Audun Risan Heimsjø
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Ask BC; Mann;
NC-7 Snooker (28.-29. nov 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 2-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway John Christian Vespestad (Stord Snooker)    Pencil
NC-7 Snooker Pulje 1 (28.-29. nov 2015) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-1 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 2-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Sweden Niklas Engström (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Sebastian Fredriksen (Sarpsborg)    Pencil
Masters Snooker (26.-27. sep 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 3-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway John Fjermestad Aase (Trh Snooker)    Pencil
Masters Snooker, pulje 3 (26.-27. sep 2015) Pencil
Pulje Norway Kjell Pedersen (Sarpsborg) 2-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-1 Norway Roger André Strand (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Oddbjørn Bolkan (Stord Snooker)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Knut Juel (Trh Snooker)    Pencil
NC-5 Snooker (15.-16. aug 2015) Pencil
Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-0 Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-2 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil
8-delsfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Tore Hansen (Trh Snooker)    Pencil
NC-5 Snooker Pulje 4 (15.-16. aug 2015) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-1 Norway Roger André Strand (Trh Snooker) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Sweden Niklas Engström (Oslo Snooker) Møter  Pencil
NM Snooker, Pulje 1 (28.-30. mai 2015) Pencil
Pulje Norway Andre Hellerud (Oslo Snooker) 2-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Thomas Christophersen (Oslo Snooker)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-1 Norway Asbjørn Gilberg (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Christopher Watts (Oslo Snooker) 2-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM 6 Rød (21.-22. mar 2015) Pencil
8-delsfinaler England Mark McGauley (Oslo) 3-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM 6 Rød - Gruppe 4 (21.-22. mar 2015) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-0 Norway Odne Oksavik (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-0 Norway Joakim Våbenø (Trh Snooker)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-0 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) Møter  Pencil

Audun 28- break

Pulje England Mark McGauley (Oslo) 3-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM i 14.1 (13.-15. mar 2015) Pencil
8-delsfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-69 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-45 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-59 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Elite NC 2 9-Ball (21.-22. feb 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Matias Sætre (Herøy)    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015) Pencil
16-delsfinaler Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 8-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-1 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-3 Norway Øzgür Simsek (Oslo) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Sluttspill (9.-11. jan 2015) Pencil
Kamp om 5/6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Sluttspill (9.-11. jan 2015) Pencil
Kamp om 3/4 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-72 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite Sluttspill 9-Ball (9.-11. jan 2015) Pencil
Kamp om 3/4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Topp 8 Elite Sluttspill 10-Ball (9.-11. jan 2015) Pencil
Kamp om 7/8 Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Pulje 1 (9.-11. jan 2015) Pencil
Pulje Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 6-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-3 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Pulje 1 (9.-11. jan 2015) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-55 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 100-60 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-95 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 9-ball Pulje 1 (9.-11. jan 2015) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-6 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball Pulje 1 (9.-11. jan 2015) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Rasmussen (Oslo) 6-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014) Pencil
8-delsfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 9-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
16-delsfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Navid Eslah (BEX)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-8 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-6 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Elite NC 6 9-Ball (8.-9. nov 2014) Pencil
Kvartfinaler Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 9-8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-8 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Nordisk Mesterskap Menn (18.-20. sep 2014) Pencil
Runde 1 Tapersiden Finland Petri Makkonen (Unknown) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde A Sweden Marcus Chamat (Gefle Cue Club) 9-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
NM 10-Ball (5.-7. sep 2014) Pencil
16-delsfinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-6 Norway Jason Hansen (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-3 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Lag-NM (7.-9. jun 2014) Pencil
Finale Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Jørgen Nilsen (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 4-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 4-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-2 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger)    Pencil
Runde A Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Elite NC 4 9-Ball (26.-27. apr 2014) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-6 England Mark McGauley (Oslo) Møter  Pencil
NM 14.1 (14.-16. mar 2014) Pencil
Kvartfinaler Norway Joakim Haugen (Oslo) 125-114 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil

Audun 43

Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-85 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil

Audun 41

Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-66 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-90 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Elite NC 2 10-Ball (22.-23. feb 2014) Pencil
Kvartfinaler Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 8-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-2 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-1 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-0 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
NM 8-Ball (24.-26. jan 2014) Pencil
Semifinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-2 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-3 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 7-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-6 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Topp 8 Elite (10.-12. jan 2014) Pencil
Kamp om 5/6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-5 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Pulje 2 (10.-12. jan 2014) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 75-42 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 75-31 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 75-52 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 14.1 Sluttspill (10.-12. jan 2014) Pencil
Kamp om 5/6 Norway Roger Lysholm (Trondheim) 100-25 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 9-ball Sluttspill (10.-12. jan 2014) Pencil
Kamp om 5/6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 10-ball Pulje 1 (10.-12. jan 2014) Pencil
Pulje Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 5-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 5-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-3 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Sluttspill (10.-12. jan 2014) Pencil
Kamp om 7/8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-2 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 8-ball Pulje 1 (10.-12. jan 2014) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-4 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Roger Lysholm (Trondheim) 5-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 5-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Topp 8 Elite 9-ball Pulje 2 (10.-12. jan 2014) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-3 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 6-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Matey Ullah (Unique) 125-40 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil

Matey 90

Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-80 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-41 Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 125-91 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball (18.-20. okt 2013) Pencil
Finale Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-3 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 1 (18.-20. okt 2013) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-1 Norway Joe Magne Grande (Unique)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-3 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-4 Norway Preben Andersen (Tre Måker)    Pencil
NC-6 Elite i 9-ball (28.-29. sep 2013) Pencil
Kvartfinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-6 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
NM i 10-ball (6.-8. sep 2013) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-4 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-2 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013) Pencil
Finale Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil

9-ball Dist 9

Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil

9-ball Dist 9

Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-4 Norway Frank Hjeldnes (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 5-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 4-2 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 4-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-1 Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-5 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-3 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) Møter  Pencil
Runde A Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 0-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 4-3 Norway Ronny Oldervik (Stoppball) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Strømmen (18.-19. mai 2013) Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-2 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 4-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-0 Norway Are Johansen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-0 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 3-1 Norway Ole Kristian Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 4-1 Norway Christian Østeng Franzèn (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 4-3 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Gøran Valberg (Strømmen) 3-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde A Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 3-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (11.-12. mai 2013) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball (19.-21. apr 2013) Pencil
Finale Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-1 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC)    Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-1 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
8-delsfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 1 (19.-20. apr 2013) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-0 Norway Kristoffer Skår Lone (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-1 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
NM i 8-ball (8.-10. mar 2013) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 8-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-5 Norway Anders Brannfjell (Arctic)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball (16.-17. feb 2013) Pencil
Finale Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-6 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-4 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Finale Norway Mikael Øgaard (BEX) 100-60 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-83 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 Pulje 2 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 55-5 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 55-1 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 55-30 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 2 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-3 Norway Krister Holm (Jessheim)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-1 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
NC-2 Elite i 10-ball (9.-10. feb 2013) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 8-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 8-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM i 9-ball m/Kongepokal (18.-20. jan 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 7-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Håkon Diep (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 9-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM i 14-1 (14.-16. des 2012) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 100-58 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-35 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-91 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball (16.-18. nov 2012) Pencil
Finale Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-7 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-8 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 1 (16.-18. nov 2012) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Marius Vassli (Trondheim) Møter  Pencil
Oslo Open (3.-4. nov 2012) Pencil
Runde A Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Oslo Open innledende på Buddha (3. nov 2012) Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Norway Roar Hvalstad (Unique) Møter  Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Kent Halldin (Oslo) 9-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14-1 (22.-23. sep 2012) Pencil
Finale Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-47 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-71 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14-1 Pulje (22.-23. sep 2012) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 75-33 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 75-1 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 75-12 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 0-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil

Samuelsen disket

Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 75-66 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NC-6 Elite i 8-ball (1.-2. sep 2012) Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Espen M Andersen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
NC-4 Elite i 9-ball (12.-13. mai 2012) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball (5.-6. mai 2012) Pencil
Finale Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 1 (5.-6. mai 2012) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Tom Torvund (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 6-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Marko Vukmirovic (Groruddalen)    Pencil
NC-3 Elite i 14-1 (14.-15. apr 2012) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 125-110 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-103 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-118 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde A Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 125-77 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball (10.-11. mar 2012) Pencil
Semifinaler Norway Even Wærnes (Stoppball) 7-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Norway Mohammed Algenabi (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-6 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
NM i 9-ball (9.-11. des 2011) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Line Kjørsvik (Stoppball) (d) 9-8 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-7 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Elite NC-8 (11.-12. nov 2011) Pencil
Kvartfinaler Norway Matey Ullah (Unique) 8-2 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-3 Norway Jan Gustav Imingen (Arctic) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) Møter  Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-6 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Masters i pool (14.-15. okt 2011) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 8-5 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i 14.1 (17.-18. sep 2011) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Christian Johannessen (Oslo) 125-85 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-64 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 125-119 Norway Øzgür Simsek (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Pål Helgesen (Strømmen) 125-107 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Elite NC-5 (20.-21. aug 2011) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-7 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-7 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Rune Bratbergsengen (Oslo) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Askild Sjøeng Hansen (Unique) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Espen Tingvoll (Oslo) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) v Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Elite NC-4 (28.-29. mai 2011) Pencil
Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Geir Fosse (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-4 Norway Ine Helvik (Svithun) (d) Møter  Pencil
Elite NC-3 (30. apr - 1. mai 2011) Pencil
16-delsfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Ikke bestemt    Pencil
NM i 10-ball (25.-27. feb 2011) Pencil
8-delsfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 8-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-4 Norway Robert Farinetti (BEX) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-2 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NM i 8-ball (21.-23. jan 2011) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-3 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Innl: Runde D Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-5 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-3 Norway Bernt Olav Lundetræ (Søfteland)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-0 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-2 Norway Bjørn Strandhus (Asker) Møter  Pencil
NC-3 i snooker - Midt, pulje 1 (4. sep 2010) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Marius Vassli (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Erlend Børve (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 2-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Pulje Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 2-1 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Midt (15. mai 2010) Pencil
Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 3-0 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
NC-2 i snooker - Midt, pulje 1 (15. mai 2010) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-1 Norway Juuso Jaaskelainen (Dora)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Jon Are Marthinussen (Trondheim)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) Møter  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 2-0 Norway Erlend Børve (Trondheim) Møter  Pencil