Bjørn Johan L'orange
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Oslo; Mann;
NM i 10-Ball (23.-25. sep 2016) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Gjermund Flage (Hyllestad) w/o Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Sebastian Meling (Oslo) w/o Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
NM Lag (14.-16. mai 2016) Pencil
Finale Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-4 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Semifinaler Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-6 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Bjørn Erik Bergh (Grenland)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 4-1 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) v Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-1 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-4 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 18-17 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
NM Lag Skjema 4 (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-1 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) 21-13 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) v Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 4-0 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 1-0 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 4-3 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 18-8 Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger)    Pencil
NM i 14.1 (18.-20. mar 2016) Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 125-111 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 125-49 Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 100-10 Norway Henning Svensson (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-50 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 125-29 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 100-45 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
NM Veteran 10-Ball (26.-28. feb 2016) Pencil
Finale Norway Espen Saltnes (MIL) 6-3 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-5 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-5 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
8-delsfinaler Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-0 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-2 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-2 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
NM Veteran 14.1 (26.-28. feb 2016) Pencil
Semifinaler Norway Christian Johannessen (Oslo) 75-57 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 75-35 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 75-41 Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 75-42 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 75-28 Norway Paul Townsend (Feios)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 75-30 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 75-30 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015) Pencil
8-delsfinaler Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-8 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-4 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-3 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-3 Norway Roger Rasmussen (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 7-2 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015) Pencil
8-delsfinaler Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-7 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-8 Norway Espen Saltnes (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-3 Norway Rune Antonsen (Kongsberg)    Pencil
NM Snooker (28.-31. mai 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 3-2 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
8-delsfinaler Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 3-0 Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg)    Pencil
NM Snooker, Pulje 5 (28.-30. mai 2015) Pencil
Pulje Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 2-0 Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg)    Pencil
Pulje Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 2-1 Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker)    Pencil

Bjørn L'orange 46 break, Tore 35

Pulje Norway Reidar Rundsveen (Os) 2-1 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
NM i 14.1 (13.-15. mar 2015) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-57 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil

Mats 41

Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 100-55 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 100-35 Norway Aria Senemar (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-30 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015) Pencil
16-delsfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-2 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-2 Norway Aria Senemar (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-2 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 7-6 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-5 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-6 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
Nordisk Mesterskap Menn (18.-20. sep 2014) Pencil
8-delsfinaler Sweden Marcus Chamat (Gefle Cue Club) 9-6 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-4 Finland Jesse Huttunen (Unknown)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-7 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-5 Finland Joonas Ohtonen (Unknown)    Pencil
NM i 9-ball på Elmers - Innledende (19. jan 2013) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Håkon Diep (Oslo) 7-5 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 7-0 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 7-5 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 7-1 Norway John Gustav Lohne (Tre Måker)    Pencil

Denne kampen spilles på Fabrikken

Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Øivind Fredheim (Trondheim) v Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Robert Juberg (Trondheim) v Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) v Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Sindre Kopperud (Groruddalen)    Pencil