Pål Daud Fillipsveen
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Oslo; Mann;
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 125-86 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 125-101 Norway Kim Garmark (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 125-42 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 125-113 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil

Pål 51

Innl: Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 125-121 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013) Pencil
8-delsfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-2 Norway Martin Asphaug (Asker) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-1 Norway Kjell Nilsen (Oslo)    Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013) Pencil
8-delsfinaler Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-0 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-3 Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 6-2 Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 1 i 9-ball (4.-5. okt 2013) Pencil
Finale Norway Espen Saltnes (MIL) 9-1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-8 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-4 Norway John Nordeide (MIL) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-6 Norway Geir Inge Torrisen (Fjordane)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-8 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 9-6 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Strømmen (18.-19. mai 2013) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 3-1 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 4-3 Norway Gøran Valberg (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jon Arnesen (Strømmen) 3-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 3-1 Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 3-1 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 4-2 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 1-0 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 1-0 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 1-0 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Veteran i 10-ball (16.-17. feb 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Helge Silva (MIL) 6-1 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
NM Veteran i 14.1 (15.-16. feb 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 75-72 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 75-44 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 75-50 Norway Raymond Kandola (Vestby BK)    Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013) Pencil
Kvartfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-4 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-2 Norway Fillip Thorseth (Herøy)    Pencil
Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Mats Hultin (Groruddalen) Møter  Pencil