Aria Senemar
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Oslo; Mann;
NM i 9-Ball (17.-20. nov 2016) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Aria Senemar (Oslo) 7-3 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Aria Senemar (Oslo) 7-3 Norway Magne Saltnessand (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Sebastian Meling (Oslo) 8-5 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Aria Senemar (Oslo) 7-1 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (d)    Pencil
NM Lag Skjema 4 (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Aria Senemar (Oslo) 4-2 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger) 1-0 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Aria Senemar (Oslo) 1-0 Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Aria Senemar (Oslo) 1-0 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Aria Senemar (Oslo) 4-3 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 1-0 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
NM i 14.1 (18.-20. mar 2016) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-58 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Aria Senemar (Oslo) w/o Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-41 Norway Aria Senemar (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Aria Senemar (Oslo) 100-49 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div2 (10.-11. okt 2015) Pencil
Finale Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) 6-4 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Semifinaler Norway Aria Senemar (Oslo) 6-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Kvartfinaler Norway Aria Senemar (Oslo) 6-0 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Aria Senemar (Oslo) 6-0 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Aria Senemar (Oslo) 6-2 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Aria Senemar (Oslo) 6-0 Norway Anas Khan (Unique)    Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-4 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Aria Senemar (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-6 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Aria Senemar (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
NM i 14.1 (13.-15. mar 2015) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 100-35 Norway Aria Senemar (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-40 Norway Aria Senemar (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Aria Senemar (Oslo) 100-37 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-2 Norway Aria Senemar (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Aria Senemar (Oslo) 6-4 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Aria Senemar (Oslo) 6-2 Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 7-6 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Ole Brage Hagen (Unique) 9-2 Norway Aria Senemar (Oslo) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 7-2 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erland Andreassen (Alta) 7-6 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Aria Senemar (Oslo) 7-6 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 2 i 9-ball (4.-5. okt 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-3 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Øystein Kjelling (Horten) 7-5 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Fabrikken (18.-19. mai 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 4-2 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Amundsen (Oslo) 3-1 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 3-1 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Rune Espeland (Svithun) 3-1 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Olav Skrudland (Svithun) 4-1 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Stein Espeland (Svithun) 3-1 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil