Jan Atle Kofoed
 Pencil

Nasjonalitet: Norway (Norway); Klubb: Oslo; Mann;
NM i 9-Ball (17.-20. nov 2016) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Umar Hayat Ali (Oslo Snooker) 7-4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde A Norway Ole Kristian Rudshavn (Oslo) 7-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
NM Lag Skjema 3 (14.-16. mai 2016) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen Eriksen (Trondheim) 1-0 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 4-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 25-8 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Gjermund Flage (Hyllestad) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 28-16 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Martin Asphaug (Asker) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 43-20 Norway Roy Karlsen (Asker) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Larry Skogheim (Asker) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Eirik Riisnæs (Oslo) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kent Halldin (Oslo) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 4-0 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Nina Torvund (Hyllestad) (d) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (d) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-1 Norway Kent Rune Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 (10.-11. okt 2015) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 6-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-1 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo) Møter  Pencil
NM i 10-Ball (25.-27. sep 2015) Pencil
16-delsfinaler Norway Jørgen Nilsen (BEX) 9-1 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 8-5 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Bjørn Johan L'orange (Oslo) 9-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 9-8 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Lag-NM Innledende gruppe 1 (23.-25. mai 2015) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Daniel Salole (Oslo Biljard 1) 6-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 4-3 Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Thomas Pedersen (Oslo Biljard 1) 4-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 6-5 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 4-1 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Terje Hjerpbakk (Trondheim) 0-0 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) 4-1 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Kent Hansen (Oslo) 4-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-2 Norway Bjørn Bratteberg (Oslo)    Pencil
Veteran NM 9-Ball (17.-19. apr 2015) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-1 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-3 Norway Nevzat Yesil (MIL) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-6 Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) Møter  Pencil
Veteran NM 8-Ball (17.-19. apr 2015) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Hans Olav Sundøy (Os) 6-1 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
NM i 8-Ball (23.-25. jan 2015) Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Ine Helvik (Svithun) (d) 6-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 7-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
NM 9-Ball (21.-23. nov 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Petter Jespersen (Bergen) 7-4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-5 Norway Kendall Onstad (Oslo) (d)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 9-7 Norway Kent Roger Samuelsen (Unique) Møter  Pencil
NM Veteran 8-Ball (17.-19. okt 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 6-4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-4 Norway Arne Wiese-Hansen (Fredrikstad BK)    Pencil
Runde A Norway Robert Grønlie (Trondheim) 6-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
NM Veteran 9-Ball (17.-19. okt 2014) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway John Nordeide (MIL) 7-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Pål Daud Fillipsveen (Oslo) 7-4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-5 Norway Jørn Betten (Arctic) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div1 og 2 i 9-Ball (10.-12. okt 2014) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) 9-7 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-6 England Mark McGauley (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-5 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 7-5 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-5 Norway John Ove Løvdal (Vestby BK)    Pencil
Lag-NM 2014 Grunnspill på Strømmen (7.-9. jun 2014) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Nevzat Yesil (MIL) 4-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Fredrik Førde (Svithun) 4-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Nedzat Cimilji (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Jan Thomassen (Oslo Biljard 1) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Hasan Emre Vural (Oslo) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Sturla Haukebø (Oslo) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Arild Kråkvik (Oslo) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Rune Espeland (Svithun) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jason Hansen (Svithun) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Jawad Hassan (Unique)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Robin K. Nathan (Unique)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) v Norway Tuan Duc Nguyen (Groruddalen)    Pencil
NM Veteran 10-Ball (1.-2. mar 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Helge Blom (Bergen) 6-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Stein Espeland (Svithun) 6-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
NM Veteran 14-1 (28. feb - 2. mar 2014) Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 75-69 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Tor Einar Bjerke (Svithun) w/o Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
NM Veteran i 9-ball (19.-20. okt 2013) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 7-0 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-6 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-4 Norway Franck Nybo (Vestby BK)    Pencil
NM Veteran i 8-ball (18.-19. okt 2013) Pencil
8-delsfinaler Norway Kent Halldin (Oslo) 6-5 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-2 Norway Johnny Ove Ellingsen (Svithun) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-4 Norway Ole Brage Hagen (Unique)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Erik Gundersen (Oslo) 6-5 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Veteran NM i 9-ball (17.-18. nov 2012) Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Jørgen Nilsen (BEX) 7-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 9-4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 9-8 Norway Roar Hvalstad (Unique)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 9-3 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) Møter  Pencil
Divisjonsmesterskap for Div 1 i 10-ball (26.-28. okt 2012) Pencil
Kvartfinaler Norway Øyvind Jensen (TSI) 9-7 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
8-delsfinaler Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 8-4 Norway Esben Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-4 Norway Peter Andrè Jensen (Tromsø)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-2 Norway Lars Even Eliassen (Tromsø)    Pencil
Veteran NM i 14-1 (22.-23. sep 2012) Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roy Karlsen (Asker) 100-99 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) w/o Norway Jostein Jullum (Kongsvinger)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway BArild Sørum (Vestby BK) 100-80 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Runde A Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) w/o Ingen spiller    Pencil
Veteran NM i 10-ball (5. mai 2012) Pencil
Semifinaler Norway Roger Lysholm (Trondheim) 7-5 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-2 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Veteran NM i 10-ball Pulje 1 (5. mai 2012) Pencil
Pulje Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) 6-2 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Pulje Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-2 Norway Jahn Marius Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
Pulje Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-5 Norway Helge Silva (MIL)    Pencil
Veteran NM i 8-ball (10.-11. mar 2012) Pencil
Semifinaler Norway Vidar Blidensol (MIL) 7-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Kvartfinaler Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 7-6 Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) Møter  Pencil
Veteran NM i 8-ball Pulje 3 (10.-11. mar 2012) Pencil
Pulje Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-2 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) Møter  Pencil
Pulje Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 6-3 Norway Tom Brun (Arendal)    Pencil
Pulje Norway Ole Eidsheim (Bergen) 5-3 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Lag-NM i pool (11.-13. jun 2011) Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jan Mario Johansen (Brygga) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Jan Morten Arnesen (Fredrikstad BK) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde 3 Tapersiden Norway Bjørn Strandhus (Asker) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Robert Grønlie (Trondheim) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Innl: Runde B Vinnersiden Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) v Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) Møter  Pencil