Jardar Eiken Flage
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Hyllestad; Mann;
NM Gutter U23 8-Ball (20.-22. mai 2016) Pencil
Semifinaler Norway Matias Sætre (Herøy) 6-0 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Gutter U23 9-Ball (20.-22. mai 2016) Pencil
Finale Norway Matias Sætre (Herøy) 7-0 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-1 Norway Kjell Martin Andersen (Grenland) Møter  Pencil
NM Gutter U23 8-Ball Pulje 2 (20.-22. mai 2016) Pencil
Pulje Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 5-3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-3 Norway Kjell Martin Andersen (Grenland) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-2 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Gutter U23 9-Ball Pulje 2 (20.-22. mai 2016) Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-5 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique)    Pencil
NM Lag Skjema 4 (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 6-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) 1-0 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 36-14 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 1-0 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 14-13 Norway Vidar Strandseter (Kongsvinger)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Per Arne Fjell (Kongsvinger) v Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 29-6 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Thorbjørn Eriksen (Oslo Biljard 1) v Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) v Norway Morten Heramb (Grenland)    Pencil
Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 26-2 Norway Thomas Ness Kristoffersen (Grenland)    Pencil
Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Tommy Andersen (Grenland)    Pencil
NM i 14.1 (18.-20. mar 2016) Pencil
8-delsfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-55 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 100-66 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 100-64 Norway Hasan Emre Vural (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 100-34 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matias Sætre (Herøy) 125-117 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 100-87 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo)    Pencil
NM Junior Gutter U23 10-Ball (26.-28. feb 2016) Pencil
Finale Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-5 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Junior Gutter U23 14.1 (26.-28. feb 2016) Pencil
Semifinaler Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 75-38 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Junior Gutter U23 10-Ball Pulje 2 (26.-28. feb 2016) Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 6-1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior Gutter U23 14.1 Pulje 1 (26.-28. feb 2016) Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 75-20 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 75-65 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 75-5 Norway Stig Hellebust (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 75-72 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Nordic Pool Championship (17.-18. okt 2015) Pencil
Runde 1 Tapersiden Sweden Christian Sparrenlöv Fisher (Norrtelje BK) 9-1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde A Finland Ville Hämäläinen 9-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Lag-NM (23.-25. mai 2015) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 4-1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Trond Larsen (Tromsø) 4-2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Daniel Salole (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 0-0 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 0-0 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 5-3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Lag-NM Innledende gruppe 1 (23.-25. mai 2015) Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) 4-2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-3 Norway Roy Steffensen (Stavanger)    Pencil
Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-3 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 0-0 Norway Daniel Salole (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-2 Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U19 (17.-19. apr 2015) Pencil
Finale Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-5 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U19 (17.-19. apr 2015) Pencil
Finale Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
Junior NM 9-Ball U19 Pulje 1 (17.-19. apr 2015) Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-0 Norway Hamza Jalal (Unique)    Pencil
Junior NM 8-Ball U19 Pulje 1 (17.-19. apr 2015) Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-0 Norway Ogu Diker (Unique)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-0 Norway Per Kristian Nilsen (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 10-Ball U19 Pulje 1 (14.-15. feb 2015) Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-0 Norway Aleksander Wang (Unique)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 14.1 U19 (13.-15. feb 2015) Pencil
Finale Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-48 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 75-42 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 75-50 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Junior NM 10-Ball U19 (13.-15. feb 2015) Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 7-2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-2 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Junior NM 14.1 U19 Pulje 1 (13.-15. feb 2015) Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 75-20 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-58 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015) Pencil
16-delsfinaler Norway Matias Sætre (Herøy) 8-6 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 7-6 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-3 Norway Børre Kofoed Karaka (Oslo)    Pencil
Elite NC 6 9-Ball (8.-9. nov 2014) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 9-3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 9-6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 9-6 Norway Joakim Haugen (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 14.1 U19 (17.-19. okt 2014) Pencil
Finale Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 100-88 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 75-64 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Junior NM 10-Ball U19 (17.-19. okt 2014) Pencil
Finale Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-6 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-4 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Junior NM 10-Ball U19 Pulje 1 (17.-19. okt 2014) Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 6-2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 14.1 U19 Pulje 2 (17.-19. okt 2014) Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 75-63 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-68 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 75-38 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014) Pencil
Kvartfinaler Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
8-delsfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 9-8 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 9-4 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-5 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
NM 10-Ball (5.-7. sep 2014) Pencil
16-delsfinaler Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-7 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 8-4 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 8-7 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen Saltnes (MIL) 8-7 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U19 (1.-4. mai 2014) Pencil
Semifinaler Norway Jonas Holt (Hyllestad) 7-2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U19 Pulje 1 (1.-4. mai 2014) Pencil
Pulje Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 6-1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Preben Andersen (Tre Måker) 6-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 6-1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U19 Pulje 2 (1.-4. mai 2014) Pencil
Pulje Norway Haris Amini (Unique) 5-4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-4 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
NM 14.1 (14.-16. mar 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 125-21 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil

Roger 46

Runde 1 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 125-67 Norway Ole Eidsheim (Bergen) Møter  Pencil
Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 125-110 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 100-24 Norway Stian-Turbo Larsen (MIL)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 100-98 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 100-82 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
NM 8-Ball (24.-26. jan 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 7-6 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-3 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Runde A Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 7-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-3 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-3 Norway Are Jenssen (Alta)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-4 Norway Per Solvang (Tromsø)    Pencil
NM Gutter 16 år i 9-ball (18.-20. okt 2013) Pencil
Finale Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-5 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Sajid Raheem (BEX) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-0 Norway Sigvart Andersen (Reisa BK)    Pencil
Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
NC-6 Elite i 9-ball (28.-29. sep 2013) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 9-4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
NM i 10-ball (6.-8. sep 2013) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Nyheim (Stoppball) 7-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-2 Norway Fredrik Førde (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-4 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Pål Nyheim (Stoppball) 7-1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-1 Norway Desak Sri Stinessen (Oslo) (d)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball (19.-21. apr 2013) Pencil
Kvartfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-0 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
8-delsfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-0 Norway Simen Strømstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 8 (19.-20. apr 2013) Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-2 Norway Matias Sætre (Herøy) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball (16.-17. feb 2013) Pencil
Finale Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-2 Norway Jonas Sanchez Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Kvartfinaler Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 45-34 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 14.1 Pulje 3 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 45-31 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 45-9 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) w/o Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball pulje 3 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Roy Ove Lutentun (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 16 år i 9-ball (16.-18. nov 2012) Pencil
Finale Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-3 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-6 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-4 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-4 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 1 i 10-ball (26.-28. okt 2012) Pencil
Kvartfinaler Norway Helge Silva (MIL) 9-7 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
8-delsfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 8-2 Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-5 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Jan-Egil Johansen (Reisa BK)    Pencil
NC-8 Elite i 10-ball (13.-14. okt 2012) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 8-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 8-6 Norway Olav Skrudland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Malvin Bjelland (Tre Måker) 8-4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 16 år i 14-1 (22.-23. sep 2012) Pencil
Semifinaler Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 75-18 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
NM Junior 16 år i 14-1 Pulje 1 (22.-23. sep 2012) Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 50-38 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 50-8 Norway Ronny Osbakk (Fauske)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 50-24 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (26.-28. mai 2012) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 25-19 Norway Eugen Eriksen (Bergen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 7-6 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 7-1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 5-2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-2 Norway Vidar Blidensol (MIL) Møter  Pencil
Runde A Norway Ole Eidsheim (Bergen) 65-17 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 7-3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Lag-NM i pool Innledende (26.-28. mai 2012) Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-2 Norway Endre Varlid (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 27-9 Norway Roger Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball (5.-6. mai 2012) Pencil
Semifinaler Norway Haris Amini (Unique) 6-5 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 10-ball Pulje 2 (5.-6. mai 2012) Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Burhan Ahmed (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Fabian Stensberg (Groruddalen)    Pencil
NM Junior 16 år i 8-ball (10.-11. mar 2012) Pencil
Finale Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-3 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil

Gratulerer Jardar

Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-2 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 8-ball Pulje 2 (10.-11. mar 2012) Pencil
Semifinaler Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) v Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) Møter  Pencil
NM Junior 16 år i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012) Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Vegar Bygstad (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Donn Karoli (Oslo)    Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-4 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) Møter  Pencil
Masters i pool (14.-15. okt 2011) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Rudi Andrè Wolff (Os Biljard og Snooker) 8-4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-1 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil