Robert Gelin Rysjedal
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Hyllestad; Mann;
NM i 9-Ball (17.-20. nov 2016) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Henning Svensson (Oslo) 7-6 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-3 Norway Jan Erik Gundersen (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-4 Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 7-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 1 (8.-9. okt 2016) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 6-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 7-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-1 Norway Henning Solem (Herøy)    Pencil
NM i 10-Ball (23.-25. sep 2016) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Helge Silva (MIL) 8-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 8-0 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 8-6 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Lag Skjema 3 (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Stig Ringebo (Oslo) 4-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Rune Løe (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1) 4-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 23-8 Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roy Grimsen (Oslo Biljard 1) v Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Espen Eriksen (Trondheim) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 6-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 4-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-0 Norway Vegard Daapan (Grenland)    Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Chairat Pho (Grenland)    Pencil
Runde A Norway Henning Ingvorsen (Grenland) 25-17 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
NM i 14.1 (18.-20. mar 2016) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 100-48 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 100-40 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-50 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 100-67 Norway Jan Werner Bjørklund (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NM Veteran 10-Ball (26.-28. feb 2016) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Raymond Kandola (Vestby BK) 6-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 6-4 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-5 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
NM Veteran 14.1 (26.-28. feb 2016) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 75-47 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 75-55 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 75-22 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
NC 2 Elite 9-Ball (20.-21. feb 2016) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 9-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
NM i 8-Ball (15.-17. jan 2016) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Marius Fredriksen (Oslo Biljard 1) 8-7 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 8-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 8-7 Norway Bjørn Strandhus (Asker)    Pencil
NM i 9-Ball (20.-22. nov 2015) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eystein Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
Runde A Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 7-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Elite NC 6 10-Ball (24.-25. okt 2015) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 8-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 (10.-11. okt 2015) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Sajid Raheem (BEX) 7-4 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-3 Norway Øzgür Simsek (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Lag-NM Innledende gruppe 2 (23.-25. mai 2015) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-2 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-0 Norway Olav Mjell Hofsvik (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 4-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 0-0 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 4-0 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-3 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Veteran NM i 10-Ball (13.-15. feb 2015) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 7-4 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 7-6 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Veteran NM i 14.1 (13.-15. feb 2015) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 100-64 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 100-48 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015) Pencil
16-delsfinaler Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 8-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-3 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-0 Norway June Therese Hånstad (Stoppball) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden England Mark McGauley (Oslo) 7-0 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-6 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
Elite NC 6 9-Ball (8.-9. nov 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 9-4 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-0 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 9-7 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM Veteran 8-Ball (17.-19. okt 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Espen Eriksen (Trondheim) 6-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-4 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-4 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Veteran 9-Ball (17.-19. okt 2014) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 7-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 7-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 1 (7.-9. jun 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 6-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) v Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-3 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-2 Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 4-0 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-3 Norway Martin Asphaug (Asker)    Pencil
Runde A Norway Larry Skogheim (Asker) 4-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-1 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
NM Veteran 10-Ball (1.-2. mar 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 6-0 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
NM Veteran 14-1 (28. feb - 2. mar 2014) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Robert Farinetti (BEX) 100-30 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 75-39 Norway Bjørn Kåre Ellingsen (Bergen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) 75-32 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 7-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-5 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-3 Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-4 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-4 Norway Bjørn Erik Thorsteinsen (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roar Hvalstad (Unique) 6-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-2 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 1 i 9-ball (4.-5. okt 2013) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Preben Andersen (Tre Måker) 9-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 9-8 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 9-6 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
NC-6 Elite i 9-ball (28.-29. sep 2013) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 9-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 9-6 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 9-4 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
NC-8 Elite i 10-ball (13.-14. okt 2012) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Ole Eidsheim (Bergen) 8-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 8-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Lag-NM i pool Innledende (26.-28. mai 2012) Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-5 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Paul Simpson (Bergen) 19-16 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-1 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-2 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 6-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 41-28 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
Masters i pool (14.-15. okt 2011) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 8-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011) Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil