Jaran Gelin Rysjedal
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Hyllestad; Mann;
NM Gutter U19 9-Ball Pulje 1 (20.-22. mai 2016) Pencil
Pulje Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 6-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Martin Dahl Mevassvik (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-5 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-2 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Gutter U19 8-Ball Pulje 1 (20.-22. mai 2016) Pencil
Pulje Norway Sajid Raheem (BEX) 5-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-3 Norway Mats Tonning Solstad (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Norway Martin Dahl Mevassvik (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 5-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Lag Skjema 2 (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen) 6-4 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen) 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ingolf Höns (Strømmen) 20-11 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 9-5 Norway Gustav Rydberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-2 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-3 Norway Jan Werner Bjørklund (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde A Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) v Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
NM Junior Gutter U19 10-Ball (27.-28. feb 2016) Pencil
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-4 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Junior Gutter U19 14.1 (26.-28. feb 2016) Pencil
Semifinaler Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 75-28 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Junior Gutter U19 14.1 Pulje 2 (26.-28. feb 2016) Pencil
Pulje Norway Sajid Raheem (BEX) 75-67 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 75-66 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 28-19 Norway Henning Meek Dromnes (Unique)    Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 50-44 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Pulje Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 36-26 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Junior Gutter U19 10-Ball Pulje 2 (26.-28. feb 2016) Pencil
Pulje Norway Sajid Raheem (BEX) 6-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Norway Aleksander Wang (Unique)    Pencil
NM i 8-Ball (15.-17. jan 2016) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Allan Søgnen (Grenland) 8-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 8-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 8-5 Norway Stig Cornelius Nesvik (Oslo)    Pencil
Elite NC 6 10-Ball (24.-25. okt 2015) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 8-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matias Sætre (Herøy) 8-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 (10.-11. okt 2015) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) 6-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Lag-NM Innledende gruppe 2 (23.-25. mai 2015) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 6-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-3 Norway Olav Mjell Hofsvik (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 4-0 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 0-0 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 6-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Junior NM 9-Ball U17 (17.-19. apr 2015) Pencil
Semifinaler Norway Hasan Emre Vural (Oslo) 5-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-2 Norway Yousef Austrheim (Unique) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U17 (17.-19. apr 2015) Pencil
Kvartfinaler Norway Sajid Raheem (BEX) 5-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U17 Pulje 4 (17.-19. apr 2015) Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-1 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 5-4 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U17 Pulje 4 (17.-19. apr 2015) Pencil
Pulje Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) 4-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-1 Norway Yousef Austrheim (Unique) Møter  Pencil
Junior NM 10-Ball U17 Pulje 4 (14.-15. feb 2015) Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-2 Norway Anas Khan (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-2 Norway Yousef Austrheim (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-4 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 14.1 U17 Pulje 4 (14.-15. feb 2015) Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 75-29 Norway Nicolai Gundersen (Vestby BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) 75-65 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-48 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Tommy Lilleeide (Kongsvinger) 6-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 7-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-4 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Elite NC 6 9-Ball (8.-9. nov 2014) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Petter Jespersen (Bergen) 9-4 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 10-Ball Gutter U 17 (18.-19. okt 2014) Pencil
Kvartfinaler Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 6-4 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-4 Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-1 Norway Anas Khan (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Junior NM 14-1 Gutter U 17 (17.-19. okt 2014) Pencil
Semifinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 75-15 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 37-32 Norway Umar Khalid (Unique) Møter  Pencil
Junior NM 14-1 Gutter U 17 Pulje 4 (17.-19. okt 2014) Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 47-7 Norway Sølve Andrè Dale (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 30-7 Norway Jeenu Mahadevan (Unique)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-5 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Kendall Onstad (Oslo) (d) 7-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
NM 10-Ball (5.-7. sep 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ronny Algrøy (MIL) 8-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Biljardsenteret del 1 (7.-9. jun 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 4-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Dag Hugo Aspheim (Horten) v Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jon Andersen Eide (Kongsvinger) 4-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jostein Jullum (Kongsvinger) 4-0 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Junior NM 8-Ball U17 (1.-4. mai 2014) Pencil
Kvartfinaler Norway Ole Tobias Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Junior NM 9-Ball U17 Pulje 3 (1.-4. mai 2014) Pencil
Pulje Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen) 6-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-0 Norway Yousef Austrheim (Unique) Møter  Pencil
Junior NM 8-Ball U17 Pulje 2 (1.-4. mai 2014) Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-0 Norway Hasan Emre Vural (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 5-0 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-2 Norway Stein-Tore Christensen Nybakk (Hyllestad) Møter  Pencil
NM Gutter 16 år i 9-ball (18.-20. okt 2013) Pencil
Kvartfinaler Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) 6-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-4 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Bergen) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-0 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-5 Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad)    Pencil
Divisjonsmesterskapet for Div 1 i 9-ball (4.-5. okt 2013) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) 9-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 9-6 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
NC-6 Elite i 9-ball (28.-29. sep 2013) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 9-5 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball (19.-21. apr 2013) Pencil
8-delsfinaler Norway Preben Andersen (Tre Måker) 6-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 3 (19.-20. apr 2013) Pencil
Pulje Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-0 Norway Patrick Stene (Reka BK)    Pencil
Pulje Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-2 Norway Marcus Nybo (Vestby BK)    Pencil
NM Junior 16 år i 9-ball (16.-18. nov 2012) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Nicklas Daniel Ottesen (Steinkjer) 7-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-4 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 7-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Lag-NM i pool Innledende (26.-28. mai 2012) Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Paul Simpson (Bergen) 4-0 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 6-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 9-6 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-3 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad) 19-7 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Iselin Herland (Hyllestad) (d) 6-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Stian-Turbo Larsen (MIL) 75-4 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011) Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Moises Farfan (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Trond-Michael Stensrød (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Camilla Jacobsen (Svithun) (d)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) v Norway Terje Blegen (Fredrikstad BK)    Pencil