BArild Sørum
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Vestby BK; Mann;
NM i 9-Ball (17.-20. nov 2016) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-4 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 8-4 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 8-7 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 7-2 Norway Bjørnar Davidsen (Oslo)    Pencil
NM Lag Skjema 2 (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde C Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Didrik Vatne (Stoppball) 50-12 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 4-2 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-3 Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 4-1 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 4-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) Møter  Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 9-1 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
NM Veteran 10-Ball (26.-28. feb 2016) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-0 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-0 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 6-2 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-3 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
NM Veteran 14.1 (26.-28. feb 2016) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 75-66 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-39 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 75-23 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 (10.-11. okt 2015) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-4 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 7-6 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-7 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-6 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 9-8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 9-6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Buddha (7.-9. jun 2014) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Lars-Harald Riiber (BEX) 6-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 4-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Aleksander Kjørren (Reisa BK) 6-5 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Robin Svedin (Reisa BK) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 4-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
NM 14.1 (14.-16. mar 2014) Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 100-60 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-79 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Elite NC 2 10-Ball (22.-23. feb 2014) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-4 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-7 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013) Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 125-72 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 107-73 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil

Stoppet etter 35 innings

Innl: Runde A Norway Tapani Hildonen (Vestby BK) 125-121 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 7-4 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 7-4 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 7-2 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Mats Hultin (Groruddalen) 7-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 7-2 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012) Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) w/o Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) 100-64 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Veteran NM i 14-1 (22.-23. sep 2012) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 100-72 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 100-78 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 100-80 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway BArild Sørum (Vestby BK) 100-67 Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012) Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 6-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 6-1 Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) v Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK) v Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Helgesen (Strømmen) v Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Petter Ødegård (Strømmen) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) v Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Gøran Valberg (Strømmen) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Ole Morten Strand (Strømmen) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Behzad Rahmanian (Strømmen) v Norway BArild Sørum (Vestby BK) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011) Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Vegar Lind (Stoppball) 6-3 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 6-5 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-0 Norway BArild Sørum (Vestby BK)    Pencil