Stein Espeland
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Svithun; Mann;
NM Veteran 9-Ball (20.-22. mai 2016) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 7-6 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-3 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
NM Veteran 8-Ball (20.-22. mai 2016) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) 6-3 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Lag-NM Innledende gruppe 2 (23.-25. mai 2015) Pencil
Runde A Norway Rune Bødal (MIL) 3-2 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Jocelyn Munoz Larsen (Svithun) (d) 6-1 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Stein Espeland (Svithun) 4-2 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) Møter  Pencil
NM Veteran 10-Ball (1.-2. mar 2014) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Tron Engebakk (Unique) 6-2 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 6-4 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 6-5 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Stein Espeland (Svithun) 6-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
NM Veteran 14-1 (28. feb - 2. mar 2014) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 75-17 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 75-29 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Stein Espeland (Svithun) w/o Ingen spiller    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 1 i 9-ball (4.-5. okt 2013) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 9-7 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen) 9-5 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 9-8 Norway Geir Ivan Torvik (Herøy)    Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 0-0 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 4-0 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-2 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 0-0 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Runde A Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 0-0 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 5-1 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 6-0 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Fabrikken (18.-19. mai 2013) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 3-1 Norway Vidar Amundsen (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) 0-0 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 4-3 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 3-1 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Arild Nylend (Kongsvinger) 3-1 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-1 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 4-3 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 3-2 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 3-0 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Christian Oseth (Strømmen) 3-0 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Runde A Norway Stein Espeland (Svithun) 4-3 Norway Behzad Rahmanian (Strømmen)    Pencil
Runde A Norway Stein Espeland (Svithun) 3-1 Norway Aria Senemar (Oslo)    Pencil
Lag-NM i pool (26.-28. mai 2012) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Thomas Dung Bui (Groruddalen) 45-11 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen) 7-6 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 5-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde A Norway Christian Johannessen (Oslo) 5-2 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Runde A Norway Joakim Haugen (Oslo) 75-9 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Lag-NM i pool Innledende (26.-28. mai 2012) Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 4-3 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde 5 Tapersiden Norway Eugen Eriksen (Bergen) 31-27 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 4-1 Norway Arnoldo Acevedo Jimenez (Bergen)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Rolf Enger (Bergen) 6-4 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 13-7 Norway Alonso Acevedo Jimenez (Bergen)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Iselin Herland (Hyllestad) (d) 6-4 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 75-2 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 4-2 Norway Paul Simpson (Bergen)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 31-10 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 6-4 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) Møter  Pencil
Veteran NM i 8-ball Pulje 2 (10.-11. mar 2012) Pencil
Pulje Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 6-4 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
Pulje Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-3 Norway Stein Espeland (Svithun)    Pencil
NM i 9-ball (9.-11. des 2011) Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Christian Oseth (Strømmen) 7-5 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 7-4 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Stein Espeland (Svithun) 7-1 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-6 Norway Stein Espeland (Svithun) Møter  Pencil