Kent Halldin
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Oslo; Mann;
NM i 9-Ball (17.-20. nov 2016) Pencil
8-delsfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-2 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 8-3 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-4 Finland Aleksanteri Piilola (Grenland)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 8-6 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 8-5 Norway Simon Thomassen (Alta)    Pencil
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 7-3 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
NM Lag (14.-16. mai 2016) Pencil
Semifinaler Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-6 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 9-8 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 50-6 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Andrè Martinsen (Fredrikstad BK) v Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 6-0 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 6-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) v Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 4-1 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 6-1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 4-2 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 6-5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Lag Skjema 3 (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 4-3 Norway Espen Eriksen (Trondheim)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) v Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 6-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) v Norway Stig Ringebo (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 36-0 Norway Rune Løe (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) v Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) v Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM Veteran 10-Ball (26.-28. feb 2016) Pencil
Semifinaler Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 6-5 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 6-3 Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique)    Pencil
8-delsfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 6-4 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) w/o Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 6-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 6-3 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) Møter  Pencil
NM Veteran 14.1 (26.-28. feb 2016) Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 75-35 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 75-46 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 75-30 Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 75-71 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015) Pencil
16-delsfinaler Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-4 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-5 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-1 Norway Kjersti Maageng Nordås (Oslo) (d)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 7-2 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 (10.-11. okt 2015) Pencil
Finale Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-4 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
Semifinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 7-1 Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg)    Pencil
Kvartfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 7-5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-3 Norway Sajid Raheem (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-1 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 7-5 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC)    Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015) Pencil
8-delsfinaler Norway Matias Sætre (Herøy) 9-3 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 9-4 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 9-5 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 9-8 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 9-2 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014) Pencil
Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-3 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 9-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 9-3 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 9-2 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 9-7 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 9-7 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) Møter  Pencil
Lag-NM (7.-9. jun 2014) Pencil
Kvartfinaler Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-6 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) v Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 4-3 Norway Lars-Harald Riiber (BEX)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 6-4 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 4-3 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) v Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
NM 14.1 (14.-16. mar 2014) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-26 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil

Mats 71

Runde A Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-36 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 100-62 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 100-37 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil

Kent 41

NM i 14.1 (22.-24. nov 2013) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 125-91 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 125-86 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 125-67 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil

Kristoffer 47

Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 125-100 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil

Kent 46

Innl: Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 125-37 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil

Kent 44

Innl: Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 125-79 Norway Kim Garmark (Oslo)    Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013) Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 7-1 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013) Pencil
Finale Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 6-3 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Kvartfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 6-3 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
8-delsfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 6-5 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 6-1 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 6-4 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 6-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-6 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-1 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 7-5 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Oslo Open (3.-4. nov 2012) Pencil
Runde A Norway Sturla Haukebø (Oslo) 7-3 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
Oslo Open innledende på Fabrikken (3. nov 2012) Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-5 Norway Timo Mäkelä (Oslo)    Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-3 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-1 Norway Daniel Hult (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-4 Sweden Adrian Weiss (Malmö BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-6 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 9-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) 7-5 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 7-3 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012) Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-5 Norway Kent Halldin (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) 6-5 Norway Kent Halldin (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) w/o Norway Eric Siguenza (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 6-3 Norway Ståle Remen (Oslo Biljard 1)    Pencil