Rune Enerly
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Horten; Mann;
NM i 9-Ball (17.-20. nov 2016) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Antonsen (Kongsberg) 7-3 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde A Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-0 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde A Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d) 7-3 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 2 (7.-9. jun 2014) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Enerly (Horten) 6-4 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Enerly (Horten) 4-1 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ole Brage Hagen (Unique) 4-1 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde A England Mark McGauley (Oslo) 6-0 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde A Norway Jon Arnesen (Strømmen) 4-1 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde A Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-1 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 2 i 9-ball (4.-5. okt 2013) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kent Hansen (Oslo) 7-2 Norway Rune Enerly (Horten) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Rune Enerly (Horten) 7-5 Norway Hans Martin Bue (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Rune Enerly (Horten) 7-0 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Fabrikken (18.-19. mai 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) 3-1 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 3-1 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 4-0 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Enerly (Horten) 4-0 Norway Finn Marius Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Enerly (Horten) 3-1 Norway Per Steinar Brovold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Rune Enerly (Horten) 3-0 Norway Emil Lykken (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 3-0 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 3-0 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde A Norway Rune Enerly (Horten) 4-3 Norway Arild Nylend (Kongsvinger)    Pencil