Egil Arne Sørensen
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Oslo; Mann;
NC 6 Elite 10-Ball (29.-30. okt 2016) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 8-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-5 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen M Andersen (Trondheim) 8-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
NM Veteran 9-Ball (20.-22. mai 2016) Pencil
Kvartfinaler Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Veteran 8-Ball (20.-22. mai 2016) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-3 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
NM i 14.1 (18.-20. mar 2016) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Henning Svensson (Oslo) 100-71 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-58 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 100-72 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
NM Veteran 10-Ball (26.-28. feb 2016) Pencil
8-delsfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 6-2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-2 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-5 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
NM Veteran 14.1 (26.-28. feb 2016) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 75-40 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) 75-44 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
NC 2 Elite 9-Ball (20.-21. feb 2016) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-1 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-6 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
NM i 8-Ball (15.-17. jan 2016) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 8-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 8-2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-5 Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker)    Pencil
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 7-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Anders Brannfjell (Arctic) 9-7 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-6 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 (10.-11. okt 2015) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-0 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg) 7-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-3 Norway Rune Antonsen (Kongsberg)    Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 8-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-7 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-6 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
NM Snooker, Pulje 6 (28.-30. mai 2015) Pencil
Pulje Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 2-1 Sweden Niklas Engström (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trh Snooker) 2-0 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 2-0 Norway Amund Tangen Bondal (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Per-Egil Fjell (Sarpsborg) 2-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 2-1 Norway Frode Vikebø (Os)    Pencil
Lag-NM Innledende gruppe 1 (23.-25. mai 2015) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 4-2 Norway Daniel Salole (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-4 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 0-0 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 0-0 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 4-0 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 4-0 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Veteran NM 9-Ball (17.-19. apr 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 8-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-4 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Veteran NM 8-Ball (17.-19. apr 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) w/o Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 6-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
NM i 14.1 (13.-15. mar 2015) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-91 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-89 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 125-97 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-87 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Veteran NM i 10-Ball (13.-15. feb 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Robert Farinetti (BEX) 7-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-6 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-5 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Veteran NM i 14.1 (13.-15. feb 2015) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Dag Johnsen (Oslo Biljard 1) 100-81 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-97 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-74 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 100-55 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-48 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-1 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-1 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Elitekvalik (6. des 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 7-2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-0 Norway Christian Hansen (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-6 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
NM 3-vant (15.-16. nov 2014) Pencil
8-delsfinaler Norway Espen Hauge (Oslo) 20-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
NM 3-vant, Pulje 2 (15. nov 2014) Pencil
Pulje Unknown Markus Kotvojs (Oslo) 15-10 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 13-10 Norway Morten Madsen (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 15-12 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Olav Skrudland (Svithun) 11-9 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Elite NC 6 9-Ball (8.-9. nov 2014) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-6 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
NM Veteran 8-Ball (17.-19. okt 2014) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-3 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
NM Veteran 9-Ball (17.-19. okt 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-2 Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Nordisk Mesterskap Menn (18.-20. sep 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Sweden Tianfang Zhang (Stockholms BS) 9-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-2 Sweden Mikael Andersson (BK Milen)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-8 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
NM 10-Ball (5.-7. sep 2014) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-1 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Conrad Ott (Bergen) 8-0 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Elite NC 4 9-Ball (26.-27. apr 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-7 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-7 England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-6 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
NM 14.1 (14.-16. mar 2014) Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 100-77 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 100-51 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-79 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Elite NC 2 10-Ball (22.-23. feb 2014) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-0 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-6 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-3 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NM 8-Ball (24.-26. jan 2014) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-6 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-6 Norway Joakim Haugen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-1 Norway Brage Arnesen (Tromsø)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-0 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-5 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013) Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 125-104 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 125-37 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil

Kent 44

Innl: Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 125-84 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013) Pencil
8-delsfinaler Norway Helge Silva (MIL) 7-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-6 Norway Morten Børja (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) w/o Norway Roy Karlsen (Asker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 6-0 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) 4-2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 5-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) 6-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) 4-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 5-4 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 4-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-5 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 0-0 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Buddha (18.-19. mai 2013) Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 3-0 Norway Henning Ingvorsen (Grenland)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 3-0 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 4-1 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 3-2 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 3-1 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 3-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 4-0 Norway Kent Richard Lindbäck (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 3-1 Norway Stig Andrè Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NM Veteran i 10-ball (16.-17. feb 2013) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Geir Holmqvist (Jessheim) 6-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-1 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ørn Ørnegård (Bergen) 6-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-1 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Veteran i 14.1 (15.-16. feb 2013) Pencil
Semifinaler Norway Espen Saltnes (MIL) 100-16 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-71 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 75-62 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 75-34 Norway Ørn Ørnegård (Bergen) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 75-27 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 75-46 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 75-21 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NC-2 Elite i 10-ball (9.-10. feb 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-6 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Vegar Lind (Stoppball) 8-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 1 i 10-ball (26.-28. okt 2012) Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 9-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
8-delsfinaler Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-6 Norway Arild Moilanen (Reisa BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-3 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Elite NC-8 (11.-12. nov 2011) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011) Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-4 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 9-4 Norway Ørn Ørnegård (Bergen) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stein-Ove Bratthammer (Svithun) v Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) v Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Heidi Bratthammer (Svithun) (d) v Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM i 10-ball (25.-27. feb 2011) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-6 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 7-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde D Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-1 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-4 Norway Asle G. Skogen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-6 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NC-1 i snooker - Øst, pulje 1 (9.-10. jan 2010) Pencil
Pulje Afghanistan Haidar Abbas Akbari (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Anita Maflin (Oslo Snooker) (d) 2-0 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
NC-3 i snooker, pulje 1 (4.-5. okt 2008) Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 2-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Hassan Shuja (Oslo Biljard 1) 2-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil