hyllestad) Møter  Pencil
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Matey Ullah (Unique) 7-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Hans Kristian Hansen (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Nordic Pool Championship (17.-18. okt 2015) Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-8 Finland Jusso Nuutinen (Unknown)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-6 Sweden Morgan Norberg (Kville BC)    Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015) Pencil
16-delsfinaler Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 8-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-0 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Robin K. Nathan (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-7 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-8 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U19 (17.-19. apr 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Umar Khalid (Unique) 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U19 (17.-19. apr 2015) Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U19 Pulje 4 (17.-19. apr 2015) Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Ogu Diker (Unique)    Pencil
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U19 Pulje 4 (17.-19. apr 2015) Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Hamza Jalal (Unique)    Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-2 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad)    Pencil
Junior NM 10-Ball U19 Pulje 3 (14.-15. feb 2015) Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
Junior NM 14.1 U19 (13.-15. feb 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 75-50 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Junior NM 10-Ball U19 (13.-15. feb 2015) Pencil
Semifinaler Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 7-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 14.1 U19 Pulje 3 (13.-15. feb 2015) Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-9 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-19 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014) Pencil
16-delsfinaler Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-7 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-0 Norway Larry Skogheim (Asker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Robin K. Nathan (Unique) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-6 Norway Øyvind Jensen (TSI) Møter  Pencil
Junior NM 14.1 U19 (17.-19. okt 2014) Pencil
Semifinaler Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 75-41 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Junior NM 10-Ball U19 Pulje 1 (17.-19. okt 2014) Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 6-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Junior NM 14.1 U19 Pulje 2 (17.-19. okt 2014) Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 70-65 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-68 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-14 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 7-6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 7-6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
NM 10-Ball (5.-7. sep 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 8-7 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 2 (7.-9. jun 2014) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 4-2 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) v Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden England Mark McGauley (Oslo) 4-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) v Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Runar Larsstuen (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-0 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Junior NM 9-Ball U19 (1.-4. mai 2014) Pencil
Finale Norway Matias Sætre (Herøy) 8-4 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 8-3 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U19 Pulje 2 (1.-4. mai 2014) Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Magnus Sæther (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U19 Pulje 2 (1.-4. mai 2014) Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 5-2 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 5-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Helge Kordts (Os) 125-63 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 125-80 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 125-46 Norway Tapani Hildonen (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 125-93 Norway Christian Laland (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Norway Roar Hvalstad (Unique) 125-113 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Gutter 16 år i 9-ball (18.-20. okt 2013) Pencil
Finale Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Sajid Raheem (BEX) 6-3 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 2 i 9-ball (4.-5. okt 2013) Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Elmers (18.-19. mai 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 3-0 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 4-0 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 3-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Lars Kvam (Oslo Biljard 1) 3-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball (19.-21. apr 2013) Pencil
8-delsfinaler Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 1 (19.-20. apr 2013) Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-1 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Kristoffer Skår Lone (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball (16.-17. feb 2013) Pencil
Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 60-28 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 45-16 Norway Magnus Sæther (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 Pulje 2 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 45-24 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 45-32 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball pulje 1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Marcus Nybo (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-2 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil