Resultater

Resultater (41) fra Elite NC-4 sortert på registreringsdato.

Elite NC-4 (28.-29. mai 2011) Pencil
25. mai 2011
00:00   Finale Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-6 Norway Roger Rasmussen (Oslo) Møter  Pencil
00:00   Semifinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-7 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Møter  Pencil
00:00   Semifinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-4 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
00:00   Kvartfinaler Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-3 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil
00:00   Kvartfinaler Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
00:00   Kvartfinaler Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-8 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
00:00   Kvartfinaler Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-8 Norway Matey Ullah (Unique) Møter  Pencil
00:00   Runde 4 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-3 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
00:00   Runde 4 Tapersiden Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) 9-7 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
00:00   Runde 4 Tapersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Lasse Høyvik (Svithun)    Pencil
00:00   Runde 4 Tapersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-3 Norway Roger Lysholm (Trondheim) Møter  Pencil
00:00   Runde 3 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-6 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
00:00   Runde 3 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun)    Pencil
00:00   Runde 3 Tapersiden Norway Lasse Høyvik (Svithun) 9-5 Norway Espen M Andersen (Trondheim)    Pencil
00:00   Runde 3 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-5 Norway Olav Skrudland (Svithun) Møter  Pencil
00:00   Runde C Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-4 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) Møter  Pencil
00:00   Runde C Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Møter  Pencil
00:00   Runde C Vinnersiden Norway Roger Rasmussen (Oslo) 9-4 Norway Audun Risan Heimsjø (Ask BC) Møter  Pencil
00:00   Runde C Vinnersiden Norway Matey Ullah (Unique) 9-7 Norway Even Wærnes (Stoppball) Møter  Pencil
00:00   Runde 2 Tapersiden Norway Mikael Øgaard (BEX) 9-6 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
00:00   Runde 2 Tapersiden Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) 9-0 Norway Bjørn Roar Tharaldsvik (Jæren)    Pencil
00:00   Runde 2 Tapersiden Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Møter  Pencil
00:00   Runde 2 Tapersiden Norway Espen M Andersen (Trondheim) 9-8 Norway Malvin Bjelland (Tre Måker)    Pencil
00:00   Runde 2 Tapersiden Norway Lasse Høyvik (Svithun) 9-8 Norway Ine Helvik (Svithun) (d)    Pencil
00:00   Runde 2 Tapersiden Norway Olav Skrudland (Svithun) 9-2 Norway Geir Fosse (Svithun)    Pencil
00:00   Runde 2 Tapersiden Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-1 Norway Fredrik Førde (Svithun) Møter  Pencil
00:00   Runde B Vinnersiden Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 9-6 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) Møter  Pencil
00:00   Runde B Vinnersiden Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 9-6 Norway Kjetil Tjensvoll (Svithun) Møter  Pencil
00:00   Runde B Vinnersiden Norway Mats Brujordet Schjetne (Ask BC) 9-1 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Møter  Pencil
00:00   Runde B Vinnersiden Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-3 Norway Mikael Øgaard (BEX) Møter  Pencil