Philip Gangfløt
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Fredrikstad BK; Mann;
NM Lag (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 1-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Didrik Vatne (Stoppball) v Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 1-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Marius Nørsterud (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-2 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) 27-21 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-0 Norway Anas Khan (Unique)    Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) v Norway Yousef Austrheim (Unique)    Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) v Norway Jeremiah Torres (Unique)    Pencil
NM Lag Skjema 2 (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-2 Norway Jaroslaw Kapuscinski (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Bernt Even Nilsen (Strømmen)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-0 Norway Ingolf Höns (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-1 Norway Ole Morten Strand (Strømmen)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) v Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 29-13 Norway Jon Arnesen (Strømmen) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Even Wærnes (Stoppball) 4-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Didrik Vatne (Stoppball) v Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 1-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-0 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) v Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
NM Junior Gutter U23 10-Ball Pulje 2 (26.-28. feb 2016) Pencil
Pulje Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 6-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d)    Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 6-5 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior Gutter U23 14.1 Pulje 1 (26.-28. feb 2016) Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-62 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Pulje Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 75-65 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 75-32 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-10 Norway Stig Hellebust (Hyllestad)    Pencil
NM i 14.1 (13.-15. mar 2015) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 125-122 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 100-62 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 100-86 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 125-67 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 100-35 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Elite NC 2 9-Ball (21.-22. feb 2015) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 9-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-3 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015) Pencil
16-delsfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-5 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-4 Norway Lars Harby (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 7-1 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
Elitekvalik (6. des 2014) Pencil
Kvartfinaler Norway Matias Sætre (Herøy) v Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Arild Berg (Arctic)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Thomas Aleksander Fjæran (Oslo) 7-5 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Øyvind Jensen (TSI) 7-6 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 9-5 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-8 Norway Robin K. Nathan (Unique) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014) Pencil
8-delsfinaler Norway Matias Sætre (Herøy) 9-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-1 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Espen Holmen Grøtberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Rune Enerly (Horten)    Pencil
Runde A Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 7-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Elite NC 4 9-Ball (26.-27. apr 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 9-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 9-8 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
NM i 14.1 (22.-24. nov 2013) Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 125-122 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Robert Farinetti (BEX) 125-65 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball (18.-20. okt 2013) Pencil
Finale Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
Semifinaler Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-0 Norway Preben Andersen (Tre Måker)    Pencil
NM Junior 18 år i 9-ball Pulje 2 (18.-20. okt 2013) Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Carl Emil Hamre Sveberg (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Matias Sætre (Herøy) 7-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-3 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
NM i 10-ball (6.-8. sep 2013) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 7-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Roger Rasmussen (Oslo) 7-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Innl: Runde 4 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Vegar Lind (Stoppball) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Innl: Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-3 Norway Stig Rune Jensen (TSI)    Pencil
Innl: Runde A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 6-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Lag-NM 2013 (18.-20. mai 2013) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vidar Tom Stjernesund (Oslo) 4-1 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Navid Eslah (BEX) 5-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Conrad Ott (Bergen) 5-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Espen Saltnes (MIL) 6-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 3-2 Norway Roger Jacobsen (Bergen)    Pencil
Lag-NM 2013 Grunnspill på Elmers (18.-19. mai 2013) Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 3-0 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bjørn Bratteberg (Oslo) 3-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-0 Norway Kent Hansen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 3-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 4-0 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Daniel Hult (Oslo) 3-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Hans Gunnar Bernhardsen (Oslo) 3-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Jon Rune Alfredsen (Oslo) 3-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Sebastian Mæhlum (Oslo) 4-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball (19.-21. apr 2013) Pencil
Kvartfinaler Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
8-delsfinaler Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 2 (19.-20. apr 2013) Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Umar Khalid (Unique)    Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-3 Norway Haris Amini (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Benjamin Strandenes (Hyllestad)    Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball (16.-17. feb 2013) Pencil
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 100-83 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14.1 Pulje 1 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 55-6 Norway Bastian Gonzalez (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 55-10 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 55-24 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 2 (16.-17. feb 2013) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 5-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Kristoffer Asgari (Unique) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 5-0 Norway Krister Holm (Jessheim)    Pencil
NM i 9-ball på Fabrikken - Innledende (18.-19. jan 2013) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-1 Norway Bjørn Santos Rasmussen (Tromsø)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Petter Ødegård (Strømmen)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-2 Norway Larry Skogheim (Asker) Møter  Pencil
Oslo Open (3.-4. nov 2012) Pencil
Runde A Norway Joakim Haugen (Oslo) 7-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Oslo Open innledende på Fabrikken (3. nov 2012) Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Sweden Sara Parmkrans (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 2 i 10-ball (26.-28. okt 2012) Pencil
Kvartfinaler Norway Håkon Diep (Oslo) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bjørnar Seeberg (Horten) 7-6 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-6 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Ingen spiller    Pencil
Masters i pool 9-ball (28.-30. sep 2012) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Kim Garmark (Oslo) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Jørn Betten (Arctic)    Pencil
Runde A Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-6 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 7-5 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
NM Junior 18 år i 14-1 (22.-23. sep 2012) Pencil
Semifinaler Norway Mikael Øgaard (BEX) 100-66 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 14-1 Pulje (22.-23. sep 2012) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 75-33 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 0-0 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil

Samuelsen disket

Pulje Norway Even Wærnes (Stoppball) 75-30 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 75-36 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 75-25 Norway Martin Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball (5.-6. mai 2012) Pencil
Kvartfinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 6-4 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 10-ball Pulje 2 (5.-6. mai 2012) Pencil
Pulje Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 6-5 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Tommy Remen Svartangen (Groruddalen)    Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 6-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
NM Junior 18 år i 8-ball Pulje 1 (10.-11. mar 2012) Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Mikael Øgaard (BEX) 7-2 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Pulje Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) w/o Norway Mohammed Algenabi (Groruddalen)    Pencil
NM i 8-ball (20.-22. jan 2012) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 7-3 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Matey Ullah (Unique) 7-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Innl: Runde C Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Jon Arnesen (Strømmen) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-0 Norway Eirik Johansen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Innl: Runde A Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK) 6-5 Norway Pål Morten Kristiansen (Tromsø)    Pencil
Lag-NM i snooker, pulje 2 (3. des 2011) Pencil
Pulje Norway Ken Simon Røed (Sarpsborg) 2-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil

Ken Simon ca.60

Pulje Norway Bjørn Gulbrandsen (Sarpsborg) 2-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 2-0 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Pulje Norway Tore Skagestein (Oslo Snooker) 2-1 Norway Philip Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil